BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Donnie_Darko Kasabian Fire
legendarny wstęp do premier league
0
@Fizzy Womack Lena to zaczytana w romansach blond kujonica, a nie jakaś tam prostituta
0
czy Sandra brzmi jak imię dla prostytutki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bocheno1 i czarodziej Nakamura
1
Rozwiązując kontrakt Al Hilal wypłaciło mu całość wynagrodzenia które miał zarobić w ramach kilku letniego kontraktu, czy się dogadali i Ney odpuścił siano?
0
Nie mogę oglądać więc zapytuję
Kto najlepszy, kto najgorszy, Fermin gra najwyżej z pomocników? I jak wygląda de Jong?
0
@arsenallondyn0 Jest talencik fest
0
@13th Ja już w sumie nie pamiętam który sezon nie był przejściowy
4
Zaryzykuj. Napisz do niej. Kup ten bilet. Nie idź jutro do pracy. Popadnij w długi, strać znajomych i zostań bezdomny
Zmarnuj życie na swój sposób
15
@MesQueUnClub96 znów się zacznie spam oponiarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Budimir z 4 metrów 5 metrów nad bramką, talent xD
0
@July_6_BcN To mówisz ze Di Caprio już by cię na celownik nie obrał
Termin spożywczy się kończy
3
@Kgorecki2500 I pewnie zagłosowanie na tego typa ma więcej sensu niż głos na kogoś z dwójki Trzaskowski Nawrocki
0
United zaraz na dziurę dostanie
0
@Ptasior Ja się dziwię że trenerom takiej klasy się jeszcze na starość chce. Zarobiłeś x milionów, masz 60 lat i się bujasz po jakichś dziwnych klubach. Ciepłe miasto nad morzem, drinki pod palmą, żona (albo kochanka) u boku i żyjesz po prostu na luzie póki masz siłę i zdrowie zamiast się przejmować wynikami czy użerać się z głąbami o iq płaszczki którzy jedyne co potrafią to kopać piłkę
10
@Luciano99 Katarzyna ma ksywę Alior, bo na bank da
3
https://zapodaj.net/images/73a8d0a93071c.jpg
Delikatnie pozytywnym akcentem kończymy kolejkę LM, zawsze coś xD
0
https://zapodaj.net/images/4c49bae79cb9e.jpg
Mógłby ten Thuram w tym smutnym Interze jakiegoś kapcia posłać w stronę bramkarza xD
2
Kurde człowiek wrzucił handi -1.5 na Arsenal i te miernoty pewnie dociągną te 1:0 do końca i wszystko spartolą xD
6
Hindus się rozstrzelał
1
@JordiAlbion Jordiego Albiego z euro już brakuje...
1
Co w Roterdamie?
1
Wczoraj człowiek hiszpańskiego słuchał, dziś czas na serbski xD
3
@UriBoyka Idealne duo
Co ty z tym Maradonem dzisiaj
2
@blakkudium Hindusi kojarzą się z jednym
https://zapodaj.net/images/05133c41d35d4.jpg
5
Kto dziś będzie komentował mecz dla madryckich dzieciaczków w tvp? Może jakiś Szpaku z demencją? Jakby mu się tak załączyły tryby i by co 2 minuty przypominał o kapitalnej remontadzie Barcelony z Benficą i zwycięskiej bramce Ronaldinho w 97' na 5:4 to byłoby cudo
1
Zobaczymy czy taki sukces, zobaczymy czy on mentalnie dojedzie. Wczoraj to słabo wyglądało, zwłaszcza jak gracz Benfici wychodził 1 na 1 z bramkarzem a Araujo zajmował się sędziowaniem. Młody Cubarsi dał mu przykład i ostatecznie uratował sytuację
0
@MOLESTA To był samobójczy gol Ukraińca z Benfici strzelony głową Rafy xD