Browaldo
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie rozumiem czemu Flick nie przesunie Rashforda do ataku.
1
@BISHBASHBOSH A kiedy miał coś pokazać? Z Olympiakosem zagrał i wypadł bardzo dobrze. A potem?
0
@VAMOS1899LaMasia Jak przychodził Rash to myślałem, że będzie częściej 9-tką. Z Olympiakosem dobrze tak wypadł.
11
Nie rozumiem koncepcji - Fermin i Olmo razem. Kto prócz Bernala ma czyścić srodek pola? O jednego z nich za dużo.
6
Od razu inaczej się to ogląda jak nie ma Balde.
1
@RobertNieLewandowski Co z tego, że go za nogę trzymał jak Yamal dał się sprowokować i zachował się dużo bardziej złośliwie, niesportowo. Wypada być obiektywnym fanem a nie wyskakiwać z jakimiś teoriami o Realu.
6
Yamal minimum żółta za to trafienie palcem w oko. Bądźmy obiektywni.
3
Cancelo w 2 minucie zrobił akcje jakiej chyba w całym sezonie nie zrobił Balde.
1
@Hadim Co Ty piszesz. Rashford jest naprawdę w porządku
4
Nic dodać, nic ująć.
0
@difranco Nic dodać, nic ująć.
0
@Kapitan9 Gdyby on miał zagrać w Barcelonie to chyba bym się spłakał. Reprezentując Barcelonę wypada prezentować sobą jakąś kulturę i szacunek. Obejrzyj sobie jego incydent z Morlanesem dla przykładu.
0
Nie cierpię tego gościa. W poprzednim meczu z Barcą, na stadionie Majorki zaatakował wyjątkowo chamsko swojego kolegę Morlanesa.
2
Mr Robot najlepszy serial w historii tv. Nie zapraszam do dyskusji.
9
Yamal MVP no nie róbmy sobie jaj.
0
@Krzych podobnie jak Ty z wnioskami
1
@ap0f1s A to jakaś niespodzianka? Szczerze mówiąc te asysty w tym sezonie z sufitu się nie wzięły
14
Ten mecz pokazuje czemu potrzebujemy Marcusa. Nie wchodzi z piłką do bramki. Ma okazję - bije dośrodkowanie albo wali armatę. Dziś na razie w tej pierwszej połowie jest w totalnym gazie. Reszta ofensywy to zostawia wiele do życzenia.
2
@Pako96 W dodatku świetnie bije dośrodkowania. Jego obecność daje dużo więcej plusów niż minusów.
1
@lincoln25 Liczysz na zaproszenie do Russia Today?
2
@ali3gator Wstyd, że w szeregach fanów Barcelony są ludzie popierający te głupoty. Może Russia Today zaprosi Cię do programu?
1
@lincoln25 Wstyd pisać takie bzdury. Zastanów się nad sobą.
0
Zdecydowanie najsłabsze ogniwo podstawowego składu.
0
@PepGuardiola1971 Optymista
4
Ludzie co się w Benfice podziało!!!
1
Ten karny to wstyd.
5
Ja nie mogę jaka żenada! Ten zespół absolutnie nie zasługuje na pierwszą ósemke. Bądźmy obiektywni.
7
Zawsze to samo. Prostopadle podanie i gong.
0
Brawo Flick. Zmiany w 85 minucie. Trzymcie mnie.
3
W środę Slavia faworytem.