@bartekvisca Dokładnie. Lepiej dopłacić za sprawdzonych piłkarzy z mocnych lig. Np Dembele, Coutinho czy Griezzmann. Lepiej zapłacić dużo i mieć gwarancję :)
@Firestone Poczytałem i nigdzie nie widziałem że to coś w stylu BOMBAZO. A że za słaby na City przy szybkim przewijaniu napotkałem. Wiadomo, że opinie zawsze są podzielone.
Jak przychodził Ferran - odpad z City, Pep by go nie puścił jakby go chciał. Jak ma przyjść Cancelo - BOMBAZO. Nie chce Guardiola, nie chcą go w Bayernie więc dajmy mu podwyżkę i wypożyczmy na rok :) Nie wiem jak się historia potoczy, ale jeden fakt jest niepodważalny - la Bamba ma podwójne standardy i dopasowuje narrację pod swoje tezy ;)
@Comentateiro Nie, fanatyzmem jest to, że siedzisz w swojej bańce i atakujesz cały czas te same kręgi. Nie wiedziałem spokojnych postów na temat afer w środowisku z drugiej strony barykady. Komu niby otwierasz oczy? Fanatycy tej partii nie zmienia zdania po Twoich postach. Nie interesuja ich fakty. Tak samo jak fanatyków z PO, PIS itd. Fakty są takie, że we wszystkich partiach politycznych są afery i podejrzane środowiska. Czytając Twoje posty można odnieść wrażenie, że tylko Konfederacja i Mentzen to największe zagrożenie w Polsce. No i Kościół katolicki. Natomiast jak były mistrzostwa świata w kraju, gdzie istnieje współczesne niewolnictwo a homoseksualizm był karany nawet śmiercią - nie miałeś problemu żeby wspierać ich i oglądać mecze :) Także wiesz - chodzi mi tylko o bijącą od Ciebie stronniczość. Świat nie jest czarno biały, a mam wrażenie, że dla Ciebie wszystko jest zero jedynkowe. Jeśli odniosłeś wrażenie, że wspieram Konfederację to jesteś w błędzie - dla mnie wszystkie partie są siebie warte. Osobiście jeśli pójdę na wybory to oddać nieważny głos. Według mnie tak jednostronnym przekazem nikogo nie przekonasz do swoich racji. Przypominasz mi stronniczoscią tv PiS. Pozdro
@Comentateiro Mimo to, niczym Don Kichot z La Manchy walczysz ze swoimi wiatrakami. Swojego fanatycznego podejścia sam nie widzisz :) Myślisz, że Twoje cykliczne posty np 'zwalczające' Mentzena i Konfederację skłonią kogoś o określonych preferencjach politycznych do głosowania na KO? Spotkałeś na swojej drodze ludzi, którzy idą głosować na podstawie tego co przeczytali w komentarzach na stronie Barcelony? Wg mnie takie posty to woda na młyn dla tych 'fanatykow'. Chyba, że po prostu jesteś atencjuszkiem.
@Comentateiro Ciekawe połączenie. Przyznam, że oglądanie Bayernu Heynckesa to było taki dirty pleasure dla mnie bo nas zdemolowali. Z resztą Bayern regularnie nas rozwala niestety. A dopiero co Eto'o, Messi i Henry wysyłali ich z wynikiem 4:0 do szatni na Camp Nou. W ogóle ostatnio znalazłem płytę DVD ze zgranymi bramkami z sezonu 07/08 gdzie jeszcze grali jeszcze Francuz i Kameruńczyk.
Wszedłem na stronkę dieroten.pl i co przykuło moją uwagę? A no komentarze @Comentateiro Ten sam nick i avatar. Konto od roku i średnio jeden komentarz dziennie. Bardziej czujesz się kibicem Barcelony czy Bayernu? Jak to w ogóle się stało, że zasympatyzowales z Bayernem, a szczególnie Effenbergiem? Osobiście nie mogłem przeboleć zwycięstwa Bayernu z Valencia - drugi karny dla Bayernu to ręką piłkarza Valencii, który ewidentnie był faulowany. Samego Stefena bardzo nie lubiłem.
@MesQueUnClub_87 Roberto godzi się być zapchajdziurą za śmieszną kasę, łata dziury na PO i na pomocy jak trzeba. Gdyby nie kontuzje to fajny zmiennik. Nigdy złego słowa nie powiedział na Barcelonę, a ile żali i pomyj się na niego wylewa to głowa mała. Niektórych boli nawet to, że szatnia śmiała wybrać go na kapitana.
@PauloPaz "ale bynajmniej śmieci wyniosą się same." Chyba nie znasz słowa znaczenia bynajmniej. Powinno być przynajmniej;) Bynajmniej dotyczy zaprzeczeń - talerze bynajmniej NIE umyją się same
@Artysta9 A co miał ten Ferran robić? Wracać na swoją połowę i rozgrywać? Grał na 9 i nie miał jakiś wielkich okazji. Pokazywał się do grania. Moim zdaniem krytyka na siłę bo jak Ferran to musi być słabo.
@Faro Xavi płacze bo dla niego to był ważny element zespołu. W zastępstwie kupią mu jakiegoś placka Carrassco albo Felixa żeby Laporta mógł się poklepac po plecach z agentem.
2
Może i dłuższe, ale przynajmniej coraz nudniejsze :P
2
@Borneo Lepiej żeby Ferran nie grał na LS. Totalnie się tam nie odnajduje bo to nie jego pozycja.
4
@bartekvisca Dokładnie. Lepiej dopłacić za sprawdzonych piłkarzy z mocnych lig. Np Dembele, Coutinho czy Griezzmann. Lepiej zapłacić dużo i mieć gwarancję :)
0
@a1a Na Ferrana duża. Eric przyszedł za darmo.
0
@DonMatteo901 Miałem nadzieję, że ukaże się materiał Stefana Tompsona o RPA, ale niestety coś tam się posypało już po nakręceniu reportażu.
0
@MesQueUnClub_87 Spoko :)
0
@MesQueUnClub_87 Tu nie trzeba było nic weryfikować. Na kilometr śmierdzi, że to dla beki xD Ale spoko :) zdarza się.
0
@Transu96 To swoją drogą
0
@Firestone Poczytałem i nigdzie nie widziałem że to coś w stylu BOMBAZO. A że za słaby na City przy szybkim przewijaniu napotkałem. Wiadomo, że opinie zawsze są podzielone.
0
@AlexDark00 Jak przyjdzie to będę trzymał kciuki, ale pożyjemy zobaczymy.
0
@Transu96 Nie mogę Ci podać - rodo
1
Jak przychodził Ferran - odpad z City, Pep by go nie puścił jakby go chciał. Jak ma przyjść Cancelo - BOMBAZO. Nie chce Guardiola, nie chcą go w Bayernie więc dajmy mu podwyżkę i wypożyczmy na rok :) Nie wiem jak się historia potoczy, ale jeden fakt jest niepodważalny - la Bamba ma podwójne standardy i dopasowuje narrację pod swoje tezy ;)
0
@MesQueUnClub_87 Przecież info o smogu to był fake dla beki człowieku. Stan umysłu to łykać takie żarty i powtarzać z pełną powagą xD
0
@betonito Mógłbyś to napisać jak już będzie podpisany :P
0
@karolszymek Nie. Za drogi i opcja krótkoterminowa.
3
@zodiak_10 Do przewidzenia biorąc pod uwagę poziom tej ligi:)
1
@Comentateiro Nie, fanatyzmem jest to, że siedzisz w swojej bańce i atakujesz cały czas te same kręgi. Nie wiedziałem spokojnych postów na temat afer w środowisku z drugiej strony barykady. Komu niby otwierasz oczy? Fanatycy tej partii nie zmienia zdania po Twoich postach. Nie interesuja ich fakty. Tak samo jak fanatyków z PO, PIS itd. Fakty są takie, że we wszystkich partiach politycznych są afery i podejrzane środowiska. Czytając Twoje posty można odnieść wrażenie, że tylko Konfederacja i Mentzen to największe zagrożenie w Polsce. No i Kościół katolicki. Natomiast jak były mistrzostwa świata w kraju, gdzie istnieje współczesne niewolnictwo a homoseksualizm był karany nawet śmiercią - nie miałeś problemu żeby wspierać ich i oglądać mecze :) Także wiesz - chodzi mi tylko o bijącą od Ciebie stronniczość. Świat nie jest czarno biały, a mam wrażenie, że dla Ciebie wszystko jest zero jedynkowe. Jeśli odniosłeś wrażenie, że wspieram Konfederację to jesteś w błędzie - dla mnie wszystkie partie są siebie warte. Osobiście jeśli pójdę na wybory to oddać nieważny głos. Według mnie tak jednostronnym przekazem nikogo nie przekonasz do swoich racji. Przypominasz mi stronniczoscią tv PiS. Pozdro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@HarveySpecter Prawo do prawidłowej odmiany w liczbie mnogiej.
5
@Comentateiro Mimo to, niczym Don Kichot z La Manchy walczysz ze swoimi wiatrakami. Swojego fanatycznego podejścia sam nie widzisz :) Myślisz, że Twoje cykliczne posty np 'zwalczające' Mentzena i Konfederację skłonią kogoś o określonych preferencjach politycznych do głosowania na KO? Spotkałeś na swojej drodze ludzi, którzy idą głosować na podstawie tego co przeczytali w komentarzach na stronie Barcelony? Wg mnie takie posty to woda na młyn dla tych 'fanatykow'. Chyba, że po prostu jesteś atencjuszkiem.
1
@Comentateiro Ciekawe połączenie. Przyznam, że oglądanie Bayernu Heynckesa to było taki dirty pleasure dla mnie bo nas zdemolowali. Z resztą Bayern regularnie nas rozwala niestety. A dopiero co Eto'o, Messi i Henry wysyłali ich z wynikiem 4:0 do szatni na Camp Nou. W ogóle ostatnio znalazłem płytę DVD ze zgranymi bramkami z sezonu 07/08 gdzie jeszcze grali jeszcze Francuz i Kameruńczyk.
2
@FCB_dimiC Usuwałem swoje konto, żeby nikt się nie połapał.
2
Wszedłem na stronkę dieroten.pl i co przykuło moją uwagę? A no komentarze @Comentateiro Ten sam nick i avatar. Konto od roku i średnio jeden komentarz dziennie. Bardziej czujesz się kibicem Barcelony czy Bayernu? Jak to w ogóle się stało, że zasympatyzowales z Bayernem, a szczególnie Effenbergiem? Osobiście nie mogłem przeboleć zwycięstwa Bayernu z Valencia - drugi karny dla Bayernu to ręką piłkarza Valencii, który ewidentnie był faulowany. Samego Stefena bardzo nie lubiłem.
1
@MesQueUnClub_87 Roberto godzi się być zapchajdziurą za śmieszną kasę, łata dziury na PO i na pomocy jak trzeba. Gdyby nie kontuzje to fajny zmiennik. Nigdy złego słowa nie powiedział na Barcelonę, a ile żali i pomyj się na niego wylewa to głowa mała. Niektórych boli nawet to, że szatnia śmiała wybrać go na kapitana.
3
@Pingwinek Zgadza się. Ferran w presezonie wygląda dobrze na 9. Choć wiem, że twój komentarz jest prześmiewczy bo beka z Ferrana zawsze w modzie.
34
@PauloPaz "ale bynajmniej śmieci wyniosą się same." Chyba nie znasz słowa znaczenia bynajmniej. Powinno być przynajmniej;) Bynajmniej dotyczy zaprzeczeń - talerze bynajmniej NIE umyją się same
1
@Artysta9 A co miał ten Ferran robić? Wracać na swoją połowę i rozgrywać? Grał na 9 i nie miał jakiś wielkich okazji. Pokazywał się do grania. Moim zdaniem krytyka na siłę bo jak Ferran to musi być słabo.
2
@Faro Gościu, też jestem fanem Ansu. To jednak póki co gol w sparingu. Widać, że Fati wygląda coraz lepiej, ale spokojnie.
1
@Zoker Energolec xD
4
@Faro Xavi płacze bo dla niego to był ważny element zespołu. W zastępstwie kupią mu jakiegoś placka Carrassco albo Felixa żeby Laporta mógł się poklepac po plecach z agentem.