1

W końcu rozmawiamy o nowej drużynie.

1

W końcu zaczynamy!

3

Zobaczycie oni rozmontują każdą drużynę. Nie ma opcji bo jęsli Messi sam może pochłonąć dwóch obrońców to któryś z dwojki neymar Mpappe będzie miał łątwiej.
Naprawdę jak nie wygrają LM to będzie to prezent dla innej drużyny.

1

Będę za nim tęsknić jak za Xavim Puyolem i Iniestą czy Ronaldinho Eto Henrym. Ale trzeba iść dalej legendy cenić i wspominać. Mam tylko nadzieje że przebrniemy przez 1/8 LM. Liga hiszpańska jest w naszym zasięgu. Ale będą potrzebne dwa sezony na zbudowanie odpowiedniego poziomu. Jakość sportowa mnie nie martwi bo teraz będzie więcej gry pod zespół ala Atletico Madryt. Martwią mnie tylko finanse.

19

Wole jego niż Pjanicia i Dembele. Przynajmiej wie co z piłką zrobić.

0

Mnie tam bardziej ciekawi czy Pjanić odejdzie. Na umitiego bym tak nie cisnął.

1

@marcin62 tak racja ale pamięć jest ulotna. Odchodzi za kadencji Laporty za 30 lat będą mówić że to za czasów Laporty odszedł. Oddawał statek gotowy do bitwy a dostał podziurawiony statek. Ma pecha bo z takim długiem cieżko szybko zmienić przyszłość.

2

@Matte34 Zgadzam się. Messi też już ma lata na pozycji napastnika niestety już tak nie pressuje jak 5 lat temu. Choć przyznam że byłem pewny że wiekiem dadzą go bliżej pomocy bo dograć piłke umiał genialnie.

0

@Lucassito a pamietasz zamieszanie rok temu jak leo chciał zerwać kontrakt?Faxy?
Chłopie klapki z oczów ściągnij. Leo już w zeszłym sezonie nie był szczęśliwy. Kiedyś sie dowiemy jakie miał relacje z Bartomeu.

2

@Pawlusek mam tak samo. Niby wszędzie buczą ale puki nie zobaczę go w innym klubie nie uwierzę.

2

Jedni mówią grają w gierki z La Liga. Racja bo Messi to ikona La Ligi. Bez niego liga straci na marketingu. Gracze światowego formatu są w PSG albo w Premier League. La liga igra z własną przyszłością. Mniej gwiazd będzie przychodzić do La Liga i spadnie z 2 miejsca.

2

Jedno jest pewne rozstanie z Messim nie bedzie łatwe. Będzie wyrwa jak po Xavim Puyolu i Iniesta. Wiadomo Barca będzie szła dalej ale tracąc magie.
Nie będzie drugiego Leo i nie warto go szukać na rynku lepiej wrócić do korzeni tam do La Masia.
Pirlo kiedyś powiedział że obecni piłkarze za dużo biegają zamiast myśleć i przewidywać sytuacje na boisku. Jestem w tym coś bo wszystko idzie w kierunku wybiegania i zajechania przeciwnika.

2

Bartomeu obyś zgnił w więzieniu. Zniszczył wszystko niech go sprawiedliwość nie ominie.

2

Niech idzie tam przynajmniej pogra.

1

Chłopaki grają dobrze. Jestem optymistą jeśli chodzi o nowy sezon.

3

Jego przypadek jest cholernie podobny do Gabriela Milito. Obaj mieli dobry pierwszy sezon ale kontuzje zniszczyły ich kariery.

0

@kaamil1910 klauzule istnieją od ponad 10 lat. Jak się ma jeleni w zarządzie to tak jest.

0

Ma lepszych doradców niż Moriba.

2

chłopak zbiera owoce swoje pracy. Tylko bić brawa.

2

Jak dla mnie to zajebista opcja. W pomocy potrzebne jest taki zawodnik. Depay-aguero-MessiPedri Saul De jong-Alba Garcia-Araujo-Dest. Skład się kompletuje.
Griezmann nawet we Francji nie błyszczał.

5

Płaca podstawowa jest za wysoka od lat. Mądre kluby zawierały klauzule uzelżnione od sukcesów.

0

Ciekawy jestem pre-sezonu. Od odejścia laporty nie oglądałem ich zbyt wiele. Wiem że ten projekt wypali może nie od razu ale za rok zbierzemy owoce ciężkiej pracy.

0

To było do przewidzenia.

1

Miała być rewolucja i jest.

3

A demebele bedzie grać...

0

Laporta chyba cię pogięło.

3

Wole wychowanka niż jego.

1

Upadł mój faworyt. Jednak młodość to nie wszystko. Pozostaje Belgia.

2

To były lata gdzie o młodzież dbano. Paradoksalnie od 2010 zaczęto szukać wychowanków w innych klubach(Alba Cesc). Laporta robi trzęsienie ziemi w Barcie. Dobrze!

1

Nie podoba mi się ta zmiana. No ale cóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?