1

Co to giga pierd po gwizdku na 2 połowę w Szczecinie

3

Wszystko fajnie, ale ciekawsza byłaby relacja z jakiejś bitwy Serbów z Albańcami albo Hindusów z Pakistanczykami na placu budowy

0

Kto ogląda Serie A? Juve to dziś bierze vzy lepiej odpuścić? Kursik kusi

8

@gumaz Najstarszy nastolatek w Polsce, zaraz po dżordżo

0

Powstrzymujecie się od posiłków mięsnych w piątki? Jeśli tak to robicie to świadomie, czy z przyzwyczajenia, bo tak w domu nauczyli?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@CPuyol No jest lekki vibe

0

@CPuyol Jeszcze dekolt mógłby być większy xD

1

@Sulimo No i zapomniałeś

Reasumując, nudne i nic nie znaczące bzdury

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szóste piwko odpalone, piękna manita, teraz jeszcze tylko posłuchać Mai i dzień idealny

15

No i czemu ten Fort tak mało gra?

0

Brakuje wam Araujo na boisku?

0

Jak oceniacie Frenkiego do przerwy?

0

Diakhaby, ahhh tęsknił człowiek za jego parodią w obronie. Z Sadiq z jednego pniaka strugany, heban

0

Co Ferran miał na koszulce napisane?

0

Ferran pięknie, ale przy grze Pedriego człowiek się po prostu rozpływa

0

@Sinirsey O którego chodzi

1

@Sulimo oznacz pls

1

@SuperPatsonFCB Tak właśnie. Transfermarkt mówi że od 2012 a myślałem że od 2008 luźno xD

0

Jak nazywa się ten łysy w sztabie Barcelony co siedzi zawsze na ławce i od czego on w sumie jest? On juz za Guardioli był

1

@esem91 No więcej możliwości, więcej mobilności, do tego w pressingu Ferran daje czadu. Umiejętnościami odstaje, ale zaangażowanie widać fest

3

@maciekofcb Ja myślę że chodzi o romans z Frau Flick

0

Ajjj Maja i ten jej głosik

2

2

@Sulimo Rodzinka z tego kontraktu ma coca cole i burgery i kfc to będą siedzieć cicho póki pieniążki się zgadzają

10

Kto jak kto, ale Kounde mógłby dziś rozpocząć mecz na ławce
Nie pamiętam kiedy chłop odpoczywał

0

Ah te ich pranki

2

On chce tylko grać w piłkę

0

@Filipem To ten kibic Atleti?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?