Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ikar34 wiesz co rządy kaczynskiego i mentzena to trzeba bedzie wziąć popcorn i ogladać ta napierdalanke obaj się nienawidzą a programy do tego są skrajnoe różne.Szkoda tylko ze w tym wszystkim jest Polska.
0
@Murazor
Hehe jeśki flick nie zdobędzie LM to przez to ze nie kontroluję tego co dzieję się za obroną.Tyczy sie to i Martina i Cubarsiego.
Obaj biegaja top speed na poziomi33 km.Mbappe ktory walnoł 3 bramki jsk był jeszcze inigo biegał 34, 5 km a tyle biega Andreas i Araujo.Tak samo jak Araujo czy Andreas sa wstanie walcxyć bark bark z Sorlilotem 195cm to Cubarsi z 184cm moze mu buty wiązac.Tu jest problem.Bo zeapoly pólfinaliści ligi mistrzów to są zawodnicy o fizycznie większej wydajności niz w innych klubach dkatego tam są.To nie jrst kaprlusz Cubarsiego.Stad 4 bramku w 1 poliwach w meczu z interem w tym karny na amartinezie czy sfaulował na czerwo w neczu z Atletico.Bo nie kontroluje tego co jest za plecami.
Co kontroluje Cubarsi
To co jest przed nim.Dkaczego bo przeciwnik stoi tyłem nie widzi go.Łatwiej jest wyjść przed przeciwnika ....itp.Bo go nie eidzi i jest z reakcją spóźniony.Nie funkcjonuje jak pilje distanie za plecy bo nie dogoni moze faulowac jak w meczu z Atketico czy interem....
Jaki widzi problem najwieksxy Toni Kross
Zbyt mocno odsłonięta obrona: Kroos uważa, że Barcelona gra ultra-ofensywnie i zostawia gigantyczne, puste przestrzenie za linią obrony. Przez to defensorzy są ciągle narażeni na kontrataki i pojedynki sam na sam z bramkarzem.
I ja się z nim zgadzam.
Przy 33km.jak steacą pilkę to taki Mbappe piwoekszy odległiść i bedzie mial wiecej czasu na ogranie brankarza a Araujo czy Andreas albo beda dochodzić c albo nie straca dystsnsu .Mają wieksze zasięgi.
Plusrm cuvarsuego jest rizegranie jednak steacił pidania do orzodu miedzy liniami.Tego w tej chwili nie ma.
Poteafi laoac na soalonych ale to i tak jyż suę nauczono.
Co do laoania przeciwnika to raz ze on kontroluje w taki spisob kiedy się sciga i wchidzi orzed orzeciwnika albo robi wslizg albo niszcxy barkiem.O czym kilky sue orzekonalo jak Alaba czy Militao.Ktory gra rejami nogami o czym wue lewandowski.
On ma grać rękami i sprawiac dyskonfird u obrońcy ma go osychicznie znuechęcac do walki rekami siłą bark bark itp.....Ma to doklsdnie robić.Pilka to jedt sport kontaktowy a noe gra w bierki.
Co do Cubarsiego to zaden z niego stooer zwlaszcza do barcy.zto defenstwny pomocnik.Dlaczego?
Nie konyrokuje tyłów ubezoyeczy go stoper.Mize w defensywie rywalizować z nie najwyzszymi i nie naszybszymi a tacy geaja w środku xavi czy iniesta chodźby...
Kontrokuje to co jest orzed nim.Ma bezpueczne podanie.znue gra na tej pjzycji co trzeba.
Jako stoper- nie ma warunków
( wzrost, szybkości, siły, charyzmy- Gavi , Puyol to noe jest.O nim się mówi grzeczny chlopak z sąsiedztwa....nie wiem co on robi na pozycji stopera.....do Araujo nie ma co stawać.1 na 1 znalazłby się z hukiem na ziemi.Nie wyprzedzilby go i by mu nie uciekł.Przegralby gre glową......nie ma do Araujo podjazdu.....
1
@vincentPL on biega 33 km za wolny na prawą obronę na stopera z wysoką obroną jak w zbarcelonie też.
1
Chłop jest ok Jeszcze specjalistę od biegania mu znajdą.Bo to jest problem
Nie kontrokuje tyłów z Cubarsim .Zgoda że się poprawił.
Gerard Martín, lewy obrońca FC Barcelony, osiąga maksymalną prędkość meczową wynoszącą około 33,13 km/h
Trochę wolny.....
Kiwior 35 km.....
0
@draxidox
Jak zwykle koleś dezinformuje!!!!!
amerykańscy żołnierze stacjonują na wschód od Wisły, choć ich obecność w tej części Polski ma ściśle określony, wysunięty charakter bojowy.Głównym punktem stacjonowania sił USA po wschodniej stronie rzeki są Mazury.Kluczowa lokalizacja na wschodzie:Bemowo Piskie / Orzysz (województwo warmińsko-mazurskie): Jest to najważniejsze miejsce stacjonowania bojowych wojsk USA na wschód od Wisły. Amerykanie pełnią tam rolę tzw. "państwa ramowego" w ramach Batalionowej Grupy Bojowej NATO (eFP – enhanced Forward Presence). Stacjonuje tam rotacyjnie około 800 amerykańskich żołnierzy (głównie z jednostek pancernych i zmechanizowanych, wyposażonych m.in. w czołgi Abrams i wozy Bradley). Współdziałają oni bezpośrednio z polską 15. Giżycką Brygadą Zmechanizowaną w celu zabezpieczenia kluczowego strategicznie rejonu Przesmyku Suwalskiego.Inne formy obecności na wschodzie:Dęblin (województwo lubelskie): W tamtejszej bazie lotniczej Amerykanie pojawiają się okresowo w charakterze niebojowym – głównie jako instruktorzy oraz personel wsparcia szkoleniowego.Elbląg (województwo warmińsko-mazurskie): Choć leży tuż przy ujściu Wisły (geograficznie po wschodniej stronie delty), funkcjonuje tam Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód, które koordynuje działania grup bojowych NATO (w tym tej z Bemowa Piskiego) i w którym służą oficerowie z USA.
Poza tym radziłbym dobrze żyć z Niemcami bo w czasie wojny z ruskimi to tam mogą pojechać Polskie kobiety i dzieci.....
Medvedev i putin mówili polsja będzie wybierać między Rosją a Niemcami.
Widać kto realizuję ruską propagande.....
Poza tym jesli chodzi o stacjonowanie samolotów to musza być daleko od granicy z bialorusia czy Rosją gdyż z kaliningradu na wysokości Warszawy koncza się ruskie rakiety średniego zasięgu a ich jest więcej niz dalekiego zasięgu.Oraz fakt że piloci muszą mieć czas dojechać do samolotu i wystartować....musza zdążyć orzed potrncjalnymi rakietami.....
Gość upadł na głowę......
1
@barcelonaLM
W tej chwili trwa operacja soecjalna ukrainy idzyskali 600km.A wojna przeniosla się do Rosji gdzie ograniczyli internet .Oadly internetiwe biznesy w socual media.Wprowadzono zakazy aby ludzie nie pokazywali jak drony tizpuepszają infrastrukturę .Moskwa już nie jest bezpieczna.A bedzie tylko gorzej bo ukraince budują zamienniki za amerykanski sprzęt .Ostatnio za tomahowki.Sa 3x tańsze od oryginału.Ukraina zarobi na dronach bo bedzie swój sprzęt eksportiwać jak do zea itp.
Co do atakilu na nato oni nie są wstanie robić mobilizacji z przyczn politycznych.
Jeśli wzieliby sie za zachód to tylko przyspieszyłoby to odzyskanie ziem ukraińskich .Rosjanie powinni byli zakończyć wojne rok temu teraz to tracą infrastrukturę, ludzi , tereny które zdobyli.Oraz złoto na wojnę......
Zresztą my kupiliśmy masę dronów z tajwanu chin i innych miejsc w ciągu2 lat będziemy mieć wlasną szczelną obronę.A w tym roku będziemy mieć 14 f35....
Rudkie temat przegrały rok temu.....
0
@RosjaninBut
Obowiazuje cisza wyborcza .
Informacja była.
TTelewizja Polska (zarówno TVP Info, jak i regionalny oddział TVP3 Kraków) szeroko informowała dzisiaj o trwającym referendum.
Ponieważ w trakcie głosowania obowiązuje cisza referendalna, podawane informacje miały charakter wyłącznie sprawozdawczy i techniczny. [1]
W dzisiejszych relacjach i artykułach TVP poruszała następujące kwestie:
* Przebieg głosowania: [TVP Info](https://www.tvp.info/93426900/krakow-trwa-referendum-w-ktorym-mieszkancy-krakowa-zdecyduja-o-odwolaniu-prezydenta-aleksandra-miszalskiego-oraz-rady-miasta) oraz [TVP3 Kraków](https://krakow.tvp.pl/93429973/referendum-w-krakowie-mieszkancy-decyduja-o-prezydencie-i-radzie-miasta) na bieżąco informowały o otwarciu 453 lokali wyborczych, które były dostępne dla mieszkańców od godziny 7:00 do 21:00.
* Zasady oddawania głosów: Przypominano, że wyborcy otrzymują dwie osobne karty (jedną dotyczącą odwołania prezydenta Aleksandra Miszalskiego, drugą dotyczącą Rady Miasta) oraz tłumaczono techniczny sposób głosowania poprzez postawienie znaku „X” przy odpowiedzi „TAK” lub „NIE”.
* Warunki ważności (progi frekwencyjne): Dziennikarze przypominali o kluczowym dla losów referendum warunku frekwencji – aby głosowanie było wiążące, do urn musi pójść co najmniej 158 555 osób w sprawie prezydenta oraz 179 792 osoby w sprawie rady miasta.
* Ogłoszenie wyników: W komunikatach przekazano informację od krakowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego, która zakłada, że oficjalne i ostateczne wyniki głosowania zostaną opublikowane w poniedziałek w godzinach porannych. [2]
https://www.tvp.info/93426900/krakow-trwa-referendum-w-ktorym-mieszkancy-krakowa-zdecyduja-o-odwolaniu-prezydenta-aleksandra-miszalskiego-oraz-rady-miasta
0
@grzechu1999 ale po co mu Espart podaje na konia kiedy dużo wcześniej Andreas pokazuje mu graj do przodu.Poza tym i tak to ptzesónievoe nie miałp znaczenia on biegł w koerunku Esparta podanie powinbo być na prawą nogę aby być poza zasięgirm przeciwnika a on mu podawał jeśli już do przeciwnika Wtedy prawą nogą
A.może zagrać wysoką piłkę do kogoś lub dołem albo w trybuny albo przyjąć z o róceniem i zagrać z bramkarzem.On mu pomiedzy przeciwnikiem a nim.Czyli przyjęcie z przeciwnokiem.Swoją drogą Andreas przy takim zqgraniem moze hą zostawić bo wxale nie musi być grana do niego.Mamy tu sytuacje gdzue zawodnik mówi nie graj mi na konia a on mu gra niedokładnoe miedzy zawodnikiem a nim nawet po przesónieciu....Tutaj wina jest Esparta powinien grać górną do orzodu jeśli są pod kryciem.za ppdanie odpowiada podający
2
@grzechu1999 no nie, tuż przed Andreas pokazuję ręką mu graj do przodu.Podanie do Andreasa to gra na konia.Zrobił krok do tyłu względem zawodnika przed nim aby mieć więcej czasu jeśli tamten by mu jednak podał piłkę Za podanie odpowuada podający.
1
@KamQiX
Nie Araujo w srodku polu karnym uratował czysty wślizgiem przed utratą bramki ty mówisz o druhim wślizgu przy linni bramkowej.Archiwo var pptwierdzilo decyzje sędziów że oarnego nie ma.
https://www.fcbarca.com/135834-czy-powinien-byc-karny-dla-valencii-po-wslizgu-araujo-w-koncowce-pierwszej-polowy.html
0
@Pawlak1992 możliw możliw;)
0
Tu ytener nawalił nie przypadkiem yamal ma kontuzje nie musiał grać wszystkuego .Mógł Tamal próbować geac na 10.Tu jedt trochę wina trenera.
1
@RoberDzik dzięki za info :)bo nawet nie wiedziałem.Szkoda bo przydało by się aby pograł.
1
@turhiay
Tylko tak Cqncelo młody nie jest i tu musi ktoś być .Wystarczy kontuzja i jest problem....to co on ma to wyprowadzenie potrafi minąć 3 ludzi ja mam z nim problem.w kwestii ostatniego podania to jest do roboty u niego.....
0
@Cules69 są nawet zawodnicy którzy powinni grać
1 .Cassado
2 .Araujo
3.Bernal
4 de jong miał trochę kontuzji jak najbqrdziej
5 Araujo
6 Andreas
7.Rooney ale chyba powołania mieć nie będzie
8.Rushford grał jalo rezerwowy
Ci zaeodnicy powinni jechać i grać
1
@mierzeja11
Po pierwsze to Archiwo var potwierdzilo decyzje sedziego o nie daniu karnego link niżej.
Araujo takze wybił wślizgiem w polu karnym gdzie bylby sam na sam z bramkarzem.Także przyjoł mocny strzał w polu karnym .Na skrzydle zabral pilke przeciwnikiowi.Oraz wygral 2 glowki w polu karnym i środku pola.Z rozegraniem nie bylo problemu gral bezpiecznie.Bardzo dobre konkretne zawody z kontrolą przez niego tego co dzieje się za plecami .To był bardzo dobry występ.
https://www.fcbarca.com/135834-czy-powinien-byc-karny-dla-valencii-po-wslizgu-araujo-w-koncowce-pierwszej-polowy.html
1
@Bossmantoja kounde bym nie sprzedawał jeden slabszy sezon nie powinien być sorzedawany.Balde to wypożyczenie.Niech się ogrywa.Cancelo sam też sezonu nie pociągnie.
0
@kejdzi Martin gra o reprezentacje mial o co grać
1
Cgyba nie na tragedii
1.Raphinia był kontuzjowany
2 Yamal kontuzja
3 fermin kontuzjowany
4.Gavi po kontuzji
5.Ferran mial nawet jakaś kontuzje
6.pedri tez mial kontuzje
Jesień 2025: Doznał urazu mięśniowego pod koniec października w trakcie El Clasico, co wykluczyło go z gry na dłuższy czas.Styczeń 2026: Podczas meczu Ligi Mistrzów ze Slavią Praga (21 stycznia) doznał kontuzji prawego ścięgna podkolanowego, przez co pauzował przez około miesiąc
Araujo był rezerwowy.
7.olmo triche gral czasem wchodzil z rezerwy był tez kontuzjowany.
Zawodnicy ktorzy mogą myć zmęczeni to Cubarsi ,Martin i Eric - tutaj faktycxnie sporo grali.
Martin może nie pojechać.
Na przyszly sezon zespół nie będzie zmęczony.
6
@Aequlibre tu popełnił błąd flick yamal ma kontuzje i nie musiał grać od deski do deski.
Mógł wxhodzi przy 3:0 na ostatnie 20 mln albo tamal mógł przejść na 10 .Mogli grać obok.Rooney orzychosził jako idważny geacz po kontuzji yamala podawał do tylu chodz ostatni.mecz był już lepszy.
1
@Adi123456789 tu była idealna przestrzeń do podania do Andreasa po to aby mógł tą piłkę rozegrać. Ten mu zagrał poza zasięgiem.Zawodnik ustawia się tak aby mieć podanie zwlaszcza jak piłka idzie w okolice pola karmego.Andreas nie chce pilki dryblować bo to noe jest obszar na drybling bo strata to jest gol tylko się ustawia do wykonywanego podania.Nieprawda ze za każdym razem musiszwykonać ruch .Jeśli podajesz przed skrzydlowego to poczekaj jak wystartuje dopiero wtedy podajesz jeśli jest zwrócony do Ciebie zagrywasz do niego.Bo jak zagrasz za plecy to będzie strata pilki .Nie musi robić ruchu do piłki bo może przyjąć piłkę z obróceniem.Wszystlo zależy od sytuacji jak są ustawieni przciwnicy.Czasem to jest jedyne miejsce aby przez korytarz komuś podać i nie możesz wyjść do piłki.Czasem musisz bo bylaby strata.Tu o stracie nie bylo mowy bo zandreas był miedzy zawodnikiem Valenci a podającym.Nie było potrzeby.Młody też wykonał drugie tej klasy podanie i po orostu sytuacja go zjadła wina jest po jego stronie.Z technicznego ounktu widzenia ale sa okolicznosci lagodzące .Mlody brak ogrania z tą ekipą.
0
@Adi123456789 nie ma racjo za podanie odpowiada podający.Młody jeszzcze raz tak podał późnoej.
0
@Adi123456789 nie jest to wina Duńczyka za podanie podający.Jemu się tez późnirj trafiło takie podanie.Andreas poszedł blokować strzał prawą nogą i wyszlo mu na raz bo był ustawiony do dokladnego podania i rozegrania.zobrońca poszedł w lewo i wyszlo ze Duńczyk poszedł na raz.Ale też to prawie wyciągnoł strzał był idealny.
0
@KamQiX W ciągu ostatnich 30 min to on glownie interweniuje Maldini robił to raz .
2
Bravo Araujo konkretnie :)
0
@Murazorpoprawił i podania i bardzo dobrze gea w obronoe praca rękami w grze defensywnej jest kurwa kluczowa wlozenie ręki orzed zawodnika daje ci możliwość wejścia przed niego.Obrońca nie pracuje jako kelner w restauracji i ma być grzeczny na to co z nim wyrabia Flick gdzie na 4 mecze daje mu grać na 3 różnych pozycjach plus 2min ti jest jakaś kpina jak masz faceta po kontuzji.Niech mu da grać na 1 pozycji.Cubarsi nie badaje się na KM to nie ten kapelusz
0
@Lionel_Messi10 on nie ma liczb te z chelsea ma ,my potrzebujemy gościa za Roberta .Nawet ferran ma lepsze liczby....
0
@Tigermaus tak-
https://wiadomosci.wp.pl/miedwiediew-ostrzega-twierdzi-ze-polska-bedzie-wasalem-niemiec-7283316138154048a
1
@Tigermaus oni tak muszą mówić.
Grają z putinem do jednej bramki.Też abstrachując od tego artykulu to medvedev mówił że Polska wybiera moedzy Rosja a niemcami....
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kanclerz-niemiec-na-celowniku-kremla-moskwa-uruchomila-kampa,nId,23486131
0
@turhiay a Cubarsi w kluczowym.mpmencoe był ok?
Z interem z Martinezem zroboł karnego.
A z Atletico dostał czerwo....
Z onyerem z inigo w dwóch 1 połow stracili 4 bramki.....gdzie tu stsbiluzacja raczej stabilny sabotaż.....
Problem tej obrony co gra jest brak kontroli za plecami .są wolni.....tu się zgadzam z ztoni Krosem.Cubarsi kontroluje to co jest z przodu potrafi wyorzedzić wsadzić głowę.Ale jest za wolny i nie ma opcji aby kontrolować jak distabie za pkecy i prawdopodobnie on jest najwoęksxym błedem Flicka i noe wygra Kzm z tego powodu.Bo tam są najwyższe wymagania i to tamte zespoły to wykorzystaja.Jak inter czy to Atletico....Nie mówię o Bayernie ...live....itp
Aco do Araujo to niech milu trener po kontizjo da pograc na 1 pozycjo przez 3 moesiace bo to co z nim odwaka to nie porozumienie