Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Naśladuje GOATa z Betisu.
0
@szymonekk Szybko strzelili bramkę po wylewie i postawili Malbork w swoim polu karnym. Ogólnie typowe męczenie się, ale nasza dominacja była oczywista.
35
Czy już możemy zacząć mówić o Martindependencia?
0
@Czajka90 Bez obaw, w środę skończycie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 To może zostań ekstraklasowym odpowiednikiem Ćwiąkały
0
@Mezocyklon87 Ale ty wiesz, że jeżeli Pedri dostanie kontuzję, to ty wylądujesz na stosie? Wiesz o tym, prawda?
0
@FcPortoFan1999 Może ty powinieneś zacząć komentować mecze Ekstraklasy?
1
@Nightraider Dlatego trochę się boję o swoje zdrowie psychiczne, ale to dobry znak w porównaniu do delikatnej apatii z poprzedniego sezonu.
3
@Pedri16Future Mourinho też tłumaczył Balotelliemu całą przerwę, żeby nie dostał czerwonej kartki. Dobrze wiemy jak to się skończyło.
2
Nie no, trochę się boję. Zakładając, że tutaj stracimy punkty, to nie wiem jak ja przeżyję nadchodzący rollercoaster w meczu z Interem o finał i z Realem o potencjalne zdobycie mistrza. Ale oczywiście nie stracimy punktów.
1
Flick co ugotował. Pedri jest tam tylko po to, żeby kontrolować sytuację i żeby pokemony nie spieprzyły sprawy.
3
@PatrykBarca Taktyka na 0 z przodu, moja ulubiona.
0
@Herato To co wyróżnia Messiego i Ronaldo, to systematyczność i wytrzymałość na przestrzeni lat. Pytanie brzmi, czy Yamal będzie systematyczny i czy wytrzyma fizyczne. Nie da się tego przewidzieć, więc to tak naprawdę strzelanie ślepakami. 17 letni Yamal jest lepszy od 17 letniego Messiego i Ronaldo, ale czy na przykład 25 letni Yamal będzie lepszy od 25 letniego Messiego i Ronaldo? Cholera wie.
Jeżeli miałbym dodać coś od siebie, to Yamal bardziej mi przypomina Neymara, niż Messiego. Można mieć tylko nadzieję, że Yamal podejmie lepsze decyzje i utrzyma swoją dyspozycję na wysokim poziomie.
0
@D10SLEO Ale akurat oprawy to w Polsce mamy świetne. Porównujmy to teraz na przykład do takiego Arsenalu, który w półfinale Ligi Mistrzów pokazał coś takiego:
https://zapodaj.net/plik-GbbHHj3EKW
0
@Gomess Akurat on jest dzisiaj jedną z przyczyn tego słabego wyniku.
0
@FcPortoFan1999 Może to właśnie jest rok cudów i przełamania klątw. Choćby Kane zdobywający trofeum. Ten rok będzie wspominany nawet za tysiąc lat.
0
Wielki Tottenham całkowicie upokorzy United w finale. Urodziliśmy się za późno żeby kolonizować Amerykę, urodziliśmy się za wcześnie żeby kolonizować kosmos, ale urodziliśmy się w odpowiednim momencie żeby zobaczyć zdobywający trofeum Tottenham. Tak będzie, bez kitu.
1
@Cvzx Reinkarnacja Maradony.
4
@barcanawieki Też się pozytywnie zaskoczyłem.
5
@zodiak_10 Ostateczne rozwiązanie kwestii mediolańczyków.
0
@Azazel_Pazuzu Ten dźwięk po uderzeniu był niesamowicie satysfakcjonujący. Piłkarskie ASMR.
16
Trzeba przyznać, że Barcelona dostarcza wiele rozrywki, również dla neutralnych kibiców. Po prostu mecze Barcelony, to absolutna cinema, a właśnie o to chodzi w piłce nożnej (przynajmniej dla mnie). Futbol totalny jest tym naszym mitycznym DNA.
57
Cokolwiek się wydarzy jeszcze w tym sezonie, to i tak ten zespół po stokroć przebił moje oczekiwania. Moim zdaniem żaden kibic Barcelony nie ma kompletnie prawa narzekać.
3
Nienawidzę gdy mecz przerywa mi reklamę pyszne.pl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krótko i na temat:
1
@Fantastyczny Chłopiec Ale w sumie to za kogo ma grać? Nasz skład na ten mecz jest najbardziej optymalny i sensowny (z dostępnych opcji).
Gavi jest bombą atomową którą należy zrzucić w drugiej połowie.
3
@Bocheno1 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
1
@Jakchcesz Alkoholizm:
Tak trzymaj.
4
@tomek8756 Pracownicy Lucka, gdy ktoś zadaje pytanie na temat ich szefa: