0

@JarekS Amrabat chyba idzie do Atletico bo ma dość czekania na coś, co może nie nadejść.

0

Myślę, że Atletico bardzo skorzysta na Amrabacie. Ciekawe czy u nas przyjdzie jakiś klasowy DM. Póki co wszystkie kandydatury odpadają. Z Nevesa się cieszę. Jakby się udało wyminić Brozovica na Kessiego byłoby super, ale pewnie nierealne. Zubimendi nie chce przychodzić, Kimmich to mokry sen. Nie wiem ktoś tam został.

0

@szkutnik91 Ok, to nie wiedziałem. Choc to dopiero się okaże:)

8

@Rewolucja123 U nas każdy ma kontuzje. Kwestia zarządzania minutami i przygotowaniem fizycznym. Tylko kilku zawodników z pola z całej kadry nie miało kontuzji.

1

@Klimach fan Czy którekolwiek z tych zachowań kobiety ma niby prowokować do mordestwa? No bez przesady. Czym to się różni od kolesi zabierających panienki do hotelowego pokoju na jedną noc? To takie troszkę myślenie, że krótka spódniczka to prowokowanie do gwałtu. Brak rozwagi owszem, ale cena jaką zapłaciła zupełnie nieadekwatna.

0

@Herato A kto powiedział, że to będzie jedyny napastnik jakiego kupią?

2

@TheNekro94 No zagrał genialnie. Chyba serial z największą metamorfoza głównego bohatera jaką widziałem.

1

@Janas11224 Chciałem mieć jak miałem 20+. Chciałem jakieś 'prawilne' Polski Walczące, powstania warszawskie itp. Na szczęście tego nie zrobiłem, bardzo zmieniły my się poglądy. Ogólnie nie podobają mi się tatuaże, za niekotrymi wyjatkami. Pewnie wynika to z faktu, że stały się czymś powszechnym. Pełno jest u kobiet jakiś dzwoneczków, kwiatuszków i innych tatuaży, które osobiście uważam za tandetne. Ogólnie tandetnych w mojej ocenie jest od groma. Aczkolwiek niekotrymi bardzo pasują. Np Peter Mckinnon, ktorego bardzo lubię oglądać.

0

@TheNekro94 Z ciekawości - jesteś fanem serialu czy ta postać to jakiegoś rodzaju inspiracja?

1

@Kamiloza91 Morata akurat dla zespołu daje wiele korzyści. Potrafi przytrzymać piłkę, grać plecami do bramki przeciwnika, grać na ścianę. Fajnie go określił Cwiakala - u Moraty problemy zaczynają się im bliżej jest bramki rywala xD Nie jest więc bezużyteczny, ale ma ogromny problem ze skutecznością co u napastnika jest podstawą.

1

@Pawel13sz Ja mam przeczucia, że się odbije od Europy. Mam nadzieję, że bardzo się pomyle.

1

@mindbender84 Smutne, jak człowiek niszczy sam siebie.

0

@buldog Oczywiście, ale ostatnie lata i te bieżące z kolejnymi kompromitacjami wizerunkowymi niszczą także wizerunek Barcelony jako wielkiej marki. Klub, który płaci komuś z organizacji sędziowskich za raport na temat sędziów, problemy z rejestracją zawodników, traktowanie legend jak zbędne śmieci, obsmarowywanie swoich graczy w mediach, żeby wymusić transfer, rozwiązywanie kontaktów żeby dostosować komin płac do FFP, podpisywanie kontraktu na modernizację stadionu z firmą o podejrzanej reputacji, relacje sponorskie z firmą kryptowalutowa umożliwiająca płatności Rosjanom i wiele innych. Dla mnie Barcelona jest globalną marka, ale nie jest już gigantem marketingowym jak kiedyś a sportowo jest niestety ostatnio europejskim średniakiem.

0

@Pilka_jest_okragla Pamiętasz jak Deco reklamował Arthura i Trinaco? Jeden miał być według niego następca Xaviego, a drugi miał wszystko żeby być gwiazdą w Barcelonie. Póki co jego opinie okazały się bardzo rozbieżne z rzeczywistością. Poza tym to główną rolę odegrał tu Cury, co niby pomógł Deco? On w ogóle już jest oficjalnie zatrudniony jako dyrektor sportowy?

44

"Katalońscy giganci chcą go sprowadzić". Giganci, którzy nie mogą w 100% zagwarantować jego rejestracji czy wyjścia z grupy LM. Pora pogodzić się z faktem, że już od dobrych kilku lat nie jesteśmy żadnymi gigantami w Europie.

0

@Dalhi On już grywał wcześniej w drugiej lidze więc nie będzie to dla niego jakiś szok.

0

@ViscaBarca123 Zobaczymy, czy odpali. Talentów z Brazylii, które odbiły się w Europie nie brakuje. Pozostaje trzymać kciuki bo kwota spora. Oby rozwinął się w Barcelonie bo póki co napastnicy pod okiem Xaviego wyglądają słabiutko.

0

@norbi77 Ich celem jest nabicie swoich kabz i utrzymywanie władzy. Jak prawie każdego polityka. Oni niestety przekupili społeczeństwo ich własnymi pieniędzmi więc w swoim fachu są bardzo skuteczni. Celem polityka nie jest dobro obywatela - chyba, że chcemy wierzyć w ich deklaracje :)

1

@mientusek1407 A to mnie też irytuje. Ogólnie wpływ zdegenerowanych celebrytów na resztę społeczeństwa.

0

Według mnie spoko opcja żeby go wypróbować. Nie ma wielkiego wynagrodzenia i może się to opłacić. Straty w porównaniu do ewentualnych korzyści są akceptowalne. Swego czasu jak Nico i Gavi wchodzili do zespołu, to jakoś bardziej przekonywał mnie ten pierwszy. Czas pokazał, że jednak Gavi się wybił, ale czemu Nico nie mógłby powtórzyć takiej sytuacji? Życzę mu tego. Brakuje mi wychowanków. Obawiam się tylko, że Xavi będzie chciał kogos 'gotowego ' nawet jeśli średniej jakości.

8

@norbi77 Może dziewczyna ma dość gówna, niezależnie kto je serwuje. Część łapie się na to, że wolą wybrać wg nich mniej śmierdzące gówno.

4

@Bykunn * po linii najmniejszego oporu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zaky274 A nuż go kupią. Nóż nie ma nic do rzeczy:)

5

@mientusek1407 Niekoniecznie. Niestety celebryci i gwiazdki tego typu przecierają szlaki. Później przyjdzie do Ciebie córka i powie, że to spoko opcja na pracę. Wtedy też będzie to obojętne? Niestety chcemy czy nie takie narracje są szkodliwe.

2

@Volk Będzie miał alibi, że wtedy nokautował maskote. O ile to ten mecz :D

1

@blue_shark Zamawiałem na stronie Nike.

3

@AxelF Na tej stronie jedyne wątpliwości dotyczące postawy sportowej Messiego jakie widziałem dotyczyły małej pracy w pressingu. Nikt mu tutaj nie odejmuje umiejętności.

0

@swer2251 Zgadzam się. Aczkolwiek uważam, że przepłacone kontrakty to wyłącznie wina włodarzy.

1

@aleksandrowielki Problem jest taki, że ważne tematy są poruszane tylko w kampanii wyborczej i na tym się kończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?