0

Cooo? To celem Barcy jest ćwierćfinał Pucharu Króla?

0

@Cule1797 Bzdura

9

Nie wspominając już o tej konkretnej sytuacji, to rozbraja mnie to zaufanie do Archivo Var i ciągłe ich cytowanie jak ostatniej wyroczni.

1

@Majdi Z Cortesem chcesz walczyć o finał ligi mistrzów?

3

Dwie czerwone kartki w dwóch ważnych występach na Metropolitano mocno obciążają jego konto.

0

@VeB_Maciek_12 Przede wszystkim czemu wierzysz w to, że chodzi o kasę? Może jest zupełnie inaczej.

6

@kocuur Brak mi słów na Twój wpis. Nie każdemu jest dane osiągnąć najwyższy poziom. Po prostu. A z drugiej strony może gdyby nie właśnie determinacja to Rash gralby teraz w 5 lidze angielskiej. A gra w Barcelonie. Ale Ty wiesz lepiej, że jemu nie chce się pracować. A czemu Ty nie pracowałeś ciężko i nie dostałeś Nobla albo nie odkryłeś czegoś istotnego dla świata?

0

@Bernard777 Yoan kto?

1

Chłop od dawna bezrobotny, nie wiadomo czy ofert nie ma czy wybrzydza.

0

Poniżej 70 milionów to kpina. Mistrz Hiszpanii, reprezentant Francji, ma swoje atuty, chętny z Anglii gdzie lubią przepłacać. Nie gadajmy głupot, że 50-60mln bo ma zniżkę formy.

0

@DAM1ANOo No lepiej jakby został w domu i poszedł na golfa z Laportą a Ligę Mistrzów ugramy z Virgilim

1

@MOLESTA To akurat nie jest sprawiedliwe. Redaktor Orłowski ma sporą wiedzę na temat ligi. Wiem, że ma tu swoje grono anty fanów ale bądźmy trochę obiektywni.

1

Wolałbym już Wiśniewskiego z Widzewa.

0

@LukaszFan Jakim chaosie? Nie dzieli się skóry na niedźwiedziu bo często te sytuację lubią się po prostu mścić. Z Interem też fetowałeś awans do finału? Popatrz jak w Premier League Arsenal roztrwonił przewagę. Z resztą o czym tu w ogóle mówić.

0

Jeśli to prawda, to jest to po prostu słabe.

0

@domin1515 uspokójcie się z tym JV, nic specjalnego nie gra by można było mieć pewność, że to gość, z którym można wygrać ligę mistrzów. Chyba, że Was ćwierćfinały zadowalają.

1

Griezmann vol. 2

1

Ja odpadam. Betis gra taką padake, że ręce opadają. Drużyna z czołówki.

2

Nawet nie wiecie o co chodzi a pijecie z zachwytu, że szału dostał. Może mu coś odpaliło i niekoniecznie miał rację.

8

Ten Aspas to zawsze musi sobie ponarzekać i pomachać łapami bo nie byłby sobą

0

@Kimi88 Trochę szacunku do przeciwników.

0

Po co? A na co on komu? W ataku będzie grał parkingowy czy księgowa? Kolejny filigranowy, na różnych nie ma kto skakać.

1

Nie kumam czemu go cytujecie w ogóle.

0

Jeśli Barcelona go puści to sorry ale żenada. W Madrycie dał chyba najlepszą zmianę. Kolejny raz udowodnił, że zasługuje na więcej.

0

@Carlosss przecież żaden nie nadaje się do środka

0

Weźcie poprawkę na to co sobie pisze ten cały Romano. Niekoniecznie tak musi być w kwestii wynagrodzenia.

0

@siael Nie jesteś obiektywny. Flick zajechał Yamala i Pedriego. Cały skład Atletico odpoczywał. Tymczasem on myślał, że po 2:0 wyrośnie im druga para płuc.

1

@sh4rQu Pomyślałeś o tym, że aby tak grać trzeba mieć dwie pary płuc? Tymczasem cały skład Atletico w weekend odpoczął a Flick zajechał Yamala i Pedriego. Wszyscy to wiedzą ale Flick myślał, że jakoś to będzie

7

To jest głównie Twoja wina Herr Flick. Yamal i Pedri grali cały mecz z Espanyolem. Ale to nic. Flick po 2:0 nie ma innej taktyki tylko cały czas to samo. Nie reaguje na fazy przejściowe. Nie zaskakuje przeciwnika. Cały czas ta sama szopka. Piłka za kołnierz i klops.

0

@PerroHerro Jakie Wy, Fort chyba tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?