6

@Majkel34 Wielki bohater. Niesamowita odwaga i poświęcenie. Przybralem jego imię na bierzmowaniu by uczcić pamięć.

0

@rk Ponoć chce wrócić na presezon.

1

@elmayakos Braun jest nawiedzony w wielu płaszczyznach.

12

@monsterrize Na pewno na decyzję Wijnalduma nie miała wpływu 2 razy wyższa pensja PSG.

0

@frogiee Kto to jest Nico Fernandes?

0

@JarekS Tym bardziej, że były plotki o ewentualnej sprzedaży Brazylijczyka przy korzystnej ofercie.

0

@JarekS Ma taki potencjał, że mam nadzieję na powrót w dobrym stylu.

0

@JarekS Pytanie czy on już będzie miał jakieś ograniczenia ruchomości w stawie? No raczej nie. Problem może być z ewentualnymi zwyrodnieniami. Chyba, że masz na myśli blokadę psychiczną.

3

@Jakchcesz Wyborcy PIsu w większości to starzy ludzie. Często nie korzystające w internetu (tak przynajmniej jest w mojej rodzinie) Osoby niby chwalące konfederację często robią to tylko w necie i nie idą na wybory. Problem polega na tym, że nie ma w Polsce na kogo głosować z czystym sumieniem. Pomijając już nawet fakt, że większość polityków to szumowiny - mówię o ich programie i spojrzeniu na gospodarkę i światopogląd.

1

@martin3131 Ma dwie odpowiedzi na argumenty rozmówców - 1 to jest dobre bo wymyślili to Niemcy i 2 to co mówisz to nieprawda.

1

@MiloszFCB1899 Dziś ma być Cruyff. Może nie zawodnik, ale organizacyjnie chyba ważna persona.

0

@adasko1998 Gość nie ma kontuzji, bo praktycznie nie gra. Wcześniej też jak był niby wyleczony i zagrał kilka spotkań w pełnym wymiarze czasowym i wypadał na nieokreślony czas. Po powrocie widać tez, że ma blokadę w głowie i nie gra na 100%. Widać to w jego wejściach czy "sprintach". Moim zdaniem on już nie wróci do wysokiego poziomu. Lubię go i życzę mu jak najlepiej, ale to nie poziom Barcy.

0

@Encore Dziuba jest najlepszy w temacie masturbacji.

1

@Coutinho007 Rakitic to miał.

0

@Krokiet Jak wygrają LM to też się ucieszysz? :D

0

@monsterrize Było dużo komentarzy, czasem ciężko się przebić przez wszystkie. Mam nadzieję, że to prawda bo póki co jest to opinia naukowców, trzeba to dalej badać. Z tego co zrozumiałem, to przetestowali maksymalnie 11 miesięcy po infekcjji. Tak czy siak wygląda to optymistycznie, oby tak było.

3

@Pawel13sz Pau. A jeśli nie to bym się zastanowił nad Cuencą. Ponoć w Almerii dobrze sobie radzi, a Barca ma opcję wykupu.

0

Czy ktoś się orientuje, jak Eric Garcia prezentuje się w grze w powietrzu i czy dobrze wyprowadza piłkę?

7

Dobry sezon miał tylko pod kątem zdrowotnym.

3

Życzę mu powodzenia i ciągłego podnoszenia umiejętności. Mam nadzieję, że ma wystarczająco talentu na grę w Barcy.

0

@KapiFCB Myślę, że obie strony doszły do wspólnego porozumienia ;) Obie miały swoje oczekiwania. Niczego to nie zmienia tym kontekście. Jakby miał np 3letni z opcją przedłużenia o 2 kolejne to chyba jemu wielkiej różnicy by nie zrobiło? Zobacz ilu graczy u nas siedzi tylko dlatego, że ma długie kontrakty i nikt ich nie chce ;)

0

@Krzychu83924 Tutaj zgodna.

0

@DamianPSV Nie zapytam. Mam nadzieję, że wypali. Natomiast patrząc z perspektywy ostatnich 10 lat, długość kontraktu może powodować problemy.

0

@monsterrize Skąd dane, że po przejściu covida masz dożywotnio przeciwciała? Na ten moment ani szczepionka, ani przebycie tego nie gwarantują.

3

Nie wiem po co te kontrakty od razu na 5 sezonów. Później ciężko się pozbyć jak ktoś jest slaby.

1

@bielnikk Może w jakiś sposób to wykorzystali ;)

1

@macio_944 Chciałbym zaprzeczyć, ale moje obserwacje są podobne. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale takie osoby dominują w internetowych dyskusjach. Optymiści pewnie nie chcą się w tym taplać ;)

0

@yoli No przecież musi przejść badania medyczne przed transferem ;)

0

@normasubiektywna Ja uważam jedynie, że na ten moment nie jest to gość na 1 skład. Problem jest z ubogą obsadą tej pozycji i może go to spalić.

0

@Donio Tak oczywiście. Natomiast nie jest to gość na 1 skład w Barcelonie, tym bardziej na takiej pozycji jak prawa obrona. Gorzej, że nie widać rozwiązania. Może walka z Emersonem o miejsce w składzie zaowocuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?