BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Najlepszy skrzydłowy w kadrze, trzeba zadbać o to aby został
0
Glik czy Jacek Bąk
9
@Rewolucja123 Masz 2h na poczytanie o Ronaldo
4
@Pawci023x Że nie rozumie takiej krytyki ze strony Rooneya i to chyba przez to że nie jest tak przystojny jak on
45
Ale Ronaldo odpalił XDDD Frustracja się wylała, o Rooneyu najlepsze
Jeszcze niech Messi wygra MŚ to chłop się chyba zastrzeli
5
Milik i ostatni mecz przed mundialem. Kusi los
1
Co robił Elon Musk w Kambodży w latach 1975-79?
1
@PatrychoO Grealish jak nic
0
@draxidox W sensie że ta baba to ten chłop tylko z peruka i mejkapem?
1
@MesQueUnClub_87 No nie wierzę co za fart xD
5
Ale się Lucho odkleił z tym Fatim XD
11
@Benz Zdecydowanie top
1
@pride98 przecież mati i spidzik jest dla marginesu społecznego co ich nie stać na kokosa. Nie warto nawet tykać
Albo dla młodych narkusow z technikum co po zrzutce wygrzebują 20zl na gieta prądu xD
1
@pride98 mój stary zginął w wyoadku jak mialem 15 lat, dzięki
0
Z czym walicie jagerka oprócz energoli i czystych szotów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No ładnie ładnie. Zlatan miał rację i teraz Pepula będzie kisić Hochlanda na ławce żeby się za bardzo nie poczuwał
3
@Zoker A ty w jaki sposób się witasz w pracy? Normalny sposób
1
Uffff, dobrze że to uznali bo by było szkoda tak cudowną bramkę anulować. Pięknie to zrobili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xavi Ball, motywacja w przerwie, jedziemy z cyganami
Ale Ferran tutaj zrobił naprawdę wiele aby ta bramka wpadła
26
Tylko geniusz Dembele może nas dziś uratować
2
Wynik frustacji, nieuwaga albo głupota. Zupełnie to niepotrzebne, ale sędzia nie mógł zrobić tutaj nic innego
1
@gaucho104 Skarpetki majteczki staniczki. Ludzie za to płacą
0
No ewidentny karny. Gdyby nie ręka to chłop by miał sam na sam
1
@wojtekfcb79 No jak to sędzia im nie pomaga? Chyba smerdzisz jakims podszytym madyciakiem XDD
0
Mental odszedł ale duch pozostał
0
@talizmo A na trybunach Emanuela Orlandii czy jak jej było
0
Ale mecz z United by obejrzał
0
@Mow_mi_Douglas Przecież napisałem że odnoszę się do tego nie wiedząc ile jest w tym prawdy
No ale po Fatim było widać to np po zejściu i jak się skarżył Ericowi na ławce