3

O kurdebele właśnie odpalam Bilbao żeby nieco naszego Valverde wesprzeć, sprawdzam składy i nie wierzę. Inaki kontuzjowany, brak występu i cała seria w pipe. Chłop i tak chyba niezłe liczby wykręcił z tymi meczami z rzędu w lidze w wyjściowym składzie no nie?

4

@Comentateiro Z Xavim jeszcze sięgniemy po LM, poza tym zdecydowanie przyjemniej oglądać ładnie uczesanego ogrodnika niż niemczucha z nieogolonym ryjem

0

@takisobiektos Czyli średnia opcja za 100mln na LS xD

0

@Encore Strasznie mocno opalony jak na prawdziwego Polaka rodaka

0

Jak Leao w tym sezonie? Bo straszny hype był na niego. Siadł z formą czy nadal kozak?

2

@Yoohoo Wódka. Tylko ona nam została. Nawet najbardziej znienawidzony sąsiad kielonka w piwnicy nie odmówi

0

Fred co poczarowal ale może być spalony

0

Bałwanek uuuu ale to uderzył

2

@Encore a Casemiro wykończenie jak Messi w prime

0

Ale Alkmaar - Utrecht się ładnie bawią

1

@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD

1

@Kitek1640 Chyba kolejnego środkowego pomocnika bo z naszymi skrzydłowymi to nie potańczymy za mocno

1

@czółkovsky Ja chyba w podobnym okresie ostatni mecz ale kurde potem przeprowadzka, brak czasu i w ogóle nie po drodze. A pamiętam jak jeszcze po meczu z Krzysiem Piątkiem się gadało przy bramie od szatni xD

0

I cyk Lubinki na prowadzeniu w derbach dolnego Śląska

0

Działa wam c+ online? Mam kurde czarny ekran i znaczek ładowania non stop

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Uuuuuuu to było cudo, magia futbolu

0

Jak tam somsiedzie?

4

Obrońca z najwyższej półki. Szczelnie zablokowany dostęp do bramki

0

@Kgorecki2500 Derby Madrytu, emocje w pełni. Gdzie tu jakiś kosmos potrzebny

10

Wchodzę na notatnik poczytać jak tam sytuacja przed derbami a tu na środku CJ z GTA jako zdjęcie w artykule. No ładnie xD Poczucie humoru i pójście z duchem czasu na najwyższym światowym poziomie

2

@GeneralXavi Dobre zakole jest efektem potężnej męskości i wysokiego poziomu testosteronu. Niestety nie każdy może być samcem alfa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Prawdziwy Barcelonczyk by to zepsuł xD

1

Zawalil, popisał się. Typowa gra na wyższą notę

6

Ale gra wygląda ładnie. Przede wszystkim ruch pomocników, wymienność pozycji, penetrowanie pola karnego z głębi i szukanie prostopadłych piłek. Fajnie fajnie

1

Dembele uuuuuuu Franek bój się boga ze to zepsułes

2

Szkoda tego Penii. Może i Stegen forma kocur ale jednak fajnie jakby jednak sobie Pena w tym pucharze grał do końca

17

@draxidox Mały ale jest, pomylić się chyba nie da

0

Pinto ogarniał, Pena też da radę. Jak ma grać z samymi ogórami to szkoda żeby tu siedział. Facet potencjał ma i uciagnie presję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?