BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podają informacje że tu Raphinha niezadowolony i zazdrosny o Dembele, Fati płacze i rozgląda się za klubem. Niewiadomo ile w tym prawdy ale jak jest w tym coś to tylko pokazuje jakie to są dziady, które w dodatku nie są w stanie niczego zaoferować na boisku.
Taki Ferran, jak do ławki był przyklejony, to wchodził, próbował i starał się jak mógł, aby wywalczyć miejsce swoją grą i ostatnio zaliczył nawet trochę lepsze występy. Zero informacji o jakimś niezadowoleniu bo pewnie był świadomy tego ile partaczył akcji i próbował przekonać grą. Minuty dostaje każdy i ma możliwość przekonać trenera ale lepiej płakać i narzekać jak kiedyś Stegen gdy nie mógł Bravo wygryźć
1
@Pawci023x Polska, ty antypolaku
3
@Kuba_1 Ale że się Sebek Mila złapał na fotkę
0
Weźcie tego buca już z europejskiego futbolu pogońcie
1
I cyk pod ladę na spokojnie
0
Ale przymierzył, pięknie xD
1
Hehe czerwone dziady
4
No i pięknie Arsenal
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale Arsenal wyszedł z własnego pola karnego podaniami na jeden kontakt, piękne to było
11
O jezu jak przyjemnie słyszeć Twarowskiego
1
@siuuu Jak dostaniesz karę finansową to zrobimy zrzutkę i pomożemy, ale kurde zrealizuj ten plan
Zakaz stadionowy wliczony w koszta
1
@HighestInTheRoom Que to nawet tego nie skomentuje xD
1
@Janiama 4:0 dla Barcelony
0
@pt9 A nie królowali przez pierwszy tydzień jak obrońcy byli słabi? Haaland wtedy niszczył, teraz jakoś różnicy się nie odczuwa, a taki mały zwinny Correa TOTW robił robotę mi mega
0
@MESSIah16 Wplataj do tego Eto'o jeszcze Ibre i mamy mieszkankę wybuchową
1
@pt9 Uuuu ładnie posypało
1
@Barca1992 Narazie to City bliżej bramki. Ale mogłoby Fulham urwać im punkty, Arsenal by się jutro umocnił na pozycji lidera po wygranej w derbach
0
@adi7adi8 E tam nie było to jakieś brutalne, żółtko myślę że by wystarczyło
1
A ta zasada braku podwójnej kary już nie obowiązuje? xD
6
Choupo Moting widzę się rozkręcił gdy Lewandowski go nie blokuje
0
@Luciano99 A jak już w temacie Fify to jak wygląda zgranie u bohaterów? Bo nie miałem okazji żadnym grać xD Muszą mieć zawodników z tej samej ligi żeby mieć pelne czy z miejsca jak ikona ma 3 pkt?
0
@Rust_Cohle Kessie narazie daje rade, Merino buntownika też możesz sprawdzić ale byś musiał formacje zmienić na 3 SP bo nie ma alternatywnej pozycji
0
@czółkovsky Kiedy to sbc wychodzi? xD
0
@marcin62 A może wygrał ten jeden :---))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzA3MzE5NDYwMDoyzCbMr3ksuwfAqpg%3D
Nie mój, ale wyobraźcie sobie co czuje ten gość. Jedna bramka xD
3
Jeśli zrzeka się kasy i w ogóle to decyzja dobra bo sportowo niestety odpada z jakiejkolwiek rywalizacji. Był jaki był ostatnimi czasy ale to nasza prawdziwa legenda i czekamy w przyszłości na powrót
0
@Dosq No może dla nich to tak odległe i tak bez znaczenia państwo pod względem futbolu że wolą to olać i nawet tego nie sprawdzą bo im po prostu szkoda czasu. A jeśli to przeszło i poszło w świat to widać że każdy miał to w dupie bo nawet nie sprawdzali przed publikacją
0
Macie jakąś stronkę gdzie można wytypować sobie mecze MS z drabinką itp? W sensie że typujesz wyniki i sprawdzasz jakby to mogło wyglądać dalej