BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@takisobiektos Rozbiega
1
Połamali kark Azpilicuecie i koniec zabawy
0
Meslier co zrobił, masakra
Amatorka
2
Ale to przykręcił z wolnego pięknie
5
@Cotutajsiedzieje Nie no wszystko fajnie sle gdzie ty w tej historii widzisz Messiego
1
@Emhyr Miałem włączać multilige ale chyba właśnie odpale samo City żeby zobaczyć jak on to wykombinował. Może Laporte będzie uciekał na LO w fazie defensywnej a Rodri będzie schodził na SO
3
No ale warto wspomnieć że 2 miesiące temu Emiliano Martinez z Argentyny został mistrzem świata
2
O kurde przegryw jaka brama
2
Jak on to mógł spartolic jezu
3
Arsenal? Top, niech wracają na szczyt tabeli
2
@paweldunajecfcb 5k żeby w miarę normalnie funkcjonować, choć to i tak byłoby skromne funkcjonowanie xD
22
@wpwelement I cyk dawka wiedzy na dziś przyswojona. Mega produktywny dzień
2
@Rhaan A ja uważam że to po prostu trzeba być ignorantem albo nie oglądać spotkań jesli wyciągasz takie wnioski i to tylko na przykładzie statystyk. Jakby statystyka była jakimkolwiek wyznacznikiem to Iniesta by chyba musiał grać w Stomilu Olsztyn przez pół kariery.
Nie widzisz sposoby gry Dembele? Liczby wykreowanych szans, prostopadlych podań, dryblingów i w ogóle? Przecież często on jako jedyny po prostu brał na siebie ciężar gry i próbował cokolwiek zrobić w ofensywie zamiast wymienić kolejne podanie w poprzek boiska. Owszem, zdarzają się straty piłki i podania niedokładne, ale jeśli non stop próbujesz to takie rzeczy się dzieją. Bywały spotkania w tym sezonie że gdyby nie Dembele i momentami Busquets to byśmy nie byli w stanie pewnie sobie stworzyc okazji bramkowej w meczu
0
Lewy coś grał czy przeszedł obok spotkania? Jak Kessie wyglądał?
0
Powiedzcie mi tylko co z Pedrim bo w robocie jestem. Jakiś uraz? Poważnie wyglądało?
8
@hefaj6 To by się przydało podbić do gorących albo nawet i podpiąć, roześlę gdzie się da i dużo zdrówka dla malucha życzę
1
@Medium Będzie na smocze monety, maskę uczuć się kupi co by poderwać jakąś szamanke niestandardowym tańcem w M2
0
@Criss18Barca I jeszcze jakieś problemy z kupnem sędziów. No kto to widział żeby nie można było kupić meczu
0
Chelsea Ziyecha do składu wrzuca chyba tylko po to żeby był na murawie ktoś słabszy niz Mudruk i aby Ukrainiec nie wpadł w jakieś kompleksy
0
Where Ronaldo ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jedyny słuszny kierunek to liga egzotyczna albo inne MLS. Z całym szacunkiem ale niech już tutaj nie wraca bo piłkarskich trupów nam nie potrzeba
0
Ale placek pilnujący lewej strony i ale placek na bramce
Ale dobrze, już lepsze pijaki z Monachium niz te dziady z Paryża
0
W końcu piro, auuu klimacik
1
maestro kimpembe kimpembe
0
@MesQueUnClub96 Bylismy w kryzysie i w trakcie budowy zespołu jak by nie patrzeć. Teraz to zupełnie inna sprawa. Taktyka, zgranie itd
0
Przecież potężna Barca Xaviego by po jednych i drugich się przejechała a Dembele to w ogóle by ich robił jak tyczki
1
@bartas97 Dua Lipa zakręci dupskiem
1
@michal26 No wyprowadzenie ma fajne ale wizja i rozgrywanie to zupełnie inny poziom, a spójrz jak wiele Busquets nam daje w tym aspekcie. Ostatnio de Jong udowadnia że to on powinien wejść w buty Busiego