Carlosss
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Watpie ze city zagra lepiej. To Real może zagrać lepiej bo mieli dużo okazji. Ktokolwiek ogrywa City jest dla mniejszym złem.
1
Widać że Pep ma dość. Nie zdziwię się jak pójdzie na selekcjonera. Real jak zawsze do końca.
0
Walczak jak Gavi razem maestro Pedrim to nasza epoka nadchodzi. Barca odradza się i to wkurwia cały Madryt.
0
@djaskol Pamiętam czasy z Milito nie burzył sie na nikogo że nie gra, Odszedł gdy była potrzeba. Też kariera zniszczona przez kontuzję.
0
Zastanawia mnie czy on w kontrakcie nie ma zapisu o przynależności nr 10 do niego. Bo przecież przed sezonem byli lepsi zawodnicy aby nosić nr 10 choćby Raphinha czy Olmo. W nowym sezonie to pewnie Yamal ją dostanie choć raphinha też zasługuje.
0
@Wiking88 Wypłacić mu kasę i tak musisz bo to kontrakt. Chyba że się zrzeknie ale znając jego doradców to wątpliwe.
0
@cules100pro a wypuści jeszcze sporo. Mamy obecnie zapchaną pomoc a pchają sie następni, jak De jong przedłuży kontrakt to chłopaki bedą uciekać.
0
@martool2 oczywiście że nie sprzedaż Eto choćby czy Yaya Toure mu nigdy nie zapomnę. Mimo to darze Pepa sympatią.
0
Pep widać nie widzi nikogo innego jak hiszpana na tej pozycji. Barca Busi, Bayern Alonso, City Rodri, a teraz nico. Ale zawsze cechował sie nietypową wizją futbolu co dało mu efekty.
0
@wyrek W punkt. Widać że chłopaki są nakręceni.
0
El Clasico! a finał z Atletico!
0
Powiem tyle = Ferran którego skreślałem, mnie zaskoczył formą strzelecką.
0
Flick wie że w gdy Szczesny będzie w rytmie meczowym to da większą pewność siebie a to lepiej działa na drużyne.
0
@najcik Ba nawet mu zwiastowali że nim będzie. To tylko potwierdza że supertalenty nam nie wychodzą. Lepiej nam wychodzi sięganie do naszej młodzieżówki.
0
Krótka piłka nie jesteś pracowity nie grasz. Podobnie jest z pewnie z Fatim.
8
uff bardzo dobrze.
0
Szczęsny bardziej znany budzi większy respekt u piłkarzy przeciwnika. Daje radę.
7
Szczesny to jest poprostu dobry bramkarz nie wybitny ale dobry na swojej pozycji. Barcelonie już kilka bramek wyciągnął jak na emeryta jest dobrze. Zobaczymy na koniec sezonu jeśli odbuduje się to czemu by nie dać mu jeszcze rok kontraktu i spokojnie szukać bramkarza.
0
Kase przytulimy ale chlopy przepadną na dobre.
1
Pena wypada na dobre? Jeden na jeden to Szczena nadal to ma.
0
65 to calkiem sporo jak na obronce.
7
Casado mu zamknął drzwi do barcy.
1
@Losiex spokojnie aby na ten sezon.
1
sezon sprzedany dla biednego realu. Kur..skie sędziowanie w La Liga. Mam nadzieje że LM ich wyjaśni.
0
I tak sa cieńcy jak barszcz.
0
No i super. Przyda nam sie w drugiej czesci sezonu . Sa bardziej zbedni piłkarze niz on.
8
Duma. Zwycięstwa nad realem to zawsze najlepsze doznanie.
0
Spróbować można.
1
60 jak dostniemy to kupic nico latem.
2
Lapcio i spółka zakochali sie w Tahu i robia dla niego miejsce. Mam serdecznie dosc tego zarządu.