1

@MessiForeverTheBest Naśladuje GOATa z Betisu.

0

@szymonekk Szybko strzelili bramkę po wylewie i postawili Malbork w swoim polu karnym. Ogólnie typowe męczenie się, ale nasza dominacja była oczywista.

35

Czy już możemy zacząć mówić o Martindependencia?

0

@Czajka90 Bez obaw, w środę skończycie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 To może zostań ekstraklasowym odpowiednikiem Ćwiąkały

0

@Mezocyklon87 Ale ty wiesz, że jeżeli Pedri dostanie kontuzję, to ty wylądujesz na stosie? Wiesz o tym, prawda?

0

@FcPortoFan1999 Może ty powinieneś zacząć komentować mecze Ekstraklasy?

1

@Nightraider Dlatego trochę się boję o swoje zdrowie psychiczne, ale to dobry znak w porównaniu do delikatnej apatii z poprzedniego sezonu.

3

@Pedri16Future Mourinho też tłumaczył Balotelliemu całą przerwę, żeby nie dostał czerwonej kartki. Dobrze wiemy jak to się skończyło.

2

Nie no, trochę się boję. Zakładając, że tutaj stracimy punkty, to nie wiem jak ja przeżyję nadchodzący rollercoaster w meczu z Interem o finał i z Realem o potencjalne zdobycie mistrza. Ale oczywiście nie stracimy punktów.

1

Flick co ugotował. Pedri jest tam tylko po to, żeby kontrolować sytuację i żeby pokemony nie spieprzyły sprawy.

3

@PatrykBarca Taktyka na 0 z przodu, moja ulubiona.

0

@Herato To co wyróżnia Messiego i Ronaldo, to systematyczność i wytrzymałość na przestrzeni lat. Pytanie brzmi, czy Yamal będzie systematyczny i czy wytrzyma fizyczne. Nie da się tego przewidzieć, więc to tak naprawdę strzelanie ślepakami. 17 letni Yamal jest lepszy od 17 letniego Messiego i Ronaldo, ale czy na przykład 25 letni Yamal będzie lepszy od 25 letniego Messiego i Ronaldo? Cholera wie.
Jeżeli miałbym dodać coś od siebie, to Yamal bardziej mi przypomina Neymara, niż Messiego. Można mieć tylko nadzieję, że Yamal podejmie lepsze decyzje i utrzyma swoją dyspozycję na wysokim poziomie.

0

@D10SLEO Ale akurat oprawy to w Polsce mamy świetne. Porównujmy to teraz na przykład do takiego Arsenalu, który w półfinale Ligi Mistrzów pokazał coś takiego:
https://zapodaj.net/plik-GbbHHj3EKW

0

@Gomess Akurat on jest dzisiaj jedną z przyczyn tego słabego wyniku.

0

@FcPortoFan1999 Może to właśnie jest rok cudów i przełamania klątw. Choćby Kane zdobywający trofeum. Ten rok będzie wspominany nawet za tysiąc lat.

0

Wielki Tottenham całkowicie upokorzy United w finale. Urodziliśmy się za późno żeby kolonizować Amerykę, urodziliśmy się za wcześnie żeby kolonizować kosmos, ale urodziliśmy się w odpowiednim momencie żeby zobaczyć zdobywający trofeum Tottenham. Tak będzie, bez kitu.

1

@Cvzx Reinkarnacja Maradony.

4

@barcanawieki Też się pozytywnie zaskoczyłem.

5

@zodiak_10 Ostateczne rozwiązanie kwestii mediolańczyków.

0

@Azazel_Pazuzu Ten dźwięk po uderzeniu był niesamowicie satysfakcjonujący. Piłkarskie ASMR.

16

Trzeba przyznać, że Barcelona dostarcza wiele rozrywki, również dla neutralnych kibiców. Po prostu mecze Barcelony, to absolutna cinema, a właśnie o to chodzi w piłce nożnej (przynajmniej dla mnie). Futbol totalny jest tym naszym mitycznym DNA.

57

Cokolwiek się wydarzy jeszcze w tym sezonie, to i tak ten zespół po stokroć przebił moje oczekiwania. Moim zdaniem żaden kibic Barcelony nie ma kompletnie prawa narzekać.

3

Nienawidzę gdy mecz przerywa mi reklamę pyszne.pl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Krótko i na temat:

1

@Fantastyczny Chłopiec Ale w sumie to za kogo ma grać? Nasz skład na ten mecz jest najbardziej optymalny i sensowny (z dostępnych opcji).
Gavi jest bombą atomową którą należy zrzucić w drugiej połowie.

3

@Bocheno1 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

1

@Jakchcesz Alkoholizm:



Tak trzymaj.

4

@tomek8756 Pracownicy Lucka, gdy ktoś zadaje pytanie na temat ich szefa:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?