0

@Bartek_VEB To nieistotne w tej dyskusji:P

5

Jeszcze jeden gorący temacik i @Comentateiro ustrzeli upragnionego hat-tricka w gorących dyskusjach. Ciekaw jestem tematu bo jednak ciężko przewidzieć. Może by tak pożenić te dwa? Np wyborcy konfederacji noszą koszulki za 150 zł :D

0

@Faro Zależy. Ja nie gram już z 10 lat. Natomiast uważam, że np dla odstresu pograć ze znajomymi jakiś turniej w Fifę/PESa na konsoli to fajna sprawa. Jak byłem gimbem to siedziałem po szkole wiele godzin grając bezmyślnie we wszystko co polecili koledzy. Zepsulem sobie wzrok i zmarnowałem czas. Gry są spoko byle z umiarem. To się tyczy też innych aktywności typu seriale.

0

@AdiKingu96 Oby powoli się odradzał. Też znów mam nadzieję, że wróci do swojej gry sprzed kontuzji.

10

@4drian0 Serio? Wolisz, żeby gość nie odpalił bo go nie lubisz? Jak będzie tragiczny, to kto niby miałby go brać i opłacać pensję? Ja życzę każdemu piłkarzowi Barcy jak najlepszej gry i liczb choć nie każdego lubię.

7

@Comentateiro "Normalnie nie łączę przestępstw z popieraniem danej partii, ale jeśli w ramach Korwina czy Konfy promujesz posiadanie broni by się bronić, a potem używasz jej do przestępstwa, to dajesz argument tym, którzy widzą w powszechnym posiadaniu broni groźbę." Czyli zazwyczaj to nie ma znaczenia, tylko teraz temat dotyczy partii, która tu zwalczasz i punktujesz więc tutaj można zrobić wyjątek. Ok, masz do tego prawo. Szkoda, że ludzie lubią odpowiedzialność zbiorową. Jeśli są tysiące zwolenników Konfederacji ma broń i używa jej normalnie - cisza. Jeden taki odstrzeleniec - cała partia musi dostać po łapach. Nie lubię szukania czegoś pod tezę i zbiorowej odpowiedzialności. Już opuszczam dyskusję, ale nie podoba mi się taka wybiórczość w żadnym temacie, choć tak jak mówię - Twoje prawo. Miłego

59

@Comentateiro Czyli co, teraz trzeba sprawdzać kryminalistom ich preferencje polityczne? Myślałeś, że chorzy na umyśle ludzie sympatyzują tylko z określonymi środowiskami politycznymi? Może jestem naiwny, ale tak jak kolor skóry, wyznanie czy kraj pochodzenia nie determinują tego jaki jest człowiek, tak samo sympatyzowanie z jakąś partią też niczego nie oznacza. Mam wrażenie, że tutaj chcesz przekazać, że ten świr jest jakimś typowym reprezentantem tego ugrupowania i dlatego powinno się ich traktować jak odmieńców. To, że był za Korwinem, to znaczy tylko tyle, że był za Korwinem. Nie jestem wyborcą tej partii, broń Boże nie zachęcam do głosowania na nich, ale mam mieszane odczucia co do intencji Twojego posta. Choć oczywiście mogę się mylić.

1

@kuz Takie w sumie dosyć proste, bez udziwnień. Brakowało mi takich :)

2

Jak tak zerkam na prezentację Gundo to stwierdzam, że bardzo podobają mi się domowiki na ten sezon :)

0

@MOLESTA Jak prześledzi się karierę klubową to już Paulinho nie wypada tak kolorowo. Przed Barca grał w FC Vilnius, Go Audax, ŁKS Łódź, Bragantino, Coimbra, Corinthians, następnie jeden sezon w Tottenhamie, następnie GZ Evergande w Chinach żeby trafić do Barcelony. Tymczasem Oriol pograł niewiele w Chelsea, Valencii, ale później przez kilka sezonów był podstawowym piłkarzem Southampton więc rozegrał ponad 200 spotkań w lidze angielskiej. Ciężko byłoby Oriolowi być podstawowym defensywnym pomocnikiem Hiszpanii, skoro przez okres jego kariery grali tam Busquets, Xavi Alonso czy Rodri.

0

@macio_944 Czy Messi powiedział kilka zdań po angielsku czy nawet nie próbował?

1

@tbas Ok, musiałem przeoczyć. Nic nie straciłem ;)

1

@Kidd Tak, coś nie podj***a :) Klimat,.który trzeba poczuć

4

@Kamiloza91 Dla mnie Henry.

0

@Rust_Cohle Citko.

2

@Borys8111 Ja nie kocham. Więc się da :) Nie umiejszam mu, uważam za najlepszego. Jednak kochać zawodnika to dość ekstremalne zjawisko ;)

0

@tbas Co masz na myśli?

1

@Emhyr Część osób ogląda dla beki. Ja kiedyś lubiłem oglądać skróty b klasy. Nazwy drużyn już robiły robotę. Do tego stadiony z krowami 2 metry od linii końcowej. Slow motion dla strzałów 100 metrów nad bramką. Do tego komentarze podchmielonych lokalsow. Coś pięknego. Przy czym oni tam grali dla zajawki i nie udawali gwiazdorów jak kopacze z ekstraklapy.

0

@R_da_Souza_Faria Ma tej samej zasadzie my ściągaliśmy wielu piłkarzy. Pensje z kosmosu przyciągały do nas. Teraz już nie mamy to jest ciężko ;)

6

@Faro Popatrz lepiej jak jest u nas. Balde był wypuchany, zamiast szansy dla Riada jest Inigo. Nico wypychany i zamiast tego sprowadzają jakiegoś Oriola. Barbery i inne talenty też uciekają bo szans tu za wiele się nie dostaje. Poza krótkim okresie Koemana, który był też przymuszony, ale dawał szanse to w Barcelonie jest bardzo ciężko o szanse. Więc polecam popatrzyć na swoje podwórko zanim się krytykuję sąsiadowi.

4

@JarekS Ja wciąż się łudzę. Oprócz jego formy mam niestety też obawy co do Xaviego. Gramy taką padake bez żadnych schematów z przodu, że każdy zawodnik przedniej formacji ma ciężej o liczby niż miałby w innym dobrze funkcjonującym zespole z jakimiś wypracowanymi automatyzmami.

2

@Kamiloza91 To prasa katalońska się kompromituje. Teraz na siłę będą rzucać jakimiś tureckimi nazwiskami. Nie udało się kupić i koniec tematu.

0

Siema. Proszę o porady, jeśli ktoś się o to ubiegał. Będę wymieniał okna i drzwi na nowe, chciałbym też mieć system rekuperacji. Czy każdy może ubiegać się o dofinansowanie? Dowiedziałem się o dofinansowaniu u sprzedawcy okien. Na co można dostać dofinansowanie, jakie warunki trzeba spełnić? Ewentualnie gdzie mogę się zgłosić z prośbą o doradztwo? Są jakieś osoby nadzorujące proces i pomagające przejść przez biurokrację? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi lub krótkie przekierowanie gdzie powinienem się z tym zgłosić. Pozdrawiam!

0

@gumaz Dla mnie za wysokie temperetury jak na tyle dni z rzędu, ale jest lato więc to naturalne. Nie narzekam.

0

@zenoowity Też tak mam. Poza tym Barca miała okresy świetności jak Real też był świetna ekipą. Konkurencja co do zasady podkręca poziom.

0

@pt9 Powiedział, że dużo osób ma podwyższoną bilirubinę ze względu na genetykę. Jeśli na USG wątroba jest ok i nie ma innych wyników i objawów poza normą to nic się nie robi. Także Twój przypadek jest inny.

1

@RomanHoffer Też miałem podwyższoną bilirubinę. Zapisałem się do lekarza i zalecił kontrolnie USG układu pokarmowego. Szczególnie przyglądał się wątrobie. Próby wątrobowe miałem prawidłowe. Lekarz od USG powiedział, że mam prawdopodobnie zespół Gilberta. Ponoć dużo ludzi to ma, tylko mało kto się bada tak dokładnie pod kątem profilaktyki. Idź do specjalisty i doprecyzuj sobie temat.

0

@Rust_Cohle Fajnie się oglądało tego gościa.

0

Czy ktoś korzysta z fantasy La liga lub fantasy marca? Wiadomo, że z premier league jest dużo lepsza, ale chce się z hiszpańską pobawić.

1

@Comentateiro Takie mam wrażenie. Choć to może być przestrzelone :) Masz charakterystyczny Avatar i ksywkę więc łatwiej zapamiętać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?