BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Kraj 3 świata w piłce nożnej, żadne zaskoczenie
0
@macio_944 A w finale pewnie Real PSG xD
0
https://zapodaj.net/images/99e6d6841a6d4.jpg
Macie pomysł co tu pozmieniać? Budżet jakieś 200k. Jakas alternatywa za Viniego?
0
@KlonaZepan Patusow, ćpunów i alkoholików. Ale ma to swój klimat. Pozdrawiam z trójkąta na który się przeprowadziłem jak miałem 19 lat. 4 lata jak jeden dzień XD
1
@Popitek12 Masz rację, to bezsens. Odpuść studia, olej nauke, szybko przejdź giereczkę i wróć do obowiązków. Należy ci się odpoczynek i relaks psychiczny
2
@RomanHoffer https://zapodaj.net/images/8aa5dc8957a61.jpg
Tak tylko
0
@esem91 Amerykański raper Takeoff, jeden z członków zespołu Migos (w pewnym momencie niezwykle popularni) został zastrzelony podczas imprezy w Houston. Quavo podobno tylko ranny. Mogło pójść o 7k dolców co by było mega śmieszną ceną za życie
3
Takeoff z Migosow zastrzelony. No szkoda szkoda ale w Ameryczce to się można wszystkiego spodziewać
0
@kynio302 I to oznacza w praktyce? Jakie będą skutki?
1
@Emhyr Ja nachlany rano sie kładłem spać i myślę aaa zagram to co jest do 1h jak sie przebudze to może wejdzie
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzAzMjAxMTQwMDqfEv4_VKR_Y0JlBJM%3D
Nie został rozegrany to niech rozliczają po 1.0 będzie na ruchy
0
Komentarz usunięty
24
@PatrychoO A Puig by miał dla Pikeja już naszykowane, rozsznurowane i nawet wypachnione
3
Napoli co za forma. Chyba czas wrzucić chłopaków na kupon w następnym meczu to będzie potknięcie
7
@Deviler Myślisz że się nie rozpiją z Robertem? Dwóch Polaków za granicą to jednak ryzyko
0
@Emhyr Delefele też w końcu odpalił
0
@Kengo Sevilla Vallecano +2.5 za 2.30
0
Od 30h awaria internetu, jakiś dramat XD Wreszcie po robocie, odetchnąć by się chciało, fut champions do zagrania a tu trzeba się nachlac żeby czas jakoś zleciał
0
@Explode No pipa i błazen. Z filipkiem zjedzony, od guziora luj ogłuszacz w parku, akcja z bagażnikiem z dixonami czy kimś tam. Ale jak wyżej pisałem chłop wniósł wiele fajnego i świeżego na rynek w pewnym momencie + niezapomniana zwrota o zdjęciach cycka gdy miał 14 lat u pionierów trapu w Polsce ALCMDZ
0
Zawsze mnie zastanawia jak zaczynam karierę w fifie kim jest ten tajemniczy Hiroki Abe. Może Barcy B nie śledzę za mocno ale chyba nigdy w życiu o nim nie słyszałem a zawsze w karierce siedzi w składzie xD
0
@BorzyKrzys A tam, nie męcz chłopa.
Ja jestem jego rocznik i kurde zbiegło mi się jego dorastanie z moim. Pierwsze gościnki u Alcomindzów, pierwsze bangiery to był sztosik.
Aby śmierć miała znaczenie dla mnie w ogóle przekozak album bo najlepsze akcje i melanże przy tym wspominam. Później mu się za bardzo odkleilo bo jest po prostu za głupi, jak cały ten geng.
Tak czy siak młody Bedoes a przede wszystkim młody Zabson to było coś pięknego. Szkoda że teraz asluchalni ale tak bywa
0
@BorzyKrzys I took the woo0o0o0o0ck to Poland
Już chyba i tak farfocle 2115 coś nagralo więc [*]. Dobrze chociaż że Ozzy był pierwszy
3
@jeyx77x A czego oczekujesz od gry? Co by cię zadowolilo? Dla mnie FIFA jest jaka jest ale to gra i zawsze będzie się różnić od rzeczywistości xD Na błędy osobiście w 23 nie trafiłem
1
@draxidox Mam na sobie nowy sweter
Jaca trendsetter
Wszystko fituje mi jak parma do rukoli
0
Nie oglądałem więc czekam na opinie. Jak wyglądał Kessie? Dalej zagubiony?
3
Bayern dla nas niczym taki szkolny prześladowca. Niby coś tam w wakacje się poćwiczyło ale potem i tak wpier*ol na każdej długiej przerwie
0
Kolejny mecz z Bayernem i znów nocka w tyrze, uffff
1
@barcanawieki Do roboty. Za robotę się weź
3
@don'T.R.I.P.e A bo wszystko teraz to wychodzi jak spod szyldu fabryki robotów. Mało kreatywności, przebojowości i magii. Gdzieś ten pierwiastek który sprawiał że zawodnik był wyjątkowy zanikł
0
@MesQueUnClub_87 Dobry koks dobrze konserwuje
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjk4NDcyODQwMTpWvxjz1FJVV7Yv05U%3D
Może niedużo ale będzie za co pykac