@Szklaner Zgłaszanie na Olx i vinted to śmiech na sali. Dostaniesz zwrotkę, że użytkownik nie narusza zasad społeczności a jak się odwołujesz i nie masz dowodów to sam możesz dostać bana xD
@Szklaner Olx i Vinted w ponad 90% to podróbki. Śmieszy mnie ich regulamin, którego sami nie przestrzegają. Zastanawiałem się czy to nie jest sprawa do uokiku. Wielkie strony sprzedażowe nie weryfikują lub celowo udają niewiedzę w temacie biorąc prowizję od transakcji.
@degor102 Vinted jest zalane podróbkami. Nawet jak się zgłosi to nie usuwają. Pełno jest za niecałe 200zl „z oryginalnymi metkami” albo „oryginalnie zapakowane”. Wyszywanie logo zależy od wersji koszulki. Stadionowki mają wyszywane, a meczowki nie żeby lepiej oddychały. Zapytaj czy ma metkę z numerem katalogowym i wpisz go w necie. Często wyskoczy Ci koszulka z innych sezonów i zespołów :) Jest też forum z koszulkami gdzie można wrzucić żeby zrobić legit checka.
@Eto'o9 R10 Warto rozróżnić imigrantów zarobkowych chcących pracować i żyć zgodnie w danym kraju od otrzymanych w wyniku limitów z UE :), czy przekraczających granicę bez dokumentów
@Ziemny Nawet się nie da sprawdzić gdzie jest siedziba. Sklep na wiele krajów. Dostawa do kilku dni. Fejki na bank. Nawet część tekstów jakby to jakiś ułomny czat pisał.
@TankerHunterZasranowcie się. Dostawa do kilku dni, nigdzie nie można dostać oryginałów a tu można sobie wybierać rozmiary xD Do tego nawet loga nie ma - oficjalny sklep tego nie sprzedawał. Wg mnie fejurki z Azji.
@NeroTFP1 Za małolata oprócz Barcy miałem jeszcze jedną koszulkę. Juve z 10 :) DelPiero legenda. Ulubione trafienia to przeciwko Realowi w rewanżu wygranym 3:1 i oczywiście przeciwko Niemcom na MS.
@xPiter Z Lucho u sterów potrafiliśmy zostać zniszczeni na wyjazdach z PSG (0:4) i Juventusem (0:3) gdzie spokojnie mogło być wyżej. Jakby od ryczenia wyniki zależały to polscy trenerzy byliby gorącymi towarami na rynku. Ancelotti jakoś nie drze ryja i Real zapierdzielał w najważniejszych momentach.
@zaky274 Więzadło nie strzela bez powodu. Możesz mieć mięśnie jak pudzian, ale przy nienaturalnych rotacjach skrętnych stawu mięśnie nie zapobiegną tego typu kontuzji. Mięśnie mają wpływ na stabilność stawu, ale bez przesady.
@mrboom Mój dzieciak ma tyko włosy przepocone w miejscach gdzie leży kask, ale śladów nie ma. Nie spada mu. Musisz pokombinować. Idź do sklepu gdzie dobierają kaski i może coś poradzą ;)
@clyde Wypowiadać się mogą tylko osoby wspierające finansowo chore dzieci? Czyli jeśli rozmawiamy o np prawie drogowym to większe prawo do wypowiedzi powinni mieć osoby, które wspierają finansowo ofiary wypadków? Co to za logika. Rozumiem, że można mieć różne zdanie i argumenty, ale segregacja na podstawie płci i hajsu wydanego na pomoc jest dość płytka wg mnie. Rozumiem, że jako mężczyzna powinienem siedzieć cicho bo nie rodziłem dzieci. Nie pomagam też regularnie, czasem dokładam się do zbiórek na dzieciaki więc też słabo. Wychowuje dwójkę synów, ale w sumie nie rodziłem to nie powinienem się wypowiadać?
0
@Szklaner Zgłaszanie na Olx i vinted to śmiech na sali. Dostaniesz zwrotkę, że użytkownik nie narusza zasad społeczności a jak się odwołujesz i nie masz dowodów to sam możesz dostać bana xD
0
@Szklaner Olx i Vinted w ponad 90% to podróbki. Śmieszy mnie ich regulamin, którego sami nie przestrzegają. Zastanawiałem się czy to nie jest sprawa do uokiku. Wielkie strony sprzedażowe nie weryfikują lub celowo udają niewiedzę w temacie biorąc prowizję od transakcji.
0
@clyde Za pół ceny lub mnie można trafić czasem na lumpach lub jak ktoś nie zna wartości koszulki, ale to z wcześniejszych sezonów oczywiście
0
@degor102 Vinted jest zalane podróbkami. Nawet jak się zgłosi to nie usuwają. Pełno jest za niecałe 200zl „z oryginalnymi metkami” albo „oryginalnie zapakowane”. Wyszywanie logo zależy od wersji koszulki. Stadionowki mają wyszywane, a meczowki nie żeby lepiej oddychały. Zapytaj czy ma metkę z numerem katalogowym i wpisz go w necie. Często wyskoczy Ci koszulka z innych sezonów i zespołów :) Jest też forum z koszulkami gdzie można wrzucić żeby zrobić legit checka.
0
@HypeR Eric był podstawowym grajkiem Girony u Michela :)
2
@MesQueUnClub_87 Ja bidok, mam 1 ;D
1
@Lucyfffer Oceniasz na podstawie fotki?
12
@Eto'o9 R10 Warto rozróżnić imigrantów zarobkowych chcących pracować i żyć zgodnie w danym kraju od otrzymanych w wyniku limitów z UE :), czy przekraczających granicę bez dokumentów
0
@Pablozeusz Atrykul o Laminie to warto napisać o męczenniku xD
4
@Bernard777 Już jest legendą? Nieźle. Gniotsa łamiotsa to po polsku?
1
@J4no @MeAndSwan ma obcykane
0
@Roobo Za co go pozwał?
0
@MeAndSwan Dzięki wielkie!
0
@MeAndSwan Tylko skąd koszulki wyjazdowe bez loga spotify to nie mam pojęcia….
0
Przydupas Xaviego broni jego warsztatu? Kto by pomyślał:)
1
@Faro Ja wciąż jestem Fatista xD Nikt nie zabroni mi marzyć xD
0
@Kgorecki2500 Ja wziąłem 13 mini ze względu na rozmiar i dobrą kamerę 4K 60fps. i w sumie spoko. Tylko bateria sredniawa
9
@sokot Dwie czy więcej? ;)
0
@TankerHunter @TankerHunter chyba jednak się pomyliłem. Rgol ich kupił to raczej nie krzak zaden. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/beda-grac-do-jednej-bramki-jest-fuzja-na-rynku-e-sklepow-sportowych,147243.html
0
@Ziemny Nawet się nie da sprawdzić gdzie jest siedziba. Sklep na wiele krajów. Dostawa do kilku dni. Fejki na bank. Nawet część tekstów jakby to jakiś ułomny czat pisał.
2
@Tomek54321 Kiede no nie pamiętam. Pamiętam 0:3 w Turynie i 0:0 na Camp Nou. 0:4 było w Paryżu.
0
@TankerHunterZasranowcie się. Dostawa do kilku dni, nigdzie nie można dostać oryginałów a tu można sobie wybierać rozmiary xD Do tego nawet loga nie ma - oficjalny sklep tego nie sprzedawał. Wg mnie fejurki z Azji.
3
@NeroTFP1 Za małolata oprócz Barcy miałem jeszcze jedną koszulkę. Juve z 10 :) DelPiero legenda. Ulubione trafienia to przeciwko Realowi w rewanżu wygranym 3:1 i oczywiście przeciwko Niemcom na MS.
2
@xPiter Z Lucho u sterów potrafiliśmy zostać zniszczeni na wyjazdach z PSG (0:4) i Juventusem (0:3) gdzie spokojnie mogło być wyżej. Jakby od ryczenia wyniki zależały to polscy trenerzy byliby gorącymi towarami na rynku. Ancelotti jakoś nie drze ryja i Real zapierdzielał w najważniejszych momentach.
0
@Elvisek Juventus 0-4?
6
@zaky274 Więzadło nie strzela bez powodu. Możesz mieć mięśnie jak pudzian, ale przy nienaturalnych rotacjach skrętnych stawu mięśnie nie zapobiegną tego typu kontuzji. Mięśnie mają wpływ na stabilność stawu, ale bez przesady.
9
Mam nadzieję, że Marc wróci do pełni formy za ponad rok i będzie powoli pukał do 1 składu i kiedyś się w nim rozgości. Tego mi życzę :)
0
Dostępność koszulek w sklepie internetowym Barcelony mówiąc delikatnie nie powala….
2
@mrboom Mój dzieciak ma tyko włosy przepocone w miejscach gdzie leży kask, ale śladów nie ma. Nie spada mu. Musisz pokombinować. Idź do sklepu gdzie dobierają kaski i może coś poradzą ;)
2
@clyde Wypowiadać się mogą tylko osoby wspierające finansowo chore dzieci? Czyli jeśli rozmawiamy o np prawie drogowym to większe prawo do wypowiedzi powinni mieć osoby, które wspierają finansowo ofiary wypadków? Co to za logika. Rozumiem, że można mieć różne zdanie i argumenty, ale segregacja na podstawie płci i hajsu wydanego na pomoc jest dość płytka wg mnie. Rozumiem, że jako mężczyzna powinienem siedzieć cicho bo nie rodziłem dzieci. Nie pomagam też regularnie, czasem dokładam się do zbiórek na dzieciaki więc też słabo. Wychowuje dwójkę synów, ale w sumie nie rodziłem to nie powinienem się wypowiadać?