Życzę Robertowi jak najlepiej jak każdemu piłkarzowi Barcelony. Niestety nie widzę jednak przesłanek, żeby Lewy miał powalczyć o koronę króla strzelców. Jeśli ustrzeli pod 20 goli w lidze to będę zadowolony. Uważam też, że to powinien być jego ostatni sezon. Marzy mi się, aby Victor grał coraz lepiej i strzelał sporo bramek oraz żeby Ferran był próbowany na środku bo ma szybkość, technikę i świetni wychodzi do piłek. Skuteczność może wyćwiczyć. Na LS nie ma z niego żadnego pożytku bo to nie jego pozycja. PS to Lamine i Rafa.
@adiczak Ceny śmiesznie niskie plus na głównej stronie only need 7-15 days. Pewnie zamawiają z Azji i sprzedają z dużą marżą. Dla na moje podróby na 99% Do tego możliwość nadruków do koszulek sprzed ponad 10 lat.
Byłem ciekaw czy zostanie i wywalczy sobie miejsc w składzie. Czyli pewnie Inigo zostanie. Pozostaje liczyć na to, że Eric będzie trzymał poziom. Pau to dzieciak, Araujo wieczny szpital, Ingo też okazem zdrowia nie jest. Kounde to już bardziej PO. Christensen pewnie będzie Dmem. Ciekawe jak się to ułoży.
Poszukuję koszulki Puyola w rozmiarze L najlepiej z sezonu okraszonego pokonaniem Arsenalu w finale LM. Chodzi o domówkę. Wiadomo, że używka bo „nówki” to podróby. Orientuje się ktoś, gdzie można szukać takich „antyków”? I drugie pytanie - czy aukcje z oczywistymi podróbami można gdzieś zgłaszać?
@Michael24 Kto nie ryzykuje nie pije szampana? Real raczej już nie robi ryzykownych ruchów. Potrafi grać sezon bez 9 i nie kupować pod publiczkę, a szampana pija. Laporta właśnie zaryzykował - nakupował gości typu Lewandowski żeby mieć wynik sportowy na teraz. Kontakty rozłożone w czasie i bajlando. Postawił wszystko na jedną kartę i ryzyko się nie opłaciło. A klub się dalej zadłuża i jeszcze dźwigniami pozbyć się % zysków na lata do przodu. Żeby wyjść na prostą trzeba czasu i specjalistów, którzy od Joana uciekają.
@BARCA1899Messi No nie bez znaczenia jest brak dobrego LS czującego chemię. Jak Ansu był zdrowy to w poprzednim presezonie chyba mieli niezłą chemię. Poza tym nie wiem z kim mógłby tu pograć. A napastnik to też swoją drogą. Niemniej napastnik może partaczyć, ale musi te piłki dostawać. Pytanie czy Balde umie dogrywać, według mnie finalizacja akcji nie jest na ten moment silną stroną Balde.
@KamQiX Chodzi mi o walkę o podstawowy skład nadchodzącej kolejki. Kogoś trzeba wybrać i moim zdaniem na ten moment wybór Balde/Valle nie jest taki oczywisty.
Co sądzicie co Alejandro Balde? Według mnie na ten moment jest to gość z dużym potencjałem i świetnymi warunkami fizycznymi (przyspieszenie). Niestety chyba zatrzymał się w rozwoju. Rozpędza się jak ma miejsce i niewiele z tego wynika. Nie wiem czy to jest zawodnik na 2 skład. Z drugiej strony mamy za niego jedynie Valle, ale on przynajmniej ma za sobą dobry sezon.
@Azrik Fati jest niesprzedawalny przez kosmiczny kontrakt od Laporty. Ferran nie jest LS i to był nieprzemyślany transfer - Laporta też za niego odpowiada. Vitor to również pieniądz przepalony przez Laporty, który chciał się odgryźć za Endricka.
@Konstanty23 Wstyd na cały kontynent? Coraz mniej ludzi się interesuje w ogóle piłka, a transferami Barcy to tylko kibice Barcelony ewentualnie ligi hiszpańskiej.
Pozostaje życzyć mu zdrowia i powodzenia w nowym klubie. Gość był potrzebnym uzupełnieniem składu. Zawsze oddawał serducho, nie narzekał i nie pobierał wielkich apanaży. W ostatnich sezonach niestety kontuzje mocno go trapiły. W sumie smutny widok, że czekał na decyzję klubu. Mogli mu od razu powiedzieć, że koniec i się pożegnać zamiast to ciągnąć na siłę.
1
Życzę Robertowi jak najlepiej jak każdemu piłkarzowi Barcelony. Niestety nie widzę jednak przesłanek, żeby Lewy miał powalczyć o koronę króla strzelców. Jeśli ustrzeli pod 20 goli w lidze to będę zadowolony. Uważam też, że to powinien być jego ostatni sezon. Marzy mi się, aby Victor grał coraz lepiej i strzelał sporo bramek oraz żeby Ferran był próbowany na środku bo ma szybkość, technikę i świetni wychodzi do piłek. Skuteczność może wyćwiczyć. Na LS nie ma z niego żadnego pożytku bo to nie jego pozycja. PS to Lamine i Rafa.
0
@Litman Jeszcze Sergino Dest :) Może uda się Lengleta.
2
@JohnA No niestety po tyle chodzą. Są dwie wersje stadionowki i meczowki. Różnią się jakością i koło 200 zł różnicy na sztuce. Niestety takich stron jak ta powyżej jest dużo - polecam poczytać poradniki jak się nie nadziać. https://tianse17.com/sklepy-oszustow-z-podrobami-ich-unikaj-koszulkowy-fejk-4/
2
@adiczak Ceny śmiesznie niskie plus na głównej stronie only need 7-15 days. Pewnie zamawiają z Azji i sprzedają z dużą marżą. Dla na moje podróby na 99%
Do tego możliwość nadruków do koszulek sprzed ponad 10 lat.
1
Byłem ciekaw czy zostanie i wywalczy sobie miejsc w składzie. Czyli pewnie Inigo zostanie. Pozostaje liczyć na to, że Eric będzie trzymał poziom. Pau to dzieciak, Araujo wieczny szpital, Ingo też okazem zdrowia nie jest. Kounde to już bardziej PO. Christensen pewnie będzie Dmem. Ciekawe jak się to ułoży.
5
@NeroTFP1 Bolt po rekord, gej go goni!
3
@kaamil1910 Nie wierzę, że Cesc wypowiedziałby się w taki sposób. Można prościć źródło wypowiedzi?
0
Poszukuję koszulki Puyola w rozmiarze L najlepiej z sezonu okraszonego pokonaniem Arsenalu w finale LM. Chodzi o domówkę. Wiadomo, że używka bo „nówki” to podróby. Orientuje się ktoś, gdzie można szukać takich „antyków”? I drugie pytanie - czy aukcje z oczywistymi podróbami można gdzieś zgłaszać?
0
@Michael24 Kto nie ryzykuje nie pije szampana? Real raczej już nie robi ryzykownych ruchów. Potrafi grać sezon bez 9 i nie kupować pod publiczkę, a szampana pija. Laporta właśnie zaryzykował - nakupował gości typu Lewandowski żeby mieć wynik sportowy na teraz. Kontakty rozłożone w czasie i bajlando. Postawił wszystko na jedną kartę i ryzyko się nie opłaciło. A klub się dalej zadłuża i jeszcze dźwigniami pozbyć się % zysków na lata do przodu. Żeby wyjść na prostą trzeba czasu i specjalistów, którzy od Joana uciekają.
0
Pytanie do buków amatorów. Overlyzer - używacie? Hit czy kit?
0
@kanver_ No właśnie, dlatego się zastanawiam czy reszta też nie widzi go jako pewniaka do 11.
0
@Fantastyczny Chłopiec Balde w 3 stoperów? Monaco nam wbija na relaksie 3 bramki więc bardzo ryzykowne.
0
@Faro Przed kontuzją jego decyzyjność i forma też nie była powalająca
0
@BARCA1899Messi No nie bez znaczenia jest brak dobrego LS czującego chemię. Jak Ansu był zdrowy to w poprzednim presezonie chyba mieli niezłą chemię. Poza tym nie wiem z kim mógłby tu pograć. A napastnik to też swoją drogą. Niemniej napastnik może partaczyć, ale musi te piłki dostawać. Pytanie czy Balde umie dogrywać, według mnie finalizacja akcji nie jest na ten moment silną stroną Balde.
0
@Fantastyczny Chłopiec Kogoś trzeba wybrać do 11 na Valencie :)
0
@KamQiX Chodzi mi o walkę o podstawowy skład nadchodzącej kolejki. Kogoś trzeba wybrać i moim zdaniem na ten moment wybór Balde/Valle nie jest taki oczywisty.
0
@Fantastyczny Chłopiec Trzeba uzbroić się w cierpliwość przed pierwszymi wnioskami.
1
Co sądzicie co Alejandro Balde? Według mnie na ten moment jest to gość z dużym potencjałem i świetnymi warunkami fizycznymi (przyspieszenie). Niestety chyba zatrzymał się w rozwoju. Rozpędza się jak ma miejsce i niewiele z tego wynika. Nie wiem czy to jest zawodnik na 2 skład. Z drugiej strony mamy za niego jedynie Valle, ale on przynajmniej ma za sobą dobry sezon.
1
@Roobo Zamiast wpłacać klauzule Nico trzeba zakupić wehikuł czasu i przywrócić Lewego z przeszłości
1
@wojopancer Oj tak. United Fergusona z Rooneyem i Berbatovem był przyjemny do oglądania
2
@Comentateiro Jagiellonia! Co? Bodo! Taki sucharek z rana
0
@NeroTFP1 Czy to jest słowo na c?
6
Gra za 1 euro miesięcznie. Niespotykane…
4
@korn234 Myślisz, że kluby europejskie cenią wyżej placka Roque niż Lewego? Grubo.
6
@RosjaninBut O matko co za chory poj*b.
0
@Azrik Fati jest niesprzedawalny przez kosmiczny kontrakt od Laporty. Ferran nie jest LS i to był nieprzemyślany transfer - Laporta też za niego odpowiada. Vitor to również pieniądz przepalony przez Laporty, który chciał się odgryźć za Endricka.
1
Jak jeszcze ten przyjdzie i wydamy ponad 100 mln na takich gości to nie mam pytań… mam nadzieję, że to plotki
1
@Konstanty23 Wstyd na cały kontynent? Coraz mniej ludzi się interesuje w ogóle piłka, a transferami Barcy to tylko kibice Barcelony ewentualnie ligi hiszpańskiej.
3
Pozostaje życzyć mu zdrowia i powodzenia w nowym klubie. Gość był potrzebnym uzupełnieniem składu. Zawsze oddawał serducho, nie narzekał i nie pobierał wielkich apanaży. W ostatnich sezonach niestety kontuzje mocno go trapiły. W sumie smutny widok, że czekał na decyzję klubu. Mogli mu od razu powiedzieć, że koniec i się pożegnać zamiast to ciągnąć na siłę.
1
@Arden Rocznik 89 ;) W sumie u nas w klasie nikt nie korzystał ze zwolnienia z WFu.