@BorzyKrzys Jakiego procesu? Dalej jest śledztwo - tak jest w artykule. A informacje są nie z procesu tylko z gazet, które zebrały jakieś swoje dowody.
@Gaz Myślisz, że Eintracht wygrał z nami przez zlekceważenie? Xavi został ograny taktycznie. Grał w kółko tak samo, na rewanż to samo i Eintracht dokładnie wiedział jak wytrącić nam atuty mimo słabszych wykonawców. Pedri - we wcześniejszych sezonach mieliśmy większych impotentów i miał lepsze liczby. Ferran ma zadatki na 9 ale jedyne szansę dostaje na lewe skrzydło, gdzie nie pasuje. Zobacz jak on wychodzi do piłek - świetnie dochodzi do sytuacji. Pracować ciężko musi nad wykończeniem. Na skrzydło się nie nadaje, to nie jest drybler. Większość naszych graczy jest przeciętna? Totalnie się nie zgadzam. Tak jak pisze wyżej Jarek - gramy cały czas tak samo. Skrzydła wrzutki i indywidualne przebłyski. Czasem są mecze, że wyglądamy jakbyśmy nie wiedzieli co mamy grać. Rozwijające się zespoły po jakimś czasie grają jak automat. Wiedzą jak biegać, jak się ustawiać itp. Jaki gracz sprawia wrażenie lepszego odkąd pojawił się Xavi? Zobacz jaki progres notowali taki Pedro czy Busquets pod okiem Pepa. Rozwijali się z meczu na mecz. U nas są coraz starsi i tyle. Mimo wszystko mam nadzieję, że wygramy ligę i powalczymy o ligę Europy. Jeśli Xavi nic znaczącego do gabloty nie dołoży i zespół się nie rozwinie to nie widzę sensu czekania na szukanie następcy Xaviego.
@Gaz Co masz na myśli pisząc o hejterach? Krytyka jest nieuzasadniona? Brak awansu w LM jednak mimo wszystko rzutuje na wynik z tego sezonu. Ligę trzeba wygrać, a w lidze Europy zobaczymy gdzie zajedziemy. W zeszłym sezonie wyeliminował nas Eintracht z dużo słabsza kadrą. Drużyna Xaviego została zniwelowana. Można też zwróci uwagę na rozwój piłkarzy. Jaki zawodnik zwyżkuje formą poza Ter Stegenem? Balde po prostu więcej gra. Pedri już jest mocno obciążony ilością minut i nie błyszczy. Mało asystuje. Skrzydłowi - Ferrana gra głównie na LS, gdzie nie jest to jego pozycja. Fati słabo, ale to bardziej złożony temat. Raphinha słabo się prezentuje. Na prawej obronie wciąż wystawiani są Araujo czy Kounde. Dla takiego kolosa jak Urus to zwiększenie prawdopodobieństwa kontuzji. De Jong nic się nie rozwinął. Myślę, że na oceny przyjdzie poczekać na koniec sezonu. Xavi nikogo nie rozwija i stawia na wynik - jeśli nie będzie mistrzostwa czy ligi Europy to sezon przegrany. Biorę pod uwagę doinwestowania kadry.
Ciekawe, czy teraz Xavi w każdym meczu z ważniejszym rywalem będzie szedł w 4 pomocników. Wyszło z Realem, ale każdy kolejny poważny rywal pewnie będzie szukał strategii na zniwelowanie atutów tego ustawienia.
@Dexelele No to się zamieni w Adame Traore. Jakoś nie mam przekonania do podniecania się liczbami bramek i asyst w tej lidze. Suarez kopiący się po czole idzie do Brazylii i ma na dzień dobry 4 bramkowe dwóch meczach. W Brazylii wyróżniającymi się stoperami są goście pokroju Yerrego Miny. Przychodził do nas taki Kerrisson i nawet minuty nie zagrał, a był chyba nawet królem strzelców.
@Anonymus0608 Dał wszystko, ale też dostał wszystko. W Barcelonie został najlepszym piłkarzem świata. Mial do tego idealne warunki, świetnych partnerów. Wypłata też się zgadzała i była niemała.
@Peciak Zupełnie się nie zgadzam z taką interpretacją zagadnienia.. Najbliższy członek rodziny zachorował, nigdy się nie użalał, niósł swoje lęki i krzyże na plecach. Niestety depresja to również zmiany w hormonach organizmu, nie tylko psychika. Bez leków nie wyrownasz sobie tych poziomów. Dopiero leki pomogły tej osobie wyjść z bardzo ciężkiego stanu. Nie pomaga wtedy pozytywne myślenie bo stany lękowe uniemożliwiają nawet sen.
@Pressinho Z tego co wyczytałem na necie, Asus ma słabe podejście do aktualizacji. Nawet flagowce mają 2 aktualizacje systemu i 2 lata zabezpieczeń. Także lipa :/
0
@BorzyKrzys Jakiego procesu? Dalej jest śledztwo - tak jest w artykule. A informacje są nie z procesu tylko z gazet, które zebrały jakieś swoje dowody.
1
@Coutinho007 Serio? Zdrowy Ansu to 3 póki wyżej od Abde. Rozumiem, że jest bez formy. Natomiast argument "chyba gorszy by nie był" to żaden argument.
0
@Emhyr A jak się nie uda to będzie jak z Kerissonem. Bardzo duze ryzyko. Pytanie czy nas na nie stać w obecnej sytuacji.
0
@fanbofan Chyba dużo będzie takich.. Z zagranicznych to Al Bundy :D
0
@Emhyr Może w razie niewypłacalności klubu, związek musi wypłacać jakieś rekompensaty zawodnikom/pracownikom tych podmiotów?
0
@Emhyr Wg mnie inwestowanie takiej fury kasy na kota w worku to bezsens, ale to moja opinia.
0
@Emhyr A to sorki, myślałem że debiutował w meczu ligowym.
1
@Gaz Myślisz, że Eintracht wygrał z nami przez zlekceważenie? Xavi został ograny taktycznie. Grał w kółko tak samo, na rewanż to samo i Eintracht dokładnie wiedział jak wytrącić nam atuty mimo słabszych wykonawców. Pedri - we wcześniejszych sezonach mieliśmy większych impotentów i miał lepsze liczby. Ferran ma zadatki na 9 ale jedyne szansę dostaje na lewe skrzydło, gdzie nie pasuje. Zobacz jak on wychodzi do piłek - świetnie dochodzi do sytuacji. Pracować ciężko musi nad wykończeniem. Na skrzydło się nie nadaje, to nie jest drybler. Większość naszych graczy jest przeciętna? Totalnie się nie zgadzam. Tak jak pisze wyżej Jarek - gramy cały czas tak samo. Skrzydła wrzutki i indywidualne przebłyski. Czasem są mecze, że wyglądamy jakbyśmy nie wiedzieli co mamy grać. Rozwijające się zespoły po jakimś czasie grają jak automat. Wiedzą jak biegać, jak się ustawiać itp. Jaki gracz sprawia wrażenie lepszego odkąd pojawił się Xavi? Zobacz jaki progres notowali taki Pedro czy Busquets pod okiem Pepa. Rozwijali się z meczu na mecz. U nas są coraz starsi i tyle. Mimo wszystko mam nadzieję, że wygramy ligę i powalczymy o ligę Europy. Jeśli Xavi nic znaczącego do gabloty nie dołoży i zespół się nie rozwinie to nie widzę sensu czekania na szukanie następcy Xaviego.
6
@Gaz Co masz na myśli pisząc o hejterach? Krytyka jest nieuzasadniona? Brak awansu w LM jednak mimo wszystko rzutuje na wynik z tego sezonu. Ligę trzeba wygrać, a w lidze Europy zobaczymy gdzie zajedziemy. W zeszłym sezonie wyeliminował nas Eintracht z dużo słabsza kadrą. Drużyna Xaviego została zniwelowana. Można też zwróci uwagę na rozwój piłkarzy. Jaki zawodnik zwyżkuje formą poza Ter Stegenem? Balde po prostu więcej gra. Pedri już jest mocno obciążony ilością minut i nie błyszczy. Mało asystuje. Skrzydłowi - Ferrana gra głównie na LS, gdzie nie jest to jego pozycja. Fati słabo, ale to bardziej złożony temat. Raphinha słabo się prezentuje. Na prawej obronie wciąż wystawiani są Araujo czy Kounde. Dla takiego kolosa jak Urus to zwiększenie prawdopodobieństwa kontuzji. De Jong nic się nie rozwinął. Myślę, że na oceny przyjdzie poczekać na koniec sezonu. Xavi nikogo nie rozwija i stawia na wynik - jeśli nie będzie mistrzostwa czy ligi Europy to sezon przegrany. Biorę pod uwagę doinwestowania kadry.
0
Ciekawe, czy teraz Xavi w każdym meczu z ważniejszym rywalem będzie szedł w 4 pomocników. Wyszło z Realem, ale każdy kolejny poważny rywal pewnie będzie szukał strategii na zniwelowanie atutów tego ustawienia.
0
@Dexelele No to się zamieni w Adame Traore. Jakoś nie mam przekonania do podniecania się liczbami bramek i asyst w tej lidze. Suarez kopiący się po czole idzie do Brazylii i ma na dzień dobry 4 bramkowe dwóch meczach. W Brazylii wyróżniającymi się stoperami są goście pokroju Yerrego Miny. Przychodził do nas taki Kerrisson i nawet minuty nie zagrał, a był chyba nawet królem strzelców.
0
@Emhyr Trochę niski jak na 9 która miałaby być kompletna.
1
@MesQueUnClub_87 Braterstwo broni, Juno
0
@MesQueUnClub_87 Piszemy "małą literą". "Z małej" to rusycyzm.
1
@Nazio87 Pamiętam, że trenował Cracovię i chyba Podbeskidzie. Z mizernym skutkiem.
0
@Antimadridista_WR Tylko tam było kto na zmiennika. Teraz kto ma być następcą do podstawowego składu.
0
@MesQueUnClub_87 Cyrkiel to miał w nodze Rakitic jak strzelał bramkę chyba Realowi:D
0
@FCKubanczyk89 No Pep poza Barcą rzeczywiście jest gwarantem zwycięstw w Lidze Mistrzów.
3
@wiksxd Chcesz gości do 100 mln do rotacji? Zobacz jakie liczby daje Felix. Poza tym on będzie chciał dużą wypłatę i nie jest ani skrzydłowym ani 9.
0
@Anonymus0608 Dał wszystko, ale też dostał wszystko. W Barcelonie został najlepszym piłkarzem świata. Mial do tego idealne warunki, świetnych partnerów. Wypłata też się zgadzała i była niemała.
0
@JarekS Oby to drugie.
6
@Peciak Zupełnie się nie zgadzam z taką interpretacją zagadnienia.. Najbliższy członek rodziny zachorował, nigdy się nie użalał, niósł swoje lęki i krzyże na plecach. Niestety depresja to również zmiany w hormonach organizmu, nie tylko psychika. Bez leków nie wyrownasz sobie tych poziomów. Dopiero leki pomogły tej osobie wyjść z bardzo ciężkiego stanu. Nie pomaga wtedy pozytywne myślenie bo stany lękowe uniemożliwiają nawet sen.
6
@Darkin Kibice cierpią oglądając ich katusze na murawie:)
2
@BaroPodertos @JarekS Chyba dobrze zna tego zawodnika.
1
@Sulimo Pytanie jakie zmiany? Nie ma kogo wpuścić w razie W.
0
@ParlesCuyol5 On bench
0
@Uukasz_93 W ogóle po co taka akcja?
1
@Sulimo Nie piję tak jak kolega wyżej. Choć czasem zazdroszczę pijącym tej miłej rutyny i klimatu związanego z parzeniem kawy.
0
@Pressinho Z tego co wyczytałem na necie, Asus ma słabe podejście do aktualizacji. Nawet flagowce mają 2 aktualizacje systemu i 2 lata zabezpieczeń. Także lipa :/
0
@Uukasz_93 Ja obecnie mam swój od ponad 6 lat także długo mi służą :D Przy czym ja mało rzeczy na nim robię :)