@tristan87 Ibra dopóki grał jako 9 to ładowal w każdym meczu. Później Guardiola zacząć go ustawić inaczej i powstał konflikt. Piłkarsko Ibra grając na 9 grał dobrze.
@VeB 1899 Bez przesady. Skoro odszedł Messi i z dużą przewagą wygraliśmy ligę to czemu gorzej miałoby być bez Dembele, który w liczbach nie był dobry a i pełnego sezonu nigdy nie rozegrał.
@AmigoBlancos Walki celebrytów. Publika chce "show" i płaci za takie gnioty. Wszystkie te freak fighy na tym się opierają. Takie walki z koloseum przełożone na współczesne realia.
@tbas Miałem wrażenie, że choć odrobinę się wysillisz i podasz jakieś argumenty. Niestety stać się tylko na taki truizm. Warto się rozejść bo nie doczekam się od Ciebie żadnych konkretów. Miłego dnia.
@panczo Warto też wspomnieć o tym, że przy przedłużaniu poprzedniego kontraktu Alemany nagle obniżył ofertę i nic tym nie ugrał. Później nalegał, żeby Ousmane siedział na trybunach, ale Xavi wolał żeby grał i to on spowodował pozostanie Ousmane.
@michalgajdek Pracę doceniam, na pewno nie jest łatwo zmusić się do czytania czegoś, co jak piszesz ma tylko 5% przydatnej treści. Nie uwzględniłem tego. Przyznaję też, że wypunktowałeś też w pierwszym akapicie inne przykłady. Część chyba po prostu pominąłem. Reasumując - doceniam trud, ja jednak będę omijał szerokim łukiem takie artykuły bo moim zdaniem mimo wszystko bliżej temu do kategorii plotek niż informacji o piłce nożnej. Szanuję również za przedstawienie swojej perspektywy. Pozdrawiam Michale :)
@tbasPierwsze piszesz, że Stanowski robi tak samo jak z Najmanem - pseudo kłótnia i oboje wychodzą na swoje (finansowo i pod kątem rozpoznawalności). Czyli porównujesz te dwie sytuacje 1:1 Najman - Janoszek. zgadza się? Jeśli nie wiesz o co chodzi to wróć do swojego 1 komentarza pod tą dyskusja gdzie zgadzasz się z @wasacz . Kiedy @Dari0G słusznie zwraca Ci uwagę, że to zupełnie inny rodzaj materiału bo ona tutaj wypada na oszustkę to stwierdzasz, że nawet nie wiesz kto to więc prawdopodobnie nie oglądałeś w ogóle tego materiału. Później ja też staram Ci się pokazać, że ten materiał to jest totalne zmasakrowanie Janoszek i inny case niż z Marcinem. Tutaj nie ma z tego wyjścia i pogodzenia się jak z Najmanem. Jej dobre imię może uratować tylko ona sama w sądzie gdzie będzie proces o zniesławienie. Ja nie wątpię, że Stanowski ma z tego rozgłos i hajs bo on się z tego utrzymuje. Wytłumacz mi jednak co z tego będzie miała Janoszek? Wyszła na wielką oszustkę, patologiczna kłamczuchę. Jakie marki chciałby się widać biznesowo z kimś o tak tragicznym wizerunku? Gdzie widzisz podobieństwa z Najmanem? Stanowski nigdy nie zarzucał mu oszust i korzyści majątkowych na tym bazujących. Wyśmiewał go jedynie z tego, że jest słabym sportowcem, a ma się za dobrego, a później zarzucał mu wspieranie Słowika. Jak nie masz konkretów to przestań rzucać hasłami o dorastaniu bo to argument dzieci z podstawówki w stylu wiem, ale nie powiem.
@Trojanek23 Jeśli jestem ograniczony bo mam inną wizję i dzielę się opinią to fakt - jestem winny. Ty widzę, że jesteś wybitnym socjologiem. Jesteś w stanie na podstawie jednego komentarza wysuwać wnioski na temat większości społeczeństwa. Jakbyś się jeszcze nauczył pisać to już w ogóle byłbyś mistrzu.
@michalgajdek Przede wszystkim ten fragment, który zatytowalem dotyczy preferencji tylko i wyłącznie Anny,nie Roberta. W tym małym fragmencie 3 razy wspomina o sobie. Ona uwielbia, jej jest dobrze i nikt jej nie ocenia. Dziennikarka zapytała o jej preferencje. Wcześniej nie widziałem, żeby były fragmenty wywiadów z żonami legend Barcelony. Później będą cytaty wywiadów dzieci piłkarzy? Też mają wpływ na decyzje. Jak chcecie iść tą drogą - ok, rozumiem. W sumie mój błąd - będę po prostu omijał takie artykuły szerokim łukiem.
Z całym szacunkiem - czemu na stronie Barcelony pojawiają się takie pudelkowe treści. "kolejna kwestia: pogoda i przepiękne miejsca w Barcelonie. Ja uwielbiam słońce. Dobrze mi tutaj. Nikt mnie nie ocenia, nie hejtuje". - jakie znaczenie ma opinia żony piłkarza na tematy pogody i życia w Barcelonie? Nie przypominam sobie, żeby tutaj były wypowiedzi na ten temat żon Leo, Suareza czy Xaviego.
@tbas Z Najmana się nabijał, że żaden z niego sportowiec. Co nie było prawdą? Wyśmiał go i tyle. Tutaj sprawa jest zupełnie inna. Kobieta zbudowała karierę na kłamstwie, oszukała wielu ludzi. Nie widzę tutaj podobnieństw. Najman walczył - na mizernym poziomie, ale walczył. Dorobił sobie w we freak fightach. On nie twierdził, że jest mistrzem świata boksu i nie zbijał na tym kasy. W ogóle nie widzę podobieństw w tych historiach.
@tbas "no właśnie też tak myślę, on robi dokładnie to samo. Z najmanem piękny układzik i obaj ogromnie zyskali na pseudo niby kłótni a to ustawka jak nic.". Zasugerowałeś, że ten materiał to ustawka jak z Najmanem i oboje na tym zyskają. To w końcu o czym ty piszesz?
@halfnolife Jak ma dzień to mija rywali jak tyczki. Nawet jak gra z rywalami z najwyższej półki. Nie da się go zatrzymać. Traore jak ma dobry dzień to minie dwóch i biegnie do linii dośrodkować. O liczbach nie wspomnę,.choć to niby słabą stroną Ousmane a i tak bije Adame.
@ToshyFCB No to dużo jak na to jak sprzedajemy. Gość.jest wart dużo więcej więc sprzedaż za klauzulę to obejście się ze smakiem. Mam nadzieję, że będzie chciał odejść kiedy kluby się dogadają, a nie dziś.
@Tomo1989 Zaczęło się od 6:1. Później podbierali nam Messiego i Neymara. Nie zawojowali nic w Europie,.Leo odszedł, Ney też już się splakał kilka razy, że PSG ssie. Z resztą - bardzo dużo byłych piłkarzy tego klubu narzeka na PSG.
@Sysia11 16 latek ma się dopiero budować. Po co ryzykować kontuzje i nakładać mu taka presję? Na prawej jest Ferran i Raphinha. Ferran nie jest LS i nie wiem co by musiał zrobić żeby ludzie sobie to do głowy wbili. Xavi go tam wciskał bo taki miał kaprys. Natomiast to nie jest jego pozycja. Niech gra jako zmiennik Lewego i na PS tak jak się szkolił. Na lewej Fati i Abde jeśli zostanie.
1
@tristan87 Ibra dopóki grał jako 9 to ładowal w każdym meczu. Później Guardiola zacząć go ustawić inaczej i powstał konflikt. Piłkarsko Ibra grając na 9 grał dobrze.
0
Jak nie uda się Cancelo to pójdą po gościa o całkiem innym profilu? Ciekawe ile w tym prawdy.
2
@VeB 1899 Bez przesady. Skoro odszedł Messi i z dużą przewagą wygraliśmy ligę to czemu gorzej miałoby być bez Dembele, który w liczbach nie był dobry a i pełnego sezonu nigdy nie rozegrał.
0
@AmigoBlancos Walki celebrytów. Publika chce "show" i płaci za takie gnioty. Wszystkie te freak fighy na tym się opierają. Takie walki z koloseum przełożone na współczesne realia.
1
@Compadre I czytasz konstytucję.
0
@Herato Mistrzowie świata ze złota piłka.
3
@tbas Miałem wrażenie, że choć odrobinę się wysillisz i podasz jakieś argumenty. Niestety stać się tylko na taki truizm. Warto się rozejść bo nie doczekam się od Ciebie żadnych konkretów. Miłego dnia.
2
@panczo Warto też wspomnieć o tym, że przy przedłużaniu poprzedniego kontraktu Alemany nagle obniżył ofertę i nic tym nie ugrał. Później nalegał, żeby Ousmane siedział na trybunach, ale Xavi wolał żeby grał i to on spowodował pozostanie Ousmane.
0
@michalgajdek Pracę doceniam, na pewno nie jest łatwo zmusić się do czytania czegoś, co jak piszesz ma tylko 5% przydatnej treści. Nie uwzględniłem tego. Przyznaję też, że wypunktowałeś też w pierwszym akapicie inne przykłady. Część chyba po prostu pominąłem. Reasumując - doceniam trud, ja jednak będę omijał szerokim łukiem takie artykuły bo moim zdaniem mimo wszystko bliżej temu do kategorii plotek niż informacji o piłce nożnej. Szanuję również za przedstawienie swojej perspektywy. Pozdrawiam Michale :)
5
@tbasPierwsze piszesz, że Stanowski robi tak samo jak z Najmanem - pseudo kłótnia i oboje wychodzą na swoje (finansowo i pod kątem rozpoznawalności). Czyli porównujesz te dwie sytuacje 1:1 Najman - Janoszek. zgadza się? Jeśli nie wiesz o co chodzi to wróć do swojego 1 komentarza pod tą dyskusja gdzie zgadzasz się z @wasacz . Kiedy @Dari0G słusznie zwraca Ci uwagę, że to zupełnie inny rodzaj materiału bo ona tutaj wypada na oszustkę to stwierdzasz, że nawet nie wiesz kto to więc prawdopodobnie nie oglądałeś w ogóle tego materiału. Później ja też staram Ci się pokazać, że ten materiał to jest totalne zmasakrowanie Janoszek i inny case niż z Marcinem. Tutaj nie ma z tego wyjścia i pogodzenia się jak z Najmanem. Jej dobre imię może uratować tylko ona sama w sądzie gdzie będzie proces o zniesławienie. Ja nie wątpię, że Stanowski ma z tego rozgłos i hajs bo on się z tego utrzymuje. Wytłumacz mi jednak co z tego będzie miała Janoszek? Wyszła na wielką oszustkę, patologiczna kłamczuchę. Jakie marki chciałby się widać biznesowo z kimś o tak tragicznym wizerunku? Gdzie widzisz podobieństwa z Najmanem? Stanowski nigdy nie zarzucał mu oszust i korzyści majątkowych na tym bazujących. Wyśmiewał go jedynie z tego, że jest słabym sportowcem, a ma się za dobrego, a później zarzucał mu wspieranie Słowika. Jak nie masz konkretów to przestań rzucać hasłami o dorastaniu bo to argument dzieci z podstawówki w stylu wiem, ale nie powiem.
0
@JimMorrisonFCB Tylko Silva to nie jest ten typ skrzydłowego.
1
@prokofiew Byle nie wydał wszystkiego na słabiutkiego Portugalczyka z Atletico.
0
@Trojanek23 Jeśli jestem ograniczony bo mam inną wizję i dzielę się opinią to fakt - jestem winny. Ty widzę, że jesteś wybitnym socjologiem. Jesteś w stanie na podstawie jednego komentarza wysuwać wnioski na temat większości społeczeństwa. Jakbyś się jeszcze nauczył pisać to już w ogóle byłbyś mistrzu.
0
@michalgajdek Przede wszystkim ten fragment, który zatytowalem dotyczy preferencji tylko i wyłącznie Anny,nie Roberta. W tym małym fragmencie 3 razy wspomina o sobie. Ona uwielbia, jej jest dobrze i nikt jej nie ocenia. Dziennikarka zapytała o jej preferencje. Wcześniej nie widziałem, żeby były fragmenty wywiadów z żonami legend Barcelony. Później będą cytaty wywiadów dzieci piłkarzy? Też mają wpływ na decyzje. Jak chcecie iść tą drogą - ok, rozumiem. W sumie mój błąd - będę po prostu omijał takie artykuły szerokim łukiem.
1
Z całym szacunkiem - czemu na stronie Barcelony pojawiają się takie pudelkowe treści. "kolejna kwestia: pogoda i przepiękne miejsca w Barcelonie. Ja uwielbiam słońce. Dobrze mi tutaj. Nikt mnie nie ocenia, nie hejtuje". - jakie znaczenie ma opinia żony piłkarza na tematy pogody i życia w Barcelonie? Nie przypominam sobie, żeby tutaj były wypowiedzi na ten temat żon Leo, Suareza czy Xaviego.
2
@tbas Z Najmana się nabijał, że żaden z niego sportowiec. Co nie było prawdą? Wyśmiał go i tyle. Tutaj sprawa jest zupełnie inna. Kobieta zbudowała karierę na kłamstwie, oszukała wielu ludzi. Nie widzę tutaj podobnieństw. Najman walczył - na mizernym poziomie, ale walczył. Dorobił sobie w we freak fightach. On nie twierdził, że jest mistrzem świata boksu i nie zbijał na tym kasy. W ogóle nie widzę podobieństw w tych historiach.
0
@tbas "no właśnie też tak myślę, on robi dokładnie to samo. Z najmanem piękny układzik i obaj ogromnie zyskali na pseudo niby kłótni a to ustawka jak nic.". Zasugerowałeś, że ten materiał to ustawka jak z Najmanem i oboje na tym zyskają. To w końcu o czym ty piszesz?
1
@Wiking88 Słusznie ;)
0
@halfnolife Jak ma dzień to mija rywali jak tyczki. Nawet jak gra z rywalami z najwyższej półki. Nie da się go zatrzymać. Traore jak ma dobry dzień to minie dwóch i biegnie do linii dośrodkować. O liczbach nie wspomnę,.choć to niby słabą stroną Ousmane a i tak bije Adame.
0
@ToshyFCB No to dużo jak na to jak sprzedajemy. Gość.jest wart dużo więcej więc sprzedaż za klauzulę to obejście się ze smakiem. Mam nadzieję, że będzie chciał odejść kiedy kluby się dogadają, a nie dziś.
0
@Mezocyklon87 To tylko Twoje gdybanie :) Żeby przejść wystarczyło nie kompromitować się w obronie.
0
@Kazragore Ale to on decyduje. Chcesz go zamknąć w pomieszczeniu czy co xD
4
@Tomo1989 Zaczęło się od 6:1. Później podbierali nam Messiego i Neymara. Nie zawojowali nic w Europie,.Leo odszedł, Ney też już się splakał kilka razy, że PSG ssie. Z resztą - bardzo dużo byłych piłkarzy tego klubu narzeka na PSG.
2
@Rivaldinho11 Chyba Roque ;)
2
@Sysia11 16 latek ma się dopiero budować. Po co ryzykować kontuzje i nakładać mu taka presję? Na prawej jest Ferran i Raphinha. Ferran nie jest LS i nie wiem co by musiał zrobić żeby ludzie sobie to do głowy wbili. Xavi go tam wciskał bo taki miał kaprys. Natomiast to nie jest jego pozycja. Niech gra jako zmiennik Lewego i na PS tak jak się szkolił. Na lewej Fati i Abde jeśli zostanie.
0
@halfnolife Co ma Traore oprócz szybkości i wielkich bickow?
0
@KobeFR Odejście Dembele to największe wzmocnienie kadry? Niezła odklejka ;)
1
@JaroCoach Liść dla kogo? Sami sobie to wynegocjowali xD
0
@Matt_i1992 Niewykluczone, że tam będzie wyglądał fizycznie lepiej:)
1
@MarcepanowyKsiaze Pamiętam jak zaczął u nas coś strzelać to go sprzedali i kupili za chyba 40 mln Paco, który nie pasował stylem grania.