BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd Zrobił nawet dokładnie to samo pod koniec spotkania gdy wystawił patelnię Kessiemu, ale Fati postanowił się zabawić w obrońcę Realu. Powinien zejść z dwiema asystami
2
@dom3kk Kasują się kartki więc nie
0
@ArterkHD Jeszcze nawet nie rozliczyłem ale pewnie będzie na 0 bo do 26 roku życia chyba tak zazwyczaj jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Uwaga bo zaraz wchodzi Mbappe
0
Swoją drogą czekam na zawieszenie dla aryjczyka z lewego skrzydła Realu. Chłop wyśmiał sędziego, drwił i pyskował. Znowu ujdzie płazem?
0
@Barca1922 Dokładnie to napisałem. Umiesz czytac?
2
Fatalny mecz, fatalne widowisko ale pokazaliśmy że pottafimy cierpieć. Kawał ciężkiej, dobrze odwalonej pracy na boisku i trochę szczęścia. Obrońcy dzisiaj top, cała pomoc zostawila serce i płuca. Szkoda tej sytuacji na 2:0. Xavi udowodnił że jest elastyczny i ma pomysły gdy brak kluczowych elementów jego układanki.
Martwi mocno Fati bo gość wygląda jakby przyszedł z 3 ligowca, do tego brak zaangażowania w pressing gdzie taki Gavi biega jak opętany przez 90 minut
0
Gaviego bym zdjął bo zajechany i z żółtą. Roberto dziad jest jaki jest ale mógłby się przydać bo potrafi wyjść z akcją, pociągnąć kontrę
2
Fati obrona roku xD
0
Fati. On tutaj może się przydac
0
Gramy jak Getafe, dramat, ale dzisiaj najważniejszy wynik
1
Gramy bez ataku i skrzydeł a prowadzimy, to jest jednak sztuka i kunszt Kszawiego
7
Gavi to jest zabijaka XDDD No uwielbiam go tylko niech uważa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
I teraz prowokować ile się da tego buntownika z lewego skrzydła o aryjskiej urodzie
2
Niech skacze dalej. Sędzia jakby mial jaja to by mu z miejsca drugą wrzucił za kwestionowanie w taki sposób
0
Xavi wyraźnie wymaga od Araujo zabicia, zmielenia i zjedzenia tego osobnika
0
Jesteśmy w szoku przy lekkim pressingu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kessie ciało obce
0
Araujo serio na PO, szkoda. Oby Kounde nie lamił na środku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nano22 Kszawi nie odsłania kart
1
Kessie do zmiany w przerwie czy utrzyma się chociaż do 60 mimuty?
5
@AmigoBlancos Same pionki
4
Ale dzisiaj rozpitolimy Real, wydymamy ich na sucho, a Ferran zejdzie z dwiema bramkami i asystą na koncie
0
Abde ajjjj kapitalnie. Niezdarnie ale ładnie
0
@Emhyr Steven Gerrard
0
@Rl9k1nG Grałeś w fut 23?