0

@DonMatteo901 Kraj 3 świata w piłce nożnej, żadne zaskoczenie

0

@macio_944 A w finale pewnie Real PSG xD

0

https://zapodaj.net/images/99e6d6841a6d4.jpg
Macie pomysł co tu pozmieniać? Budżet jakieś 200k. Jakas alternatywa za Viniego?

0

@KlonaZepan Patusow, ćpunów i alkoholików. Ale ma to swój klimat. Pozdrawiam z trójkąta na który się przeprowadziłem jak miałem 19 lat. 4 lata jak jeden dzień XD

1

@Popitek12 Masz rację, to bezsens. Odpuść studia, olej nauke, szybko przejdź giereczkę i wróć do obowiązków. Należy ci się odpoczynek i relaks psychiczny

2

0

@esem91 Amerykański raper Takeoff, jeden z członków zespołu Migos (w pewnym momencie niezwykle popularni) został zastrzelony podczas imprezy w Houston. Quavo podobno tylko ranny. Mogło pójść o 7k dolców co by było mega śmieszną ceną za życie

3

Takeoff z Migosow zastrzelony. No szkoda szkoda ale w Ameryczce to się można wszystkiego spodziewać

0

@kynio302 I to oznacza w praktyce? Jakie będą skutki?

1

@Emhyr Ja nachlany rano sie kładłem spać i myślę aaa zagram to co jest do 1h jak sie przebudze to może wejdzie

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzAzMjAxMTQwMDqfEv4_VKR_Y0JlBJM%3D

Nie został rozegrany to niech rozliczają po 1.0 będzie na ruchy

0

Komentarz usunięty

24

@PatrychoO A Puig by miał dla Pikeja już naszykowane, rozsznurowane i nawet wypachnione

3

Napoli co za forma. Chyba czas wrzucić chłopaków na kupon w następnym meczu to będzie potknięcie

7

@Deviler Myślisz że się nie rozpiją z Robertem? Dwóch Polaków za granicą to jednak ryzyko

0

@Emhyr Delefele też w końcu odpalił

0

@Kengo Sevilla Vallecano +2.5 za 2.30

0

Od 30h awaria internetu, jakiś dramat XD Wreszcie po robocie, odetchnąć by się chciało, fut champions do zagrania a tu trzeba się nachlac żeby czas jakoś zleciał

0

@Explode No pipa i błazen. Z filipkiem zjedzony, od guziora luj ogłuszacz w parku, akcja z bagażnikiem z dixonami czy kimś tam. Ale jak wyżej pisałem chłop wniósł wiele fajnego i świeżego na rynek w pewnym momencie + niezapomniana zwrota o zdjęciach cycka gdy miał 14 lat u pionierów trapu w Polsce ALCMDZ


0

Zawsze mnie zastanawia jak zaczynam karierę w fifie kim jest ten tajemniczy Hiroki Abe. Może Barcy B nie śledzę za mocno ale chyba nigdy w życiu o nim nie słyszałem a zawsze w karierce siedzi w składzie xD

0

@BorzyKrzys A tam, nie męcz chłopa.
Ja jestem jego rocznik i kurde zbiegło mi się jego dorastanie z moim. Pierwsze gościnki u Alcomindzów, pierwsze bangiery to był sztosik.
Aby śmierć miała znaczenie dla mnie w ogóle przekozak album bo najlepsze akcje i melanże przy tym wspominam. Później mu się za bardzo odkleilo bo jest po prostu za głupi, jak cały ten geng.
Tak czy siak młody Bedoes a przede wszystkim młody Zabson to było coś pięknego. Szkoda że teraz asluchalni ale tak bywa

0

@BorzyKrzys I took the woo0o0o0o0ck to Poland
Już chyba i tak farfocle 2115 coś nagralo więc [*]. Dobrze chociaż że Ozzy był pierwszy

3

@jeyx77x A czego oczekujesz od gry? Co by cię zadowolilo? Dla mnie FIFA jest jaka jest ale to gra i zawsze będzie się różnić od rzeczywistości xD Na błędy osobiście w 23 nie trafiłem

1

@draxidox Mam na sobie nowy sweter
Jaca trendsetter
Wszystko fituje mi jak parma do rukoli

0

Nie oglądałem więc czekam na opinie. Jak wyglądał Kessie? Dalej zagubiony?

3

Bayern dla nas niczym taki szkolny prześladowca. Niby coś tam w wakacje się poćwiczyło ale potem i tak wpier*ol na każdej długiej przerwie

0

Kolejny mecz z Bayernem i znów nocka w tyrze, uffff

1

@barcanawieki Do roboty. Za robotę się weź

3

@don'T.R.I.P.e A bo wszystko teraz to wychodzi jak spod szyldu fabryki robotów. Mało kreatywności, przebojowości i magii. Gdzieś ten pierwiastek który sprawiał że zawodnik był wyjątkowy zanikł

0

@MesQueUnClub_87 Dobry koks dobrze konserwuje

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?