6

Nie rozumiem czemu Flick nie przesunie Rashforda do ataku.

1

@BISHBASHBOSH A kiedy miał coś pokazać? Z Olympiakosem zagrał i wypadł bardzo dobrze. A potem?

0

@VAMOS1899LaMasia Jak przychodził Rash to myślałem, że będzie częściej 9-tką. Z Olympiakosem dobrze tak wypadł.

11

Nie rozumiem koncepcji - Fermin i Olmo razem. Kto prócz Bernala ma czyścić srodek pola? O jednego z nich za dużo.

6

Od razu inaczej się to ogląda jak nie ma Balde.

1

@RobertNieLewandowski Co z tego, że go za nogę trzymał jak Yamal dał się sprowokować i zachował się dużo bardziej złośliwie, niesportowo. Wypada być obiektywnym fanem a nie wyskakiwać z jakimiś teoriami o Realu.

6

Yamal minimum żółta za to trafienie palcem w oko. Bądźmy obiektywni.

3

Cancelo w 2 minucie zrobił akcje jakiej chyba w całym sezonie nie zrobił Balde.

1

@Hadim Co Ty piszesz. Rashford jest naprawdę w porządku

4

Nic dodać, nic ująć.

0

@difranco Nic dodać, nic ująć.

0

@Kapitan9 Gdyby on miał zagrać w Barcelonie to chyba bym się spłakał. Reprezentując Barcelonę wypada prezentować sobą jakąś kulturę i szacunek. Obejrzyj sobie jego incydent z Morlanesem dla przykładu.

0

Nie cierpię tego gościa. W poprzednim meczu z Barcą, na stadionie Majorki zaatakował wyjątkowo chamsko swojego kolegę Morlanesa.

2

Mr Robot najlepszy serial w historii tv. Nie zapraszam do dyskusji.

9

Yamal MVP no nie róbmy sobie jaj.

0

@Krzych podobnie jak Ty z wnioskami

1

@ap0f1s A to jakaś niespodzianka? Szczerze mówiąc te asysty w tym sezonie z sufitu się nie wzięły

14

Ten mecz pokazuje czemu potrzebujemy Marcusa. Nie wchodzi z piłką do bramki. Ma okazję - bije dośrodkowanie albo wali armatę. Dziś na razie w tej pierwszej połowie jest w totalnym gazie. Reszta ofensywy to zostawia wiele do życzenia.

2

@Pako96 W dodatku świetnie bije dośrodkowania. Jego obecność daje dużo więcej plusów niż minusów.

1

@lincoln25 Liczysz na zaproszenie do Russia Today?

2

@ali3gator Wstyd, że w szeregach fanów Barcelony są ludzie popierający te głupoty. Może Russia Today zaprosi Cię do programu?

1

@lincoln25 Wstyd pisać takie bzdury. Zastanów się nad sobą.

0

Zdecydowanie najsłabsze ogniwo podstawowego składu.

0

@PepGuardiola1971 Optymista

4

Ludzie co się w Benfice podziało!!!

1

Ten karny to wstyd.

5

Ja nie mogę jaka żenada! Ten zespół absolutnie nie zasługuje na pierwszą ósemke. Bądźmy obiektywni.

7

Zawsze to samo. Prostopadle podanie i gong.

0

Brawo Flick. Zmiany w 85 minucie. Trzymcie mnie.

3

W środę Slavia faworytem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?