1

Spokojnie w kazdej chwili liga moze znowu stanąć. To są niepewne czasy.

2

Mi się wydaje że on myślami jest gdzie indziej.

2

Spośród kilkunastu talentów które Barca pokazała na przestrzeni lat to on i Ansu Fati pokazują charakter finezje i pracowitość której brakowało. Wcześniej tylko Roberto przebił sie rezerw. Aurajo też może być użyteczny w tym sezonie.

0

Koeman ma jaja rotując składem. Brawo!

1

Nareszcie odchodzi!!!

0

Lepiej byłoby gdyby się podali do dymisji.

1

Chłop już nie nadąża za dzisiejszą piłką. Nie mogę już patrzeć na jego grę. Pivot którego nie widać w obronie.

2

Pieniądze nie grają.

0

Przynajmniej młodzi będą musieli grać. A co pokażą to już od nich zależy.

0

Depay spoko ale wijnaldum nie wiem po co.

1

Czyli messiego albo przekona trener albo odejdzie w czerwcu.

12

Powinni mu zabrać opaskę kapitana.

0

Zrobi jak będzie chciał. Wiem jedno to doprowadzi nas do korzeni. Postawimy na swoich młodych graczy. Koeman ma za to przeje.... . Jak on coś ugra w starciach z Realem, Atletico to czapki z głów dlaczego? bo w tym zespole większość roboty odwalał Messi.

6

Kim był Totti w Romie? Legendą. Mimo oferty z Realu Madryt nadal grał w Romie.
Można iść dalej Terry, Gerard, Lampard. Kapitan nie opuszcza statku jak nie idzie.
Tyle jeśli chodzi bycie kapitanem. Nie mowie o najemnikach, tylko o wychowankach.

0

Odejdzie zobaczycie. On już nie ma tej ikry. Po odejściu neymara on się zmienił. Wolałbym wymianę prezesa. VeB! Better times coming believe that!

4

Zarząd podajcie się do dymisji!

4

To tylko potwierdza to że liga hiszpańska obniżyła loty. Jedynie sevilla coś ciągnie. Co do Barcy to potrzeba wymiany zarządu bo trener tu narazie marionetka jest. Laporto wróć.

0

To co sie dzieje w tym klubie to jest parodia. Socios powinni wystąpić o votum nieufności dla zarzadu.

2

Jestem wściekły na ten zarząd. To jest jakiś koszmar.

2

debilny zarząd!!!!

1

za defensywnie...

0

Oby barca nie miala kasy na transfery bo my tu fajnego chlopaka za darmo.

0

A mial karierę zrobić a jednak szpital i konsola wygrywa.

3

Ludzie spokojnie dostaliśmy trenera który wie jak się w piłkę powinno grać umiał przeciętnym zespołami grać ładnie i nie spaść z ligi. Dajmy mu czas. Kontrakt do 2022 bo pewnie Xavi wtedy przyjdzie. Zmiana na + dla wychowanków i firpo zmiana na minus dla vidala i raliticia. Sądzę że w pomocy będą znowu grać dynamicznie. keatywni pomocnicy wrócą do łask jeśli wrócimy do tikitaki :)

2

Cala barcelona prosi Valverde ustąp... Ale nie Bartek trzyma jego strone. Jaki prezydent taki trener.

9

Trenera zmienić a nie zawodników.

2

Szkoda ze bedziemy musieli poswiecic caly sezon aby tego mistrza taktyki wywalili. 1/4 LM to maks dla Valverde nie umie dotrzec do zawodnikow jak jego poprzednicy moze umie poukladac zespol ale nie zmotywowac. Blysk geniuszu Messiego moze nie wystarczyć.

11

Valverde i tyle w temacie ????

0

Ben yedder 

10

Dzień w którym on będzie trenerem będzie spełnieniem marzen. Oby umiał przekazac wizję piłkarzom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?