1

Nie jest to dla nas dobra wiadomość. Ale mysle ze tak ofensywny boczny obronca nieco zdestabilizuje linie obrony w przyszlym sezonie.

4

Świetne informacje.

0

Szkoda że forta nie próbuje flick.

1

Co mi sie podoba w naszym zespole że na ławce są solidni zmiennicy oprócz środkowego napastnika.

0

Flick pewnie sie im przyjrzy.

0

Bez obronny może być im tak samo cieżko jak nam.

0

Real przez te czerwone kartki mocno sobie skomplikował życie na przyszłość, a nie wiele się o tym mówi.

0

Brawo Flick za wpojenie grania do końca!

0

Dobrze ze arda nie gra, Ancelotti niczym Guardiola w swoich wyborach.

0

Po meczu getafe - real wytarczy ich cisnąć i sie pogubią.
Jak Courtou bedzie mieć mecz życia na bramce to możemy to przegrać.

1

Forta za martina.

2

niech oddają mecz walkowerem i tyle. Białe sraczki ze stollicy.

1

Licze że Torre i Christiansen dostaną też szanse.

0

Rodrygo niech zastapi bo najlepiej w realu gra.

3

Lewy wroci na drugi mecz z interem ten kluczowy. Z ferranem na 9 my wcalej gorzej nie gramy. On lepiej gubi krycie, czasami biega bez sensu ale prubóje mieszać w szykach obronnych. Bardzo rozwinął sie pod okiem Flicka ale lepszy od lewego nie jest to pewne. Bardziej martwi mnie że włosi Raphinie zniszczą jego słabą psychiką.

8

De jong przez to zwyciestwo ominie krytykę, facet gra tak pewnie jak araujo. Fermin zszedł a De jong został.

8

Właśnie to jest jego moment na zdefiniowanie władzom czy obsada na lewej obronie jest kompletna. Sądze że flick wyciśnie z niego maksa. Dla mnie on gra poprawnie, liczę że może grać dobrze.

1

Patrząc na czarno-skórych piłkarzy którzy tu przyszli w wiekszości to byli dobrzy lub genialni zawodnicy. Jedynie Song zaniża statystyki.

0

i już jest strach. Dobrze.

1

Tebas idzie w zaparte temat CVC go pogrązył to musi sie czymś wykazać.

3

Real piłkarsko daleki od gry z najlepszych czasów ale ślizga sie jak zawsze. Dobrze że obronę mają nadal w rozsypce.

0

Szkoda bo dobry jest. Carvajal idzie w odstawkę szkoda bo ma wiecej serca do grania od Arnolda. Co w klasykach może być na niekorzyść Realu.

1

przecież on ma najniższą pensje w drużynie to napewno przedłuża bo mają po latach poszukiwań drugiego Pinto.

0

dostaniemy i cieżko to będzie odrobić...

14

Mało śmieszny żart, w zasadzie żenujące jest to. Legendy się szanuje patałachu!

2

Barcelona>La Liga. Tebas madritos znów piana w zębach.

1

Oby mu pomogli bo magik jak bergkamp którego uwielbiałem w Arsenalu.

1

Jak pięknie La Liga powoli umiera dzięki FFP. Sevilla w zasadzie ma budzet benjaminka z secunda division.

2

Widac ze robia wwzzystko byle real nie miał mistrzostwa. Sami sobie winni. Dla mnie to parodia hiszpanskiej pilki powinno byc 1:1.

2

Na 9 jedyny kto by pasował to Isak z graczy ogranych i mlodych. Ja bym raczej szedl po Nico Williamsa bo potrzebujemy zmiennika na skrzydla. Na 9 to i Torres może zagrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?