@Qba2312 Tez mam takie odczucie. Ciekaw jestem kiedy ten projekt będzie prowadzony przez dobrego prezesa, trenerem będzie specjalista w tej dziedzinie, przygotowaniem fizycznym zajmą się ludzie z branży cieszący się dobra reputacja, kontraktu zawodników będą szanowane, a transfery przemyślane. Może kiedyś Pique? Ma łeb na karku.
Neymar kocha Barcelonę, klub i miasto. Dlatego odszedł jak szczur z klubu, w którym grał z Leo i Suarezem. No ma to sens. Teraz będzie kochał Al Hilal i jego pieniążki.
@JarekS Ja bym dodał granie tym biednym Araujo na PO. No skręca mnie jak to widzę. A co do taktyki - Xavi gra 4 pomocnikami żeby później w drugiej grać dwoma - Gavim i De Jongiem xD Zmiany w stylu Koemana - rzucam co mam i może się uda.
@Vernon_Roche Tylko kto za niego? Żaden dobry trener nie będzie chciał tutaj trenować. Nie ma wpływu na transfery, co chwilę afery, wypychanie zawodników, problemy z rejestracją, coraz słabsza liga.
Wracając do wczorajszego spotkania. Najbardziej martwią mnie 3 rzeczy. 1. Brak pomysłu na grę z Getafe. Xavi niezależnie od rywala chce wystawiać tę samą jedenastkę z 4 pomocnikami. Jaki to ma sens przy takim rywalu? 2. Araujo na Po. Xavi nie wyciąga wniosków - Urugwajczyk grając na tej pozycji jest tykającą bomba pod kątem zdrowia. Pomijam już fakt, że tam marnuje swój ogromny potencjał jaki ma jak SO. Kounde na stoperze jedynie lepiej wyprowadza piłkę. Kilka takich męczy i Ronald znów może wypaść na kilka tygodni. Takie chlopisko nie może się ścigać na skrzydle. W meczu z Getafe to już w ogóle absurdalne patrząc na klasę piłkarzy przeciwnika. 3. Lewy - Polak wygląda póki co jak schyłkowy Suarez - to nie komplement. Z taką grą i w takim ustawieniu to będzie miał problem ustrzelić 15 bramek w lidze - oby formą wróciła. Z plusów - fajne zmiany Ansu i Yamala. Szkoda, że ich pierwsze akcja nie przyniosła bramki - ale takie wymiany piłki chce się oglądać. Mam nadzieję, że przyjdzie jakiś ofensywny Po, rozrusza prawą stronę z Raphinha i Ronald wróci na SO. Visca el Barca!
@Anubis Puyol chyba zaczynał na PO. Jak pokazała jego kariera - kontuzji miał od groma i szybko musiał kończyć karierę. Na szczęście wygrał co się dało :)
Mam nadzieję, że Araujo będzie SO. Jeśli Xavi będzie grał Urugwajczykiem na PO to znaczy, że nie wyciąga wniosków odnośnie historii jego kontuzji i to będzie tykającą bomba pod tym kątem. Tym bardziej byłoby to dziwne, że Kounde w zeszłym sezonie grając na SO popełniał więcej błędów niż jako PO/Prawy w trójce stoperów.
@Rewolucja123 Nie zdziwię się jak tego nie zrobi. Kto chciałby być takim pionkiem? Potem Laporta będzie szukał jakiegoś posłusznego placka w zastępstwie lub kogoś z dna Barcy bo to najważniejsze. Z resztą - jaki poważny trener chciałby obecnie prowadzić Barcelonę. W kwestii transferów nie ma się decydującego zdania, duża presją, ciągle cięcia w pensjach, afery ito.
@bari_94 Po co? PSG miało Neymara, Leo i Mbappe i co w LM pokazali? Chyba, że zależy komuś bardziej na słupkach w excelu niż na poziomie sportowym to spoko. Rozumiem.
@Emhyr Myślałem, że w/w panowie wchodzą z ławki. Myślałem, że Roberto obskoczy bez gadania kilka pozycji i ma teraz śmiesznie małe pieniądze. Rzeczywiście może lepiej pokutować pewniaków pokroju Nevesa czy Felixa. Przynajmniej agenci nas poklepia po plecach.
0
@Comentateiro Żaden klasowy trener nie będzie chciał pracować w takich warunkach. Bardzo dużo do stracenia, mało co do zyskania.
0
@Qba2312 Tez mam takie odczucie. Ciekaw jestem kiedy ten projekt będzie prowadzony przez dobrego prezesa, trenerem będzie specjalista w tej dziedzinie, przygotowaniem fizycznym zajmą się ludzie z branży cieszący się dobra reputacja, kontraktu zawodników będą szanowane, a transfery przemyślane. Może kiedyś Pique? Ma łeb na karku.
48
Neymar kocha Barcelonę, klub i miasto. Dlatego odszedł jak szczur z klubu, w którym grał z Leo i Suarezem. No ma to sens. Teraz będzie kochał Al Hilal i jego pieniążki.
18
Skoro mają go dopiero przekonać to droga daleka.
0
@JarekS Ja bym dodał granie tym biednym Araujo na PO. No skręca mnie jak to widzę. A co do taktyki - Xavi gra 4 pomocnikami żeby później w drugiej grać dwoma - Gavim i De Jongiem xD Zmiany w stylu Koemana - rzucam co mam i może się uda.
4
@barcanawieki W sumie smutne, jak zmarnował swój potencjał. Mógł być następcą Leo w Barcy, a idzie na emeryturę w wieku 31 lat.
3
@Peciak Może Ferran będzie grał lepiej niż Raphinha. On sporo grał na PS z Valencii. Choć wolałbym go oglądać za obecnie bezużytecznego Lewego na 9.
0
@Rewolucja123 Tylko sędzia powiedział MANO do Gaviego. Także tylko przez rękę nie podyktował.
0
@Vernon_Roche Tylko kto za niego? Żaden dobry trener nie będzie chciał tutaj trenować. Nie ma wpływu na transfery, co chwilę afery, wypychanie zawodników, problemy z rejestracją, coraz słabsza liga.
1
@BordowyPtak Dokładnie. Yamal i Ansu już przy pierwszej akcji prawie bramkę zdobyli. Mają wizję gry i potrafią grać w tłoku. Trzeba mieć pomysł.
0
@Messibestplayerintheworld No, ale Abde tak gra. Szybkość to jego największy atut. Jak kogoś wyprzedzi to jest git, kombinacyjnie grać nie umie.
0
@qbuteq Spokojnie, za tydzień znów będziesz oglądał mecz :)
1
Wracając do wczorajszego spotkania. Najbardziej martwią mnie 3 rzeczy.
1. Brak pomysłu na grę z Getafe. Xavi niezależnie od rywala chce wystawiać tę samą jedenastkę z 4 pomocnikami. Jaki to ma sens przy takim rywalu?
2. Araujo na Po. Xavi nie wyciąga wniosków - Urugwajczyk grając na tej pozycji jest tykającą bomba pod kątem zdrowia. Pomijam już fakt, że tam marnuje swój ogromny potencjał jaki ma jak SO. Kounde na stoperze jedynie lepiej wyprowadza piłkę. Kilka takich męczy i Ronald znów może wypaść na kilka tygodni. Takie chlopisko nie może się ścigać na skrzydle. W meczu z Getafe to już w ogóle absurdalne patrząc na klasę piłkarzy przeciwnika.
3. Lewy - Polak wygląda póki co jak schyłkowy Suarez - to nie komplement. Z taką grą i w takim ustawieniu to będzie miał problem ustrzelić 15 bramek w lidze - oby formą wróciła.
Z plusów - fajne zmiany Ansu i Yamala. Szkoda, że ich pierwsze akcja nie przyniosła bramki - ale takie wymiany piłki chce się oglądać.
Mam nadzieję, że przyjdzie jakiś ofensywny Po, rozrusza prawą stronę z Raphinha i Ronald wróci na SO. Visca el Barca!
0
@jamesbond6 Akurat Guardiola pod koniec grając tyloma pomocnikami męczył bule potwornie.
3
jak to szło? Od desta słabszy nie będzie. Z MLS też przychodzą dobrzy zawodnicy :)
1
@Transu96 Bez PO zaraz posypie się obrona, a to przez nią odpadliśmy w zeszłym roku.
5
@Kapitan hawk MVP już widział co go czeka stąd mina.
1
@Anubis Puyol chyba zaczynał na PO. Jak pokazała jego kariera - kontuzji miał od groma i szybko musiał kończyć karierę. Na szczęście wygrał co się dało :)
10
Mam nadzieję, że Araujo będzie SO. Jeśli Xavi będzie grał Urugwajczykiem na PO to znaczy, że nie wyciąga wniosków odnośnie historii jego kontuzji i to będzie tykającą bomba pod tym kątem. Tym bardziej byłoby to dziwne, że Kounde w zeszłym sezonie grając na SO popełniał więcej błędów niż jako PO/Prawy w trójce stoperów.
0
Obstawiam, że bez skrzydłowych będzie ciężko Lewemu o strzelanie. Obstawiam, że nie wyrówna wyniku z zeszłego sezonu.
0
@JarekS Patrząc po komentarzach to część kibiców chce się pozbyć Ansu jak najszybciej żeby takich Neymarow i Felixow sprowadzać.
1
@JarekS Ja się łudzę, że Ansu się zaprze jak De Jong i wywalczy postawą miejsce w składzie. Balde już pokazał, że to możliwe.
2
@Katalończyk 99 To czemu nie pomógł przy kompromitacji z Juventusem w kolejnej rundzie po PSG?
4
@RanDiFCB Na czym polega konfliktowość Cancelo?
0
@Rewolucja123 Ja bym Yamala nie wprowadzał tak szybko. Gość ma 16 lat. Po co się ma spalić?
0
@Rhaan On ma wizję i odpowiada za wyniki. Laporta patrzy tylko na nazwiska agentów póki co.
0
@against_modern_football Pokaż mi wypowiedź Xaviego, gdzie krytykuje kogokolwiek ze swoich piłkarzy. On rozdaje laurki absolutnie wszystkim.
2
@Rewolucja123 Nie zdziwię się jak tego nie zrobi. Kto chciałby być takim pionkiem? Potem Laporta będzie szukał jakiegoś posłusznego placka w zastępstwie lub kogoś z dna Barcy bo to najważniejsze. Z resztą - jaki poważny trener chciałby obecnie prowadzić Barcelonę. W kwestii transferów nie ma się decydującego zdania, duża presją, ciągle cięcia w pensjach, afery ito.
0
@bari_94 Po co? PSG miało Neymara, Leo i Mbappe i co w LM pokazali? Chyba, że zależy komuś bardziej na słupkach w excelu niż na poziomie sportowym to spoko. Rozumiem.
1
@Emhyr Myślałem, że w/w panowie wchodzą z ławki. Myślałem, że Roberto obskoczy bez gadania kilka pozycji i ma teraz śmiesznie małe pieniądze. Rzeczywiście może lepiej pokutować pewniaków pokroju Nevesa czy Felixa. Przynajmniej agenci nas poklepia po plecach.