10

Spędzaj czas z atrakcyjnymi kobietami na portalu randek z mamami. Zaniedbane gospodynie domowe też mają potrzeby

4

@tomek8756 Widać ktoś tu nie potrafi docenić dobrej gry aktorskiej i myli sztukę z prostytucją

2

@Borry Gavi daje ZAKAZ Ceballosowi na kadre niczym Peja Tedemu na koncerty w Poznaniu

2

@Cotutajsiedzieje Marco Reus

5

@against_modern_football I cyk filmiki jak po rozmowie na treningu Gavi wjeżdża w Ceballosa prostymi nogami

0

Co to kurde za event w fifie że same karty z PL

5

@Firestone Nigdy nie wypijam herbaty/kawy do konca bo się boję fusów których nawet nie ma

0

Na nocce oglądałem meczyk fragmentami, teraz nadrobilem całość i kurde ta drużyna nam da jeszcze wiele wspaniałych wspomnień i to z Xavim na ławce. Tutaj jest moc, tutaj jest zawziętość i tutaj jest przede wszystkim drużyna. Naprawdę każdy zostawił serducho i dał ile tylko mógł. Wspaniałe obrazki. Rezerwowy Alba amigos pierwszy wystrzelił z emocjami, swirowanie z Balde i Gavim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak Lewy wygląda ogólnie? bo ogladam fragmentami na robocie kurła

1

Jak dobrze że ma jeszcze kontrakt na rok xDD

1

Jest łogień na starcie

0

@PatrychoO Na mikrofonie tylko wilk w głowie sie nie mieści

0

Oby Rafał nie został dziś calkiem wyłączony przez Nacho bo obecnie to chyba najlepszy obrońca Realu

0

Teraz to ja rozdaję karty, baby bambi in real life
Słodziakowy las, chcesz pokażę ci mój świat Warkoczyki i dołeczki, baby bambi in real life
Nie jestem taka shy, chcesz pokażę ci mój świat

1

@Firestone W końcu ktoś pokusił się o napisanie czegoś mądrego

1

Co tam się odwala w Fulham? Za co czerwone?

0

@mekston A Hochland ile bramek w ile dni

3

Martinelli ładnie i 1:0

Fajnie jak skrzydłowy dostanie piłkę, minie zwodem rywala i uderzy. Coś niespotykanego na naszym lewym skrzydle

0

@Kengo A można 2zl rzucić na farta

0

Był ktoś z was na klasyku na CN albo chociaż podejrzewa w jakiej kwocie można się zmieścić z organizacją takiego wyjazdu? Loty, bilety i nocleg

0

@Worny I tak szkoda

0

Carrasco się niczym od Ferrana nie różni, do tego stuknie 30stka ale wiem że my jesteśmy zdolni przeznaczyć na tego dziada jedyne 40mln jakie będziemy mieć do dyspozycji w lato xD

0

Nico wraca do podstawowej 11 Valencii. Zobaczymy jak wykorzysta końcówkę sezonu po kontuzji

2

@Klaudiaa8 Jak @Medium wspomniał. Brak konkretów, 2 bramka ale warto spojrzeć nieco szerzej. Dla mnie chłop ma tę pewność siebie, potencjał aż kipi, fajnie pracuje i z czasem bramki i asysty powinny przyjść naturalnie. Zobaczymy jakie w ogóle będą ruchy na rynku i gdzie ostatecznie zostanie

3

@Medium Mniejsza w bramkę, chodzi o pracę na boisku. Rozgrywanie, kreowanie, dryblingi. No ten potencjał jest duży

1

Ale Felix kurde jednak w tym Atletico zmarnował czas. Jeszcze może udowodnić że był wart tego siana

1

@Hrzan no jednak dziwnie max, warto mieć chociaż tą jedną osobę z którą machniesz 3 piwka na start, a potem to już ahoj przygodo

0

E yo ding dong what's going on

https://zapodaj.net/images/7b753869c03af.jpg

0

@SteuerFreiMoney Sevilla dostanie ostro w ciry z tą swoją formą i to by pewnie do tego wystarczyło nawet jakieś Wolves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?