BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ah te ich pranki
2
On chce tylko grać w piłkę
0
@Filipem To ten kibic Atleti?
12
No to jeszcze teraz frustracja brzydala i czerwoną kartkę poproszę
2
@Popitek12 https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cmzb8mmxqqM1Bfb04D3xGSuUADJCEBt4.jpg
Klasyk
1
Włączamy, wierzymy
2
@Aragorn33 tvp Sport online
0
Bobby Charlton no nieźle
2
Czaicie że Szpaku ma 73 lata? No dykcja, barwa głosu itp nadal top, czasem demencja daje się we znaki ale i tak szacuneczek
0
Dobry ten Cubarsi z Madrytu
0
@Prorokk no nie mogę się zalogować i nie wiem czy ktoś mnie shakował żeby ukraść te 5zl co tam mam czy jest faktycznie jakiś problem z apką
0
Dziala wam superbet?
0
@partymaker Jakby wyskoczyli z połamanymi kulasami to i tak ich sędziowie przepchają po ostatnich zawirowaniach. Można domy stawiać
1
@ranger3120 przygotuj sobie maść XD
3
@BorzyKrzys i cyk dzwonimy do Janusza. Od jutra czytniki kart ID przy wejsciu do klopa i szlifowanie stalagmita w godzinach pracy będzie odliczane od pensji
6
https://zapodaj.net/images/fb97002db24f7.jpg
Najgorzej jak w pracy wchodzisz do łazienki i z przyzwyczajenia wyciągasz fujare przy umywalce xD
2
@Eklerek a to nie jest ta sama osoba?
16
@Popitek12 to twoja konkurencja na rynku pracy, dobra robota
2
@Cule2013 Ja widzę całego księżyca. Pewnie się zaszczepiłeś i ci w mózgu steruja i nie widzisz swiata jak należy
7
https://zapodaj.net/images/75c2441e9bfc7.jpg
Wycwanili się
3
@Luciano99 może poznał jakiegoś sugar daddyego
19
Nie każdy będzie Yamalem czy Cubarsim. Jeśli byłby wyjątkowy to pukałby mocniej do pierwszej drużyny. 4.5 mln za 20 latka z rezerw z półrocznym kontaktem to dobry deal, trzeba zarabiać
0
Ale Alvarez zrobił robotę w tej akcji na 2:0
2
@Kgorecki2500 Trzy tyskie i camele niebieskie w miękkim
4
@July_6_BcN Liczy się odcień, kobiety lubią brąz
12
@FCB_dimiC opłaciłem jej OFa
7
@Encore jedyne co teraz ma fajne to cycki
0
Trybuny do końca sezonu i może w lato się zdecyduje na jakąś Arabie
0
@MOLESTA 30 dni koksu i 10kg mniej
0
Hiszpański futbol raz lepszy, raz gorszy, raz ciekawszy, raz nudniejszy, ale od kilkunastu lat jedno się nie zmienia. Dyskusja co tydzień o sędziach. Nie chodzi nawet tylko o Barcę i Real, bo te mongoły odstawiają cyrk w większości meczów. Nie wiem jakie wymogi trzeba spełnić, aby zostać sędzią w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, ale ujemne IQ wydaje się mieć kluczowe znaczenie