@Vaven Ja się przyłączam. Drużyny Pepa zawsze charakteryzują się długim utrzymywaniem przy piłce, nabijaniem licznika podań i często mają w składzie nadmiar pomocników. W Barcelonie też lubił męczyć bułę Fabregasem na 9 czego nie dało się oglądać. Super 9 czyli Ibre ustawiał dziwnie na boisku, później się na niego obraził i wolał Bojana. Do tego od czasów Barcelony Pep nie wymyślił sposobu, na drużyny grające z kontry, potrafiące bronić prawie całą 11. Jest to dobry trener, gwarantuje określony styl, ale w mojej ocenie wybitny nie jest co pokazuje LM. Zawsze czegoś mu w niej brakuje.
"Busquets może trafić do Bayernu. Zawodnik wciąż uznawany jest za najlepszego na świecie na swojej pozycji, dlatego możliwość sprowadzenia go może wzbudzić zainteresowanie największych klubów". Poważnie?
@mateusz33 Moim skromnym zdaniem, drużyny Pepa zawsze grają tak samo. Bardzo dużo podań i posiadania, z którego nie zawsze coś wynika. Lubi też grać bez napastnika i mieć więcej pomocników. Jego zespoły mają ogromne problemy z przeciwnikami nastawionymi na grę szybkimi kontrami. Pep nadal nie rozwiązał tego problemu. Dziś City nie miało praktycznie klarownych szans.
@Criss18Barca A ile lat czekali kibice Manchesteru City na ten finał? W ostatnich 20 latach chyba wygraliśmy więcej finałów niż obie ekipy razem wzięte ;)
@KibicBarcy84 Jest jedna różnica - Laporta nie wybierał tego trenera. Powiedział też, że po sezonie zostaną podjęte decyzje i tak będzie. Nie wiemy też jak wyglądała rozmowa między Laportą a Koemanem. Dajmy mu czas na ogarnięcie tego bajzlu, bo ma nad czym pracować.
@equwesta Jego stanowisko było takie, że w zależności od końcówki rozgrywek będą podjęte decyzje. Chyba nic się nie zmieniło. Zobaczymy co powie o 11:30.
"Holender ma ważny kontrakt, więc denerwuje go lista jego potencjalnych następców pojawiająca się w mediach." No nad tym co piszą dziennikarze raczej nie da się zapanować ;)
@The Game 10 Ja bardzo lubiłem jeszcze Raula i Casillasa. Nie miałem też nic do Roberto Carlosa i pewnie kilku jeszcze by się znalazło. Nawet oglądanie brazylijskiego Ronaldo było przyjemne. Szkoda, że nie grał dłużej u nas.
@FC1899Barca A jakiego lekarza poleca barcainfo. Cugat wcale nie jest takim leszczem na jakiego go kreują. Kontuzje kolan nie zawsze są takie proste do wyleczenia. Odnośnie Ramona - "Since then, he has been bound to the Catalan Mutual Insurance of Football where he has operated on thousands of players from all categories[2] most often the Association football players of FC Barcelona, among those being Pep Guardiola, Xavi Hernández, Samuel Eto'o, Andrés Iniesta, Carles Puyol, David Villa,[3] Luis Suárez and Fernando Torres. He has also operated on multiple Manchester City players, including Benjamin Mendy, Ilkay Gundogan, David Silva, Kevin de Bruyne and Aymeric Laporte." Skoro taki z niego partacz, to czemu zawodnicy wyżej wymienieni po operacjach u niego grali na najwyższym poziomie? Nie wiem skąd takie przekonanie, że na podstawie przeklejania artykułów ludzie w internecie czują się kompetentni do oceniania ludzi, którzy wykonali setki operacji. Umtiti miał już problemy za mlodu i zabieg. Później nie chciał się operować wbrew zaleceniom. Fati i Coutinho jeszcze nie wrócili do gry. U Ansu Roman chciał uratować jak najwięcej łąkotki żeby nie było problemów zwyrodnieniowych. Teraz miał operację usuwania jej części, więc prawdopodobnie skoczy się to jakimś zwyrodnieniem po nieokreślonym czasie. Przypadku Coutinho nie śledzę. Podsumowując - śmieszy mnie, jak osoby nie znające się w temacie są w stanie napisać, że jakoś specjalista jest do niczego, że wydaje źle diagnozy.
@QuaReL Jak był zdrowy to przy tej ofercie ludzie wyśmiali tą ofertę. Teraz się okazuje, że jednak trzeba było sprzedawać xD A ja jestem zdania, że Fati jeszcze uciszy wszystkich co już go skreślili.
@Odcinkowy Wątpię, żeby nas wyrzucili. Choć wolę jeden sezon bez udziału w LM bo i tak nie wygraliśmy jej od lat, ale poświęcony na zbudowanie fundamentów na kolejne lata. Nie spodziewam się walki o LM nawet jakby Guardiola do nas przyszedł bo widać, że brakuje środków.
@Barca_Big_Moment Wiele osób naśmiewa się z Zidane'a że wuefista i wyklaskuje mecze itp. Według mnie jest mocno niedoceniany, to jest super trener dla Realu i jego odejście będzie dla nich stratą.
@FCBeSeM Jest na TVP Sport. Właśnie z tego względu pytałem - bo jest transmisja dobrej jakości na TVP Sport online :) Ja sobie puszczam na telefonie i web video casterem przesyłam tylko obraz na Smart tv bo przeglądarka w nim nie wydala :)
0
@RosjaninBut Byli tacy jak Neymar, Zlatan czy Vidal co mieli gwiazdorzyc po przyjściu do Barcy. Dziwnie każdy stawał się skromny przy Messim ;)
5
@Vaven Ja się przyłączam. Drużyny Pepa zawsze charakteryzują się długim utrzymywaniem przy piłce, nabijaniem licznika podań i często mają w składzie nadmiar pomocników. W Barcelonie też lubił męczyć bułę Fabregasem na 9 czego nie dało się oglądać. Super 9 czyli Ibre ustawiał dziwnie na boisku, później się na niego obraził i wolał Bojana. Do tego od czasów Barcelony Pep nie wymyślił sposobu, na drużyny grające z kontry, potrafiące bronić prawie całą 11. Jest to dobry trener, gwarantuje określony styl, ale w mojej ocenie wybitny nie jest co pokazuje LM. Zawsze czegoś mu w niej brakuje.
3
"Busquets może trafić do Bayernu. Zawodnik wciąż uznawany jest za najlepszego na świecie na swojej pozycji, dlatego możliwość sprowadzenia go może wzbudzić zainteresowanie największych klubów". Poważnie?
0
@zeko0 Tak samo jak Barca wygrywała LM to wielu zaczęło jej kibicować. Nic nowego.
0
@martin3131 Drużyny Pepa nie potrafią grać z zespołami grającymi z kontry.
0
@mateusz33 Moim skromnym zdaniem, drużyny Pepa zawsze grają tak samo. Bardzo dużo podań i posiadania, z którego nie zawsze coś wynika. Lubi też grać bez napastnika i mieć więcej pomocników. Jego zespoły mają ogromne problemy z przeciwnikami nastawionymi na grę szybkimi kontrami. Pep nadal nie rozwiązał tego problemu. Dziś City nie miało praktycznie klarownych szans.
0
@Encore A na rozpoczęciu "błyskają flesze".
0
@Barca_Big_Moment No i bez klasycznej 9.
0
@michal26 Co Leon serwuje to głowa mała.
0
@Criss18Barca A ile lat czekali kibice Manchesteru City na ten finał? W ostatnich 20 latach chyba wygraliśmy więcej finałów niż obie ekipy razem wzięte ;)
2
@KibicBarcy84 Jest jedna różnica - Laporta nie wybierał tego trenera. Powiedział też, że po sezonie zostaną podjęte decyzje i tak będzie. Nie wiemy też jak wyglądała rozmowa między Laportą a Koemanem. Dajmy mu czas na ogarnięcie tego bajzlu, bo ma nad czym pracować.
0
@barteq No nie wiem. Zarząd Bartomeu potwierdził, że Neymar zostanie na 200%. Jak się skończyło wszyscy wiemy :)
4
@Rewolucja123 Di Marzio jest jeden. Ciro.
0
@Gaucho Boniek powiedział, że kibicuje "Indianom" czyli słabszym więc Manchesterowi. Taki to bezstronny komentator xD
0
@equwesta Jego stanowisko było takie, że w zależności od końcówki rozgrywek będą podjęte decyzje. Chyba nic się nie zmieniło. Zobaczymy co powie o 11:30.
1
"Holender ma ważny kontrakt, więc denerwuje go lista jego potencjalnych następców pojawiająca się w mediach." No nad tym co piszą dziennikarze raczej nie da się zapanować ;)
3
@The Game 10 Ja bardzo lubiłem jeszcze Raula i Casillasa. Nie miałem też nic do Roberto Carlosa i pewnie kilku jeszcze by się znalazło. Nawet oglądanie brazylijskiego Ronaldo było przyjemne. Szkoda, że nie grał dłużej u nas.
0
@Barcakolcz No i do tego Juve na pewno chce się go pozbyć, a nas stać na taki transfer :D
12
@KacperVEB Trzeba przyznać, że gość ma klasę.
0
@FC1899Barca A jakiego lekarza poleca barcainfo. Cugat wcale nie jest takim leszczem na jakiego go kreują. Kontuzje kolan nie zawsze są takie proste do wyleczenia. Odnośnie Ramona - "Since then, he has been bound to the Catalan Mutual Insurance of Football where he has operated on thousands of players from all categories[2] most often the Association football players of FC Barcelona, among those being Pep Guardiola, Xavi Hernández, Samuel Eto'o, Andrés Iniesta, Carles Puyol, David Villa,[3] Luis Suárez and Fernando Torres. He has also operated on multiple Manchester City players, including Benjamin Mendy, Ilkay Gundogan, David Silva, Kevin de Bruyne and Aymeric Laporte." Skoro taki z niego partacz, to czemu zawodnicy wyżej wymienieni po operacjach u niego grali na najwyższym poziomie? Nie wiem skąd takie przekonanie, że na podstawie przeklejania artykułów ludzie w internecie czują się kompetentni do oceniania ludzi, którzy wykonali setki operacji. Umtiti miał już problemy za mlodu i zabieg. Później nie chciał się operować wbrew zaleceniom. Fati i Coutinho jeszcze nie wrócili do gry. U Ansu Roman chciał uratować jak najwięcej łąkotki żeby nie było problemów zwyrodnieniowych. Teraz miał operację usuwania jej części, więc prawdopodobnie skoczy się to jakimś zwyrodnieniem po nieokreślonym czasie. Przypadku Coutinho nie śledzę. Podsumowując - śmieszy mnie, jak osoby nie znające się w temacie są w stanie napisać, że jakoś specjalista jest do niczego, że wydaje źle diagnozy.
0
@QuaReL Jak był zdrowy to przy tej ofercie ludzie wyśmiali tą ofertę. Teraz się okazuje, że jednak trzeba było sprzedawać xD A ja jestem zdania, że Fati jeszcze uciszy wszystkich co już go skreślili.
3
@denks1984 Tez tak sądzę. Pytanie czy da się go pozbyć.
0
@Odcinkowy Wątpię, żeby nas wyrzucili. Choć wolę jeden sezon bez udziału w LM bo i tak nie wygraliśmy jej od lat, ale poświęcony na zbudowanie fundamentów na kolejne lata. Nie spodziewam się walki o LM nawet jakby Guardiola do nas przyszedł bo widać, że brakuje środków.
1
@Bykunn Zgodzę się, ciężko to porównać.z UK czy USA.
0
@matirix20 Dla mnie najważniejsze, żeby: przewietrzyć kadrę, namówić Leo na 2 ostatnie lata i Fati wrócił do zdrowia :)
0
@Yosemite Jedyne co mu nie wyszło to fryzura na mundial ;)
1
@Bykunn Ostatnio mam wrażenie, że samodzielna władza każdej z partii mogłaby skończyć się źle. Władza zmienia.
0
@Barca_Big_Moment Wiele osób naśmiewa się z Zidane'a że wuefista i wyklaskuje mecze itp. Według mnie jest mocno niedoceniany, to jest super trener dla Realu i jego odejście będzie dla nich stratą.
0
@FCBeSeM Jest na TVP Sport. Właśnie z tego względu pytałem - bo jest transmisja dobrej jakości na TVP Sport online :) Ja sobie puszczam na telefonie i web video casterem przesyłam tylko obraz na Smart tv bo przeglądarka w nim nie wydala :)
0
@adasko1998 Zgadzam się, choć Anglicy też lubia sobie popsuć opinię. https://www.polishexpress.co.uk/grecja-chamstwu-z-wielkiej-brytanii-wstep-wzbroniony Jak studiowałem w Krakowie to też potrafili przylecieć na weekend żeby się nawalić za małą kasę i robili niezły syf. Bycie kretynem nie jest zależne od narodowości.