Poleci ktoś smartfona do 2 tys zł? Potrzebuję dual SIM, czytnik linii papilarnych, jak najdłużej wsparcie aktualizacji. Na ten moment zastanawiam się nad Samsungiem A53. Nie mam jakiś wymagań co do używania - przeglądam internet, yt, bankowość internetowa i w sumie tyle. No i fajnie jakby dało sie na nim używać klucza U2F.
@Coutinho007 Jakby nie odszedł do PSG to pewnie żaden z tej trójki by nie przyszedł. Nie mówiąc już w jaki sposób odszedl - wszyscy wiedzieli że jest kasa do wydojenia.
@Coutinho007 Nie grał cały czas w podstawie ze zrozumiałych powodów. Bardzo ostrożnie są mu dozowane minuty. Ma sezon na odbudowanie. Poza tym w związku z zawieszeniem Lewego i Ferrana dziś ma zapewnione 90 minut.
@Kgorecki2500 Skąd ta dziwna teoria, że Dembele nie myśli? Proszę o doprecyzowanie co masz na myśli. Ciągle to przewija się w komentarzach, a nikt nie pisze czym się to objawia.. Nieudanym dryblingiem? Zła decyzją? Jeśli ma liczby to chyba jednak myśli ;)
"Alves mało mówił, a jeśli już się wypowiadał, to z szacunkiem i obniżonym głosem." Cóż za relacja:D Odnośnie 47 sekund - ciekawe kto liczył ten czas. Włączony stoper czy z pamięci ktoś policzył?
@Rust_Cohle Wrzucanie na kogoś screenów żeby zrobić gorąca dyskusję to już natomiast przykład prawilnego zachowania. Masz do ziomka problem to co robisz? Piszesz do niego? Nie. Tworzysz na jego temat post ze screenem żeby ukręcić gówno burzę xD. Nie wiem czy to daje jakąś satysfakcję czy jak. Co do samego zachowania się osoby do której skierowales post - tutaj nie ocieniam. To osobna kwestia. Chodziło mi o formę, nie treść. Elo
@Criss18Barca Średnia wieku się wydłuża, więc mimo wszystko chyba nie do końca tak jest. Choć duża w tym zasługa rozwoju medycyny. Z jednej strony jak mówisz jest sporo niezdrowych rzeczy typu styl życia, jedzenie, brak snu, stres oto, a z drugiej coraz więcej ludzi zwiększa świadomość w tym zakresie.
@FCB24 Większość się zgodzi, że Memphis po w miarę dobrym początku totalnie nic nie wnosi więc nie wiem na czym polega to wzmocnienie. Porównanie go Antoine bez sensu. Francuz przyszedł za 120 mln i odszedł za marne grosze. Memphis przyszedł jako wolny grajek bez odstępnego i dostaniemy kilka mln pół roku przed wygaśnięciem kontraktu.
Podsumowując - jak klub nie sprzedaje zawodnika z wygasającym kontraktem - źle. Jak sprzedaje - też źle. Nie dogodzi. No, ale rozumiem bo Memphis napędzał grę Barcelony za Xaviego i wszystko się na nim opiera. Do tego omijają go kontuzje.
@Kubavilla7 Gość przyszedł za darmo. W całym sezonie nie wiem czy zagrał całe 2 mecze oficjalne. Nic nie wnosi. Dostaniemy za niego 4mln. Lepsze.to niż trzymanie ławkowicza/obserwatora trybun.
0
@tadzik447 W sumie też ciekawy, tylko aktualizacje do 2025 i android 13 to ostatnia jego wersja dla niego zgodnie z https://trust.mi.com/misrc/updates/phone?tab=aerdata
0
@Pressinho Obyczaję, dzięki:)
0
Poleci ktoś smartfona do 2 tys zł? Potrzebuję dual SIM, czytnik linii papilarnych, jak najdłużej wsparcie aktualizacji. Na ten moment zastanawiam się nad Samsungiem A53. Nie mam jakiś wymagań co do używania - przeglądam internet, yt, bankowość internetowa i w sumie tyle. No i fajnie jakby dało sie na nim używać klucza U2F.
0
@Emhyr Alacron to nie jest lewoskrzydłowy?
5
@marcin62 Prawdziwy mężczyzna udusi odyńca gołymi rękami. To są jakieś pipoloki. Chowają się po krzakach z bronią i się mają za wielkich samców alfa.
0
@Kondziubarca Gdyby nie kontuzja kolana to dalej pykalbym z przyjemnością na orliku :D
0
@vangoor Obstawiam, że Raphinha na ławce. Inaczej nie będzie żadnego pola manewru ze zmianami.
1
@ChessInfo No tylko tak jak zauważyłeś, mem miał za zadanie wyśmiać Ziobrę i nic więcej. Nie była to super klasyfikacja wizjonerów :)
0
@Coutinho007 Jakby nie odszedł do PSG to pewnie żaden z tej trójki by nie przyszedł. Nie mówiąc już w jaki sposób odszedl - wszyscy wiedzieli że jest kasa do wydojenia.
0
@Kondziubarca Wciąż lepiej marnować setki w barwach Barcelony niż czas na La bambie :)
1
@Coutinho007 Nie grał cały czas w podstawie ze zrozumiałych powodów. Bardzo ostrożnie są mu dozowane minuty. Ma sezon na odbudowanie. Poza tym w związku z zawieszeniem Lewego i Ferrana dziś ma zapewnione 90 minut.
0
@Kgorecki2500 Skąd ta dziwna teoria, że Dembele nie myśli? Proszę o doprecyzowanie co masz na myśli. Ciągle to przewija się w komentarzach, a nikt nie pisze czym się to objawia.. Nieudanym dryblingiem? Zła decyzją? Jeśli ma liczby to chyba jednak myśli ;)
0
@Krzysiek872 No o ile jest niewinny. To wiedzą tylko on i potencjalna ofira.
2
@culer_5306751 A ja mam nadzieję, że proces skoczy się sprawiedliwe. Jeśli Alves coś zrobił - to ma ponieść konsekwencje. Jeśli nie - to kobieta.
0
Antoine - co za kolor włosów xD Czyzby znudziły się kolory butów i pójdą one we włosy? ;)
0
"Alves mało mówił, a jeśli już się wypowiadał, to z szacunkiem i obniżonym głosem." Cóż za relacja:D Odnośnie 47 sekund - ciekawe kto liczył ten czas. Włączony stoper czy z pamięci ktoś policzył?
1
Ogólnie smutna była jego przygoda. Początek miał obiecujący mimo przyjścia w ciężkim okresie. Pozostaje życzyć mu powodzenia.
1
@Rust_Cohle Wrzucanie na kogoś screenów żeby zrobić gorąca dyskusję to już natomiast przykład prawilnego zachowania. Masz do ziomka problem to co robisz? Piszesz do niego? Nie. Tworzysz na jego temat post ze screenem żeby ukręcić gówno burzę xD. Nie wiem czy to daje jakąś satysfakcję czy jak. Co do samego zachowania się osoby do której skierowales post - tutaj nie ocieniam. To osobna kwestia. Chodziło mi o formę, nie treść. Elo
3
@Criss18Barca Średnia wieku się wydłuża, więc mimo wszystko chyba nie do końca tak jest. Choć duża w tym zasługa rozwoju medycyny. Z jednej strony jak mówisz jest sporo niezdrowych rzeczy typu styl życia, jedzenie, brak snu, stres oto, a z drugiej coraz więcej ludzi zwiększa świadomość w tym zakresie.
2
@MarioVeB! Żebyś mógł hejtowac jak coś strzeli.
0
@JarekS Oby doszło do tego wypożyczenia - konkurencja przyda się zawsze. Tym bardziej Ansu.
0
@norbi77 No to po co trzymać gościa,. którego trener nie widzi? Ma pobierać pensję za siedzenie na ławce i odejść za darmo po sezonie? Super.
0
@FCB24 Większość się zgodzi, że Memphis po w miarę dobrym początku totalnie nic nie wnosi więc nie wiem na czym polega to wzmocnienie. Porównanie go Antoine bez sensu. Francuz przyszedł za 120 mln i odszedł za marne grosze. Memphis przyszedł jako wolny grajek bez odstępnego i dostaniemy kilka mln pół roku przed wygaśnięciem kontraktu.
0
@mleczkoo Skąd wziąłeś to 60mln człowieku?
3
@FCB24 Ile Ty byś chciał za często kontuzjowanego rezerwowego, z półrocznym kontraktem? Pewnie z 30 mln.
8
Podsumowując - jak klub nie sprzedaje zawodnika z wygasającym kontraktem - źle. Jak sprzedaje - też źle. Nie dogodzi. No, ale rozumiem bo Memphis napędzał grę Barcelony za Xaviego i wszystko się na nim opiera. Do tego omijają go kontuzje.
3
@Kubavilla7 No to niezły z Ciebie mistrz interesów. Jakby poszedł do innej ligi za darmo to też byłby płacz że za darmo.
0
@Kubavilla7 Gość przyszedł za darmo. W całym sezonie nie wiem czy zagrał całe 2 mecze oficjalne. Nic nie wnosi. Dostaniemy za niego 4mln. Lepsze.to niż trzymanie ławkowicza/obserwatora trybun.
1
@Aveiro Jeśli Memphis będzie czynnikiem odbierającym nam majstra to Xavi będzie miał większe zmartwienia.
1
@norbi77 Memphis bez formy i kontuzja za kontuzja. Gość nic nie wnosi.