0

No ostatnio to Barca B gra tragicznie, poziom nie jest taki jak powinien być szczegolnie że dysponuje dobrym składem.

3

Neymar gra ten sezon kapitalnie, jak to dobrze ze to Barca go ma w swoich szeregach a nie inny klub..

5

Super zachowanie kibiców,szacunek za to.

0

Teraz napewno gra sie zdecydowanie poprawi ! :)

0

Może się uda kto wie :)

3

Szkoleniowiec Basków zapewnił, że jego drużyna „przyjęła zbyt wiele ciosów w momencie, gdy Katalończycy wytoczyli całą swoją artylerię”.

Fajne zdanie jak na wojnie hehe :)
Oby tylko Barca starała sie utrzymac tempo a trofea sa w zasięgu ręki !

7

To co wczoraj zagrał Messi i to co gra wgl na boisku to czysta magia.. nie rozumiem jak on mógł nie dostać ZP, co za gbury tam głosuja to bez komentarza... Ale i tak 2015 rok będzie nalezał do Leo nie ma co do tego wątpliwości.

0

Dokładnie nie ma co się podpalać bo tak jak wczoraj mówiłem piekna gra to nie wszystko, możemy grać super i rozegrać finał LM lepiej od rywala a szczęscie może dopisać przeciwnikowi. Najważniejsze to trofea na koniec sezonu i trzeba na to poczekać i dopiero potem robic podsumowanie.

2

Off topOff topAdmini prosze o nie banowanie mnie za tego linka to tylko filmik wstawiam bo fajnie przerobiony :D a jak macie juz dawac bana na komentowanie to usuncie to i tyle bez zakazu :) pozdroo :P

0

Kto wie może i nastąpi to wcześniej i Barca wskoczy na fotel lidera, to jest sport i jest on nieprzewidywalny, Real może przegrac lub zremisowac lub na odwrót.. a jak dojdzie do decydującego pojedynku w GD to Barca w takiej formie spokojnie sobie poradzi mam nadzieje ! VeB !

1

No obrona dziś nie błyszczała momentami. Ale zdarza sie a jak wiemy wszystko da sie poprawić.Ważne że sa cenne 3 pkt i lider w zasięgu !

2

El Pisotlero zdobył dzis super bramkę i to może ona go odblokuje na przyszłe mecze, oby !

6

Leo nigdy nas nie przestanie zaskakiwac tymi rekordami póki gra.. drugiego tak kapitalnego piłkarza juz nie będzie.. !

1

Ciekawostką jest tez fakt że w Realu ostatnio promocja rozdają punkty za które mozna wygrac cenne nagrody np. trofea :) nwm czy słyszeliście tak tylko wspominam bo warto korzystac jak cos :)

0

To tez :)

24

Najważniejsze że zadanie zostało wykonane i juz tylko 1 pkt !! :)

0

Ale ten czas szybko leci ...

0

San Mames zdobyte ! nasze zabójcze trio po bramce :) zadanie wykonane juz tylko 1 pkt ! :) VeB ! :)

0

Noo kurcze Neymar...

0

Superrezerwowy Pedderoooooooo :)

0

Gitara czerwona :D

1

Rafaaaa :)

0

20 min 4 gole niezle

0

No aj prd ehh szkoda

0

hahahhaah Neymar ! :) triooooooooooo :)

0

Błyskawiczna odpowiedz mistrzów Messii :)

0

Kierwaaaa niepotrzebnie ;/

3

Waka Waka wspolczuje....

1

Pamiętajcie że piękna gra to nie wszystko , licza sie trofea na koniec sezonu ;)

0

Dobra pierwsza połowa wszystko zgodnie z planem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?