0

@JarekS podejrzewam, że skala talentu nie ta - ale Ramos jak przyszedł do Realu to też popełniał mnóstwo błędów.

1

@Uukasz_93 Tylko weź pod uwagę, że duże oglądalności np hejt parków w dużej mierze były determinowane zaproszonymi gośćmi. Nawet jakby wymienić w nich prowadzącego na innego to wciąż były duże. Takie mam wrażenie.

0

@Janas11224 To jest straszne. Ludzie są strasznie podzieleni. Do tego wszyscy olali spór. Nie mówię, ze trzeba było stawać po czyjejś stronie, ale taka znieczulica czasem może się gorzej skończyć. Choć w sumie nie wiadomo co komu do głowy strzeli.

0

@Nathan A kto oszacuje na ile zasługuje? x) La RAmbla?

5

@LeoKrol Umtiti po kontuzji to cień samego siebie. Verma poniżej pewnego poziomu po kolejnych kontuzjach nie schodził.

0

@svensonFCB Na kanarach bylo dużo. I tani jagermaister xD

0

@Deviler Nie można zatrudniać poniżej wynagrodzenia miminalnego. Na 2021 to 2800 brutto na umowie o pracę na pełen etat i 18,30 zł na godzinę brutto na umowie innej niż o pracę. Więc teoretycznie możesz płacić mniej, ale jesli przyjdzie kontrola i to znajdzie to firma oprocz kary będzie musiała zapłacić różnicę między stawką jaka była wypłacana, a najniższą krajową.

1

@amanter Sterling? On chyba nie był przez cały sezon zawodnikiem wyjściowej 11.

1

@FCB24 Uwielbiam Messiego, ale jeśli koniec jego przygody u nas gwarantowałby tytuły i rozwój sportowy - to przedłużenie jego kontraktu byłoby dla mnie obojętne. Natomiast obiektywnie - jeśli teraz by odszedł to jesteśmy w czarnej d.

3

@Puyolex Gra była oparta na genialnej trójce z przodu, której już nie ma.

1

@RobiS Przypominam, że Neymar zostanie na 200%. Póki nie zobaczę oficjalki to pewności nie mam :)

1

@FC1899Barca Będą jaja jak nie podpisze nowego ;)

0

Macie tak, że jak widzicie zbyt częste używanie jakiegoś sformułowania - to Wam strasznie brzydnie? Ja tak mam z "Top", "zezłomować" kogoś, "zaorać", "wyjaśnić" ,"pan piłkarz", "dzban". Sam nadużywam "xD".

1

@HarveySpecter Lepiej wypić jedno smaczne za 7 zł niż 3 beznadziejne w tej cenie. Choć kwestia smaku jest bardzo indywidualna - nie raz kupiłem jakieś kraftowe droższe piwko i miało smak rozczarowania :)

1

@don'T.R.I.P.e Ok, myślałem, że ogólnie piłkarze tej narodowości mają już u nas nie grać.

1

@MarcelNJ11 No Konrad to wielka gwiazda 3 ligi. Strzelił kilka bramek w całym sezonie, grał przeciętnie przez jego większość. Dopiero w play-offach coś nastrzelał i tyle. To jest taki słabszy Deulofeu.

4

@don'T.R.I.P.e Rivaldo, Ronaldinho, Dani Alves, Belletii, Edmilson. Nie kupujmy Brazylijczyków, Francuzów, Portugalczyków bo transfery mogą nie wypalić. Postawmy na te nacje, które dają gwarancję czyli nie kupujmy wcale :)

0

@Cochise Gorzej, jakby kopał opaskę. Skoro podpaskę to pół biedy ;)

0

@dniel Ja włączyłem mecz Francji i od razu gol na 1:1. Oglądałem do końca 2 połowy. W sumie 5 goli. Pierwszy raz w życiu tak przyfarciłem :D

1

Korzystacie z prognoz pogody? Nie chodzi mi o długoterminowe bo wiadomo, że to troszkę wróżenie z fusów, ale szukam takiej, która rzeczywiście rzadko kiedy się myli. Korzystałem z twojapogoda.pl, ale często się nie sprawdza. Poleci ktoś takie, z których jest zadowolony?

0

@konikroni Liczył na cud.

0

@bulbo74 Troszkę czasu minęło od gry w Manchesterze. Depay sam mówił o tym w wywiadach. Ćwiąkała w materiale o podpisaniu kontraktu z Barcą wspomniałem o tej historii.

0

@lukas10 Myślałem, że sugerujesz winę Bartomeu, że dał Umtitiemu taki kontrakt kiedy był zdrowy i wymiatał. Dla mnie to dziwne, że zawodnik może odmówić leczenia sposobem wskazanym przez klub z jednoczesnym pobieraniem płenego kontraktu. W końcu nie stosuje się do zaleceń pracodawcy.

0

@dawid230188 Hiszpania gra słabiutko, wątpię żeby do półfinału doszli.

2

@lukas10 Akurat o pensji Umtitiego mówi się tylko w kontekście kontuzji. Pęd kontuzją wszyscy byli nzgodni, że gra na kozackim poziomie. Po fakcie każdy oburzony.

3

@SaulGoodman Ja nie znam nikogo, kto by ciężko przeszedł covida. Nawet osoby starsze z grupy ryzyka. Czy to jest dowód na to, że covid nie jest niebezpieczny? Nie sądzę ;)

0

@Slawek1999 Alba w obronie już niewiele daje. Teraz gra zdecydowanie wyżej.

0

@LS No w to nie wnikam :) Skupiałem się tu na piętnie jakie odciska na nią branża.

0

@Bykunn Czy to tylko "praca"? Zależy jak dla kogo. Dla mnie nie, ale to mój pogląd. Każdy interpretuje według swoich zasad moralnych.

1

@Bykunn Kiedyś czytałem wywiad z jakąś aktorką porno i stwierdziła, że w większości aktorki porno są w związkach z aktorami porno. Czy to prawda? Nie mam zielonego pojęcia. Ona tłumaczyła, że w takim związku wiedzą czym się zajmują i z czym się to wiąże. Miałoby to sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?