6

@takisobiektos Rozbiega

1

Połamali kark Azpilicuecie i koniec zabawy

0

Meslier co zrobił, masakra
Amatorka

2

Ale to przykręcił z wolnego pięknie

5

@Cotutajsiedzieje Nie no wszystko fajnie sle gdzie ty w tej historii widzisz Messiego

1

@Emhyr Miałem włączać multilige ale chyba właśnie odpale samo City żeby zobaczyć jak on to wykombinował. Może Laporte będzie uciekał na LO w fazie defensywnej a Rodri będzie schodził na SO

3

No ale warto wspomnieć że 2 miesiące temu Emiliano Martinez z Argentyny został mistrzem świata

2

O kurde przegryw jaka brama

2

Jak on to mógł spartolic jezu

3

Arsenal? Top, niech wracają na szczyt tabeli

2

@paweldunajecfcb 5k żeby w miarę normalnie funkcjonować, choć to i tak byłoby skromne funkcjonowanie xD

22

@wpwelement I cyk dawka wiedzy na dziś przyswojona. Mega produktywny dzień

2

@Rhaan A ja uważam że to po prostu trzeba być ignorantem albo nie oglądać spotkań jesli wyciągasz takie wnioski i to tylko na przykładzie statystyk. Jakby statystyka była jakimkolwiek wyznacznikiem to Iniesta by chyba musiał grać w Stomilu Olsztyn przez pół kariery.
Nie widzisz sposoby gry Dembele? Liczby wykreowanych szans, prostopadlych podań, dryblingów i w ogóle? Przecież często on jako jedyny po prostu brał na siebie ciężar gry i próbował cokolwiek zrobić w ofensywie zamiast wymienić kolejne podanie w poprzek boiska. Owszem, zdarzają się straty piłki i podania niedokładne, ale jeśli non stop próbujesz to takie rzeczy się dzieją. Bywały spotkania w tym sezonie że gdyby nie Dembele i momentami Busquets to byśmy nie byli w stanie pewnie sobie stworzyc okazji bramkowej w meczu

0

Lewy coś grał czy przeszedł obok spotkania? Jak Kessie wyglądał?

0

Powiedzcie mi tylko co z Pedrim bo w robocie jestem. Jakiś uraz? Poważnie wyglądało?

8

@hefaj6 To by się przydało podbić do gorących albo nawet i podpiąć, roześlę gdzie się da i dużo zdrówka dla malucha życzę

1

@Medium Będzie na smocze monety, maskę uczuć się kupi co by poderwać jakąś szamanke niestandardowym tańcem w M2

0

@Criss18Barca I jeszcze jakieś problemy z kupnem sędziów. No kto to widział żeby nie można było kupić meczu

0

Chelsea Ziyecha do składu wrzuca chyba tylko po to żeby był na murawie ktoś słabszy niz Mudruk i aby Ukrainiec nie wpadł w jakieś kompleksy

0

Where Ronaldo ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I jedyny słuszny kierunek to liga egzotyczna albo inne MLS. Z całym szacunkiem ale niech już tutaj nie wraca bo piłkarskich trupów nam nie potrzeba

0

Ale placek pilnujący lewej strony i ale placek na bramce
Ale dobrze, już lepsze pijaki z Monachium niz te dziady z Paryża

0

W końcu piro, auuu klimacik

1

maestro kimpembe kimpembe

0

@MesQueUnClub96 Bylismy w kryzysie i w trakcie budowy zespołu jak by nie patrzeć. Teraz to zupełnie inna sprawa. Taktyka, zgranie itd

0

Przecież potężna Barca Xaviego by po jednych i drugich się przejechała a Dembele to w ogóle by ich robił jak tyczki

1

@bartas97 Dua Lipa zakręci dupskiem

1

@michal26 No wyprowadzenie ma fajne ale wizja i rozgrywanie to zupełnie inny poziom, a spójrz jak wiele Busquets nam daje w tym aspekcie. Ostatnio de Jong udowadnia że to on powinien wejść w buty Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?