@P33ck Ciekawe ile jak wyglądałoby liczby, jakby Neymar grał w Barcy za czasów Dembele i odwrotnie :) o gola i asystę przy Suarezie i Messim w formie jest łatwiej niż obecnie ;)
@bari_94 Drużyna gra cały czas to samo. Pomocnicy nic nie kreują. Nie widać jakiś nowych schematów. Gramy na skrzydło i walka 1 na 1. Wyjdzie albo strata. I tak w koło. Jaki zawodnik wygląda lepiej odkąd jest Xavi? Balde? Przy czym on po prostu więcej gra, a już musiał grać na prawej obronie gdzie nie mógł pokazać swoich atutów.
@BulaKG Gnoja? Serio? Fajny kibic z Ciebie że wyzywasz chłopaka co nie może wrócić do formy przez kontuzję. Warto dodać że kontuzja przez ostry faul, nie przez złe prowadzenie się. Do tego klub źle zarządzał rehabilitacją (można wyczytać wywiady z gościem który go operował) no i po powrocie był tak eksploatowany, że doznał kolejnej kontuzji,.już nie kolana. Klub dalej nie wyciągał wniosków i Ansu zagrał więcej minut, niż sztab mu pozwolił. Zagrał w dobrywce i cyk kolejna kontuzja. Całkiem prawdopodobne, że w klubie z w pełni profesjonalnym podejściem do kontuzji Fati grałby po niecałym roku na full obrotach. Także podsumowując - jedziesz po kolesiu, który cierpi w dużym stopniu przez nieprofesjonalny sztab klubowy.
@JarekS Jest nadzieja, że dziś na 9. Choć w składzie jest Depay - zobaczymy czy Hiszpan będzie na 9 czy będą się zmieniać lub całyecz Holender na środku.
@4Fabregas4 Lewego? Lidera strzelców ligi hiszpańskiej? xD Wiem, że jest bez formy, ale w.tym sezonie to bezsprzecznie nasz najlpeszy strzelec. Między nim a reszta jest przepaść.
1
@arasz1819 No, ale wg informacji Busquets chce zakończyć etap w Barcelonie, a to Xavi go prosi.
0
@4Fabregas4 Tak wiem, to osobna kwestia.
1
@ViscaBarca123 Jak się nie kupi u źródła to źle, a potem narzekanie jak z Enzo Fernandesem.
0
Zawieszenie za kartki.
6
Wygląda jak połączenie Ansu i Yerrego Miny.
1
@JarekS Pewnie jakby po jego strzale padła bramka, a nie skończyło się rzutem różnym - to byłby artykuł, że jest pewniakiem na Atletico :)
2
To co, na Atletico Fati na środek i będzie się odbijał od przeciwników, Dembele na lewą bo na prawą Raphinha? x)
3
@Nano22 Serio? Wrzucasz screeny rozmowy z przyjacielem, że obce osoby z La bamby to przeanalizowały? xD
1
@Kessie @JarekS no i się zaczyna ;) Ferran wczoraj właśnie fajnie wychodził do piłek - balansował na granicy spalonego. Przynajmniej w 1 połowie.
1
@P33ck Ciekawe ile jak wyglądałoby liczby, jakby Neymar grał w Barcy za czasów Dembele i odwrotnie :) o gola i asystę przy Suarezie i Messim w formie jest łatwiej niż obecnie ;)
3
@bari_94 Drużyna gra cały czas to samo. Pomocnicy nic nie kreują. Nie widać jakiś nowych schematów. Gramy na skrzydło i walka 1 na 1. Wyjdzie albo strata. I tak w koło. Jaki zawodnik wygląda lepiej odkąd jest Xavi? Balde? Przy czym on po prostu więcej gra, a już musiał grać na prawej obronie gdzie nie mógł pokazać swoich atutów.
2
@Michu94 Oby powtórzył to w lidze. W La Liga i lidze mistrzów wyglądał slabiusienko do tej pory.
0
@Ali094 Dobrze prawisz Ciro.
0
@4Fabregas4 Tak samo miało być po odejściu Messiego.
0
@4Fabregas4 To pokaż mi jednego zawodnika Barcelony, który tym rywalom z topu strzela.
0
@Fake69 Zobaczymy co cracki pokażą w weekend. Póki co,.za Xaviego wszyscy się zatrzymali w rozwoju.
1
@Doniu814 A nuż widelec?
0
@Fake69 Hm, kiedy Gavi czy Pedri zanotowali jakaś asystę? Pedri od długiego czasu nie ma bramek i asyst. De Jong czasem coś zanotuje i tyle.
1
@JarekS Trzymamy kciuki.
0
@BulaKG Gnoja? Serio? Fajny kibic z Ciebie że wyzywasz chłopaka co nie może wrócić do formy przez kontuzję. Warto dodać że kontuzja przez ostry faul, nie przez złe prowadzenie się. Do tego klub źle zarządzał rehabilitacją (można wyczytać wywiady z gościem który go operował) no i po powrocie był tak eksploatowany, że doznał kolejnej kontuzji,.już nie kolana. Klub dalej nie wyciągał wniosków i Ansu zagrał więcej minut, niż sztab mu pozwolił. Zagrał w dobrywce i cyk kolejna kontuzja. Całkiem prawdopodobne, że w klubie z w pełni profesjonalnym podejściem do kontuzji Fati grałby po niecałym roku na full obrotach. Także podsumowując - jedziesz po kolesiu, który cierpi w dużym stopniu przez nieprofesjonalny sztab klubowy.
0
@!34RC3!_0N4 Wg mnie spoko. Jedyne co mnie zastanawia, to co z Ericiem.
0
@JarekS Jest nadzieja, że dziś na 9. Choć w składzie jest Depay - zobaczymy czy Hiszpan będzie na 9 czy będą się zmieniać lub całyecz Holender na środku.
0
@4Fabregas4 Lewego? Lidera strzelców ligi hiszpańskiej? xD Wiem, że jest bez formy, ale w.tym sezonie to bezsprzecznie nasz najlpeszy strzelec. Między nim a reszta jest przepaść.
1
@ViscaelBarca2007 Pytanie czy Depay nie będzie grał na 9 ;)
10
@stickie Może planuje mu dać 90 min z Atleti? Ciężko stwierdzić. Wiele decyzji Xaviego jest niezrozumiałych.
0
@JarekS Ja się bije, że Torres u Xaviego nie dostanie nawet szansy na 9. Będzie tam Fati lub Memphis znając szczęście.
0
@Survier Może pracują na zmiany? ;) Ja pracuję 5-13 więc mógłbym oglądać, ale w sumie na tv mam tylko YT i Netflix xD
4
Przypomniało mi się to trafienie Kluiverta
5
@Antimadridista_WR Zobaczymy czy Vieri rzeczywiście rzuci telewizję za kilka lat :)
9
Czy w tytule nie powinno być Intercity na drodze zamiast w drodze? To sugeruje, że oni są na ścieżce do zwycięstwa pucharu.