Browaldo
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@siael Nie jesteś obiektywny. Flick zajechał Yamala i Pedriego. Cały skład Atletico odpoczywał. Tymczasem on myślał, że po 2:0 wyrośnie im druga para płuc.
1
@sh4rQu Pomyślałeś o tym, że aby tak grać trzeba mieć dwie pary płuc? Tymczasem cały skład Atletico w weekend odpoczął a Flick zajechał Yamala i Pedriego. Wszyscy to wiedzą ale Flick myślał, że jakoś to będzie
7
To jest głównie Twoja wina Herr Flick. Yamal i Pedri grali cały mecz z Espanyolem. Ale to nic. Flick po 2:0 nie ma innej taktyki tylko cały czas to samo. Nie reaguje na fazy przejściowe. Nie zaskakuje przeciwnika. Cały czas ta sama szopka. Piłka za kołnierz i klops.
0
@PerroHerro Jakie Wy, Fort chyba tylko.
0
@Czarny_ck Następny fan. Taki dobry a do Majorki go oddali. I jedną bramkę dopiero strzelił. Czyli rozumiem, że walczymy o wyjście z grupy CL w przyszłym roku?
1
@derus W ten sposób Flick dostanie łatkę człowieka od wygrywania ligi i partaczenia Europy. Jeśli nie widzisz tego, że jest lepsza sytuacja w La Lidze niż Champions League to nie mam pytań.
3
Atletico dziś wystawi rezerwy. Kolejny raz we wtorek Simeone rozklepie Flicka rozsądniejszym podejsciem
0
@Dawiddd1213 Yamal powinien zacząć na ławce. Jest potrzebny na LM. Nie mamy noża na gardle w lidze.
11
Nie ogarniam Flicka. Zajechać Yamala, Pedriego? Zabetonowac Rooneya. Niemiec mnie czasami osłabia
0
@antymadrista1 Nie no, następny. Co w nim widzisz? Ty uważasz, że z takim zawodnikiem zawalczymy chociaż o ćwierćfinał ligi mistrzów?
6
Atletico zrobiło transfery i przynosi im to skutek. Barcelona nie zawojuje ligi mistrzów głównie na wychowankach. Bez realnych wzmocnień ćwierćfinały to max. A Wy chcecie Virgiliego. Arsenal, Bayern, PSG. Gdzie są pieniądze, są i wyniki. Barcelona zrobiła i tak wyniki ponad stan.
1
Ktoś może obiektywnie powiedzieć jak według przepisów powinien zostać ukarany Martin?
5
@malypuzon Naprawdę trzeba? Barcelona potrzebuje wzmocnień a nie uzupełnień składu kolejnymi wychowankami. Jak Raphinia czy Yamal się wysypią to ktoś musi ich zastąpić. Dzisiaj Virgili dałby radę z Atletico? Sorry ale nie sądzę by był wiodącą postacią. Rashford ma chociaż dobre dośrodkowania, mocne uderzenie, dobrze bije wolne. Sufit Virgiliego to obecnie Mallorca. W tym sezonie nie ma nawet jednego gola. Musi pokazać coś więcej. Dlatego naprawdę Was nie rozumiem.
3
Wasze zapatrzenie w Virgiliego jest niesamowite.
0
Absolutnie nie. To nie jest dobra opcja i szczerze mówiąc mnie nigdy nie zachwycał.
0
@zalo88 a ile miał tych okazji?
0
@Ignareks Chłopie ale możesz sobie chociaż tyle wywnioskować z tego co Ci napisał, że to porównanie dotyczy wzrostu a nie miliona innych cech
1
Nigdy mnie nie przekonywał. Mam nadzieję, że zamkną temat.
4
Szkoda, że zapominacie o kilku kwestiach. Potrafi dobrze grać głową, niezła atletyka - nie da się przepchać, dobrze asystuje i niesamowite kopyto miedzy innymi do wolnych. Kiedy Baca bije głową w mur próbując wejść z piłką do bramki, szczególnie te dwie ostatnie cechy potrafią zrobić różnice. Jak asysta z Eintrachtem na przykład. Naprawdę dobrze mieć w składzie kogoś kto nie jest z systemu Barcy.
0
@Aequlibre Wy z tym Virgilim jesteście niesamowici. To nie jest poziom Barcelony
0
@jarcy co Ty do niego masz
0
@Gappeq Nie mam zielonego pojęcia po co. Jak Ci brakuje takich figo fago to przerzuć się na mma albo jakieś fame mma.
0
@Kapitan9 Ta, Virgili, Virgili. Pytanie czy jego sufitem nie jest Mallorca.
1
@TheKlucha Cooo. Chłop wytrącił Cancelo z równowagi. Karny jak byk. No ja nie mogę.
6
Bravo, Bravo Cancelo! Wywalczył już 2 karne w około 15 minut!
1
@kaczy1989 Obrona w Newcastle zagrała bardzo dobrze. Zobacz na skrótach ile piłek zablokowali
0
@mientusek1407 No jak? Prawdę napisał, jak było z Chelsea? Poza tym tak samo zagrało Atletico na ich terenie
0
Ta zagrywka wyborcza to jest taki cringe, że nie mam pytań.
5
Pep niech sobie jeszcze zrobi 5 transferów za 300 milionów euro
4
Barcelona to jedyna drużyna dzisiejszego dnia kolejki, która doprowadziła do głębokiej frustracji kibiców obu drużyn xD