Pieniążki z Kataru, gdzie łamane są prawa człowieka? Byle excele i budżety się dopinały? Katarska forsa, rosyjskie kryptowaluty. Później Laporta wyjdzie z uśmiechem i powie Mes Que un Club.. tęsknię za czasami z koszulkami bez sponsorów, lub z UNICEFem. Szkoda, że nie wrócą.
Fajnie, jakby Balde osiągnął poziom Jordiego z jego prime. Alba był wtedy topka na świecie. Nie lubię go za pajacowanie, ale kawał grajka. Szacunek za wszystko, kariera wspaniala.
@Remi70 Mam nadzieję, że jeśli odejdą to odbudują kariery w nowych klubach. U Ansu to zależy od powrotu do sprawności fizycznej (w klubie kładącym nacisk na przygotowanie fizyczne ma takie szanse)a u Ferrana od głowy. Pewnie odnajdzie się w klubie z mniejszą presją na wynik.
@JarekS Moim zdaniem przy Xavim nikt w trakcie sezonu nie rozwinął się znacząco, ani nawet nie wystrzelił z formą. Jedynie ter Stegen, ale to raczej nie zasługa trenera. Niestety obawiam się, że przyszły sezon będzie podobny. Zmarnowamy rok pod kątem pracy nad zaskoczeniem rywala czy znajdywania nowych ról zawodnikom.
@sokot Przecież miał kontuzje mięśniowe, nie wynikające bezpośrednio z faulu. On ma kontuzje z przeciążeń i nadmiernej eksploatacji. Niestety w Barcelonie przygotowanie fizyczne zawodników leży od wielu lat. Za Xaviego nic się nie zmieniło - był wysyp kontuzji mięśniowych bez kontaktu z rywalem.
@don'T.R.I.P.e Wszystko fajnie, tylko 500 plus możesz w całości wydać na wódkę. Takie fakty. Większy sens ma obniżka podatków na produkty dla dzieci, na żywność czy ma placówki typu żłobki. Jako rodzic uważam, że dużo lepszy jest program z dopłatą do żłobka niż 500 plus. Kasa z tego pierwszego idzie bezpośrednio do placówki i jest wydawana faktycznie na dzieci. Ogólnie wolałbym ulgi podatkowe niż same tego typu programy, ale 500 plus nie wpływa na dzietność i liczby to potwierdzają. To nie jest program mający podnieść dzietność i polityki PiSu już otwarcie o tym mówią. Ma to "zwiększyć komfort życia obywateli z dziećmi" - czyli kupić głosy rodziców.
@antymadrista1 Wtedy było jeszcze gorzej bo musieliśmy sprzedawać żeby zmniejszać komin płacowy. Teraz chcemy sobie zrobić miejsce pod zawodnika, którego nie musimy podpisywać. Nie musimy w sensie to rozwiązanie z szeregiem plusów, ale nie obowiązek.
@Men27 On nie jest defensywnym pomocnikiem więc na pewno nie zastąpi Busquetsa. Z resztą chyba nie ma go kto zastąpić. Trzeba kupić albo jakiegoś Amrabata żeby był potworem w defensywie, albo pokombinować z ustawieniem.
@patriczix Spokojnie. W Barcelonie każdy dobrze wyglądający fizycznie gość nawet bez kontuzji zaczyna się sypać :D Lewy wyglądał w Bayernie cały czas jak maszyna, a u nas przez sporą część sezonu jak odlboy.
Widzę jedno zagrożenie. Jeśli wszyscy będą wiedzieć, że Barcelona chce powrotu Messiego i musi zarobić na sprzedaży, to wszyscy będą w lepszej pozycji negocjacyjnej;)
Nie jestem fanem klubów z finansami jak City. Jednak Manchester jest prowadzony w świetnym stylu co trzeba im oddać. Nie przepalają hajsu jak United czy PSG. Guardiola robi fantastyczną robotę. Tyle sezonów dominować trudną ligę angielską, grać tak szybką i estetyczna piłkę. Mam nadzieję, że w końcu Pep wygra upragnioną Champions League poza Barcą bo to chyba jedna rysa na jego trenerskiej legendzie. Marzy mi się kiedyś jego powrót na stare śmieci, ale to nierealne.
@AmigoBlancos W Polsce jest właśnie taka dziwna zasada przyjmowana przez niektórych, że o zmarłych się źle nie mówi. Ja tego nie rozumiem. A już nie mówiąc,jak np z Adamowicza to chcieli świętego prawie zrobić.
Pamiętam, że nawet w przerwie byłem pewny zwycięstwa mimo 1:0 Arsenalu. Podopieczni Wengera to był kawał dobrej ekipy. Lubiłem.ich oglądać. To był ciekawy finał. Tak przy okazji @MateuszDoniec literówka się pojawiła - powinno być Bellettiego.
No i Mundo Deportivo już musi zaklinać rzeczywistość i robić reklamę Deco. Wyciągają fragment wywiadu, w którym niby jest chwalony: "Deco ma historię życia z Barçą. Kiedy był w Brazylii, był również bardzo związany z klubem i ma go w swoim sercu. A to jest najważniejsze, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Nie mam wątpliwości, że Deco wierzy w Barçę bardziej niż w cokolwiek innego, więc jeśli tak się stanie, na pewno sobie poradzi.". Koniec końców to teza jest następująca: Deco ma Barce w serduszku i jakoś to będzie. Nie można go pochwalić za osiągnięcia na płaszczyźnie, w której będzie pracował bo żadnych nie ma więc trzeba na siłę ocieplać jego wizerunek takimi cytatami.
@Muhitos Problemem nie jest to, że go zna. Tylko brak kompetencji w porównaniu do takiego Jordiego. Decoma agencje sprzedająca grajków. Nie zdziwię się, jeśli będzie nam wciskał brazylijskich placków jak Arthur,.którego chwalił.
Laporta to typowy przedstawiciel kolesiostwa. Szkoda słów. Zatrudnia jakiś placków byle interesy z agnetami się zgadzały. Kolejne wielkie rozczarowanie.
0
Pieniążki z Kataru, gdzie łamane są prawa człowieka? Byle excele i budżety się dopinały? Katarska forsa, rosyjskie kryptowaluty. Później Laporta wyjdzie z uśmiechem i powie Mes Que un Club.. tęsknię za czasami z koszulkami bez sponsorów, lub z UNICEFem. Szkoda, że nie wrócą.
33
Fajnie, jakby Balde osiągnął poziom Jordiego z jego prime. Alba był wtedy topka na świecie. Nie lubię go za pajacowanie, ale kawał grajka. Szacunek za wszystko, kariera wspaniala.
1
@Remi70 Mam nadzieję, że jeśli odejdą to odbudują kariery w nowych klubach. U Ansu to zależy od powrotu do sprawności fizycznej (w klubie kładącym nacisk na przygotowanie fizyczne ma takie szanse)a u Ferrana od głowy. Pewnie odnajdzie się w klubie z mniejszą presją na wynik.
0
@Lukas82 Finansowo marketingowe na pewno. Plus gwarant liczb w ofensywie,.której nie daje nikt poza Lewym.
0
@messi 94 Do tego w momencie, kiedy trzeba było wygrać żeby awansować do ligi mistrzów a na tablicy wyników 2:2 i końcówka meczu.
5
@JarekS Moim zdaniem przy Xavim nikt w trakcie sezonu nie rozwinął się znacząco, ani nawet nie wystrzelił z formą. Jedynie ter Stegen, ale to raczej nie zasługa trenera. Niestety obawiam się, że przyszły sezon będzie podobny. Zmarnowamy rok pod kątem pracy nad zaskoczeniem rywala czy znajdywania nowych ról zawodnikom.
2
@JarekS Mam nadzieję, że minuty dostanie ktoś z dwójki Ferran - Ansu. Niech sobie pograją już bez spiny.
0
@slayer A po czym wznosisz, że lepszy? Chyba 4 zawodników z pola nie miało kontuzji mięśniowych.
1
@sokot Przecież miał kontuzje mięśniowe, nie wynikające bezpośrednio z faulu. On ma kontuzje z przeciążeń i nadmiernej eksploatacji. Niestety w Barcelonie przygotowanie fizyczne zawodników leży od wielu lat. Za Xaviego nic się nie zmieniło - był wysyp kontuzji mięśniowych bez kontaktu z rywalem.
5
@don'T.R.I.P.e Wszystko fajnie, tylko 500 plus możesz w całości wydać na wódkę. Takie fakty. Większy sens ma obniżka podatków na produkty dla dzieci, na żywność czy ma placówki typu żłobki. Jako rodzic uważam, że dużo lepszy jest program z dopłatą do żłobka niż 500 plus. Kasa z tego pierwszego idzie bezpośrednio do placówki i jest wydawana faktycznie na dzieci. Ogólnie wolałbym ulgi podatkowe niż same tego typu programy, ale 500 plus nie wpływa na dzietność i liczby to potwierdzają. To nie jest program mający podnieść dzietność i polityki PiSu już otwarcie o tym mówią. Ma to "zwiększyć komfort życia obywateli z dziećmi" - czyli kupić głosy rodziców.
2
@antymadrista1 Wtedy było jeszcze gorzej bo musieliśmy sprzedawać żeby zmniejszać komin płacowy. Teraz chcemy sobie zrobić miejsce pod zawodnika, którego nie musimy podpisywać. Nie musimy w sensie to rozwiązanie z szeregiem plusów, ale nie obowiązek.
0
@Men27 On nie jest defensywnym pomocnikiem więc na pewno nie zastąpi Busquetsa. Z resztą chyba nie ma go kto zastąpić. Trzeba kupić albo jakiegoś Amrabata żeby był potworem w defensywie, albo pokombinować z ustawieniem.
0
@Barcaa12 Tak, ale chce wysoką pensję. Dlatego jest skłonny dołączyć do Barcy bo nikt mu nie da takiej pensji na 3 lata.
0
@patriczix Spokojnie. W Barcelonie każdy dobrze wyglądający fizycznie gość nawet bez kontuzji zaczyna się sypać :D Lewy wyglądał w Bayernie cały czas jak maszyna, a u nas przez sporą część sezonu jak odlboy.
1
Widzę jedno zagrożenie. Jeśli wszyscy będą wiedzieć, że Barcelona chce powrotu Messiego i musi zarobić na sprzedaży, to wszyscy będą w lepszej pozycji negocjacyjnej;)
0
@mrboom U nas problemem jest też komin płacowy. Kto wydaje najwięcej na pensje?
0
@FCB_dimiC Gość jest chyba niepełnosprawny i nie jest w stanie pracować, ale sytuacja irracjonalna.
0
@Dulo23 Panie to kiedy to będzie xD
5
Nie jestem fanem klubów z finansami jak City. Jednak Manchester jest prowadzony w świetnym stylu co trzeba im oddać. Nie przepalają hajsu jak United czy PSG. Guardiola robi fantastyczną robotę. Tyle sezonów dominować trudną ligę angielską, grać tak szybką i estetyczna piłkę. Mam nadzieję, że w końcu Pep wygra upragnioną Champions League poza Barcą bo to chyba jedna rysa na jego trenerskiej legendzie. Marzy mi się kiedyś jego powrót na stare śmieci, ale to nierealne.
0
@AmigoBlancos W Polsce jest właśnie taka dziwna zasada przyjmowana przez niektórych, że o zmarłych się źle nie mówi. Ja tego nie rozumiem. A już nie mówiąc,jak np z Adamowicza to chcieli świętego prawie zrobić.
0
Pamiętam, że nawet w przerwie byłem pewny zwycięstwa mimo 1:0 Arsenalu. Podopieczni Wengera to był kawał dobrej ekipy. Lubiłem.ich oglądać. To był ciekawy finał. Tak przy okazji @MateuszDoniec literówka się pojawiła - powinno być Bellettiego.
2
@Campeon87 Komentuję to, na co mam ochotę. Po to jest taka funkcjonalność na stronie. Nikt ci nie każe tego czytać.
2
No i Mundo Deportivo już musi zaklinać rzeczywistość i robić reklamę Deco. Wyciągają fragment wywiadu, w którym niby jest chwalony: "Deco ma historię życia z Barçą. Kiedy był w Brazylii, był również bardzo związany z klubem i ma go w swoim sercu. A to jest najważniejsze, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Nie mam wątpliwości, że Deco wierzy w Barçę bardziej niż w cokolwiek innego, więc jeśli tak się stanie, na pewno sobie poradzi.". Koniec końców to teza jest następująca: Deco ma Barce w serduszku i jakoś to będzie. Nie można go pochwalić za osiągnięcia na płaszczyźnie, w której będzie pracował bo żadnych nie ma więc trzeba na siłę ocieplać jego wizerunek takimi cytatami.
0
@Greenalley Pep czy Riijkard byli niedoświadczeni i bez nazwiska, ale nie byli na pewno po znajomości. Deco miał wspólne interesy z synem Laporty.
1
@Greenalley Z tego co wiem, Pep trenował z osiągami zespół Barcy B. A Deco nigdy dyrektorem sportowym nie był.
1
@Muhitos Problemem nie jest to, że go zna. Tylko brak kompetencji w porównaniu do takiego Jordiego. Decoma agencje sprzedająca grajków. Nie zdziwię się, jeśli będzie nam wciskał brazylijskich placków jak Arthur,.którego chwalił.
5
Laporta to typowy przedstawiciel kolesiostwa. Szkoda słów. Zatrudnia jakiś placków byle interesy z agnetami się zgadzały. Kolejne wielkie rozczarowanie.
0
@messi564 Ja to bym widział Amrabata.
0
@Kengo W myśl zasady - chu***o, ale stabilnie :)
1
@HarveySpecter Zapytaj koleżankę. Będzie wiedzieć więcej niż ludzie,.którzy nie znają tego typa.