0

Bordowo granatowe serce mam i nic tego nie zmieni :)

0

Eto Gudjonsen Henry Marquez Milito Silvinho nie narzekali a szczegolnie Eto ktorego Pep nie chcial na samym poczatku. Trzeba czasami umiec zachowac sie jak profesjonalista i odejsc z honorem.

0

Po takich spotkaniach widać ilu kibiców ma chłodne głowy i jest tu od lat a ilu jest tu może 2-3 sezony bo wygrywaliśmy ;)

0

Ja juz po 30 minutach widzalem ze remis bylby czyms wielkim.
Nie wszystko nam wychodzilo co jest efektem porazki.
Ja tam sie nie przejmuje. Byc moze to byly 3 pkt ktore daja realowi mistrzostwo. Ale trzeba powiedziec jedno ze graja rowniej od nas w tym sezonie. Moze maja wiekrzy głód.

0

Swietnie!!!!!

0

na rowni*

0

Milan szkoda ze oddal Pirlo dla mnie jego praca jest rowni z praca jak wykonuje Xavi niby nic wielkiego ale sila tych dwoch panow tkwi w prostocie.

0

Thiago to talent podobny do Messiego tylko pozycja inna i dlatego nie mowi sie o nim tyle.

0

Ten chłopak ma w sobie tyle luzu. Jak nie gwiazda światowego formatu.

0

Swietny skrzydlowy ;) Francja byla na tyle glupia aby go rzadko powoływac.
Bardzo lubie Giulego i mam nadzieje ze uda mu sie doprowadzic Monaco do Lique 1 ;)

0

Gdy Xavi odejdzie to on wskoczy ;) Byc moze jesli bedzie sie rozwijal dalej to w skoczy w nastepnym sezonie bo Keita ma oferty z Milanu i Bayernu ;)

0

fan barcy 1981,
to slabo pamietasz. Dwie bramki szczelone realowi dobitnie dowodza ze jest klasa sama w sobie w Hiszpani to jak on nie szczela to hiszpania ma problem.

0

Rozumiem gdyby w czerwcy byly takie newsy ale teraz? Wolnego....

0

Fajnie ze mu sie układa w City bo go strasznie lubie. Pep jak widac nie jest idealny. Aa 6:1 na Old Trafford to cos wielkiego.

0

Dziwnie ta jego kariera sie toczy :/

0

Git!!

0

Nie wiem czemu ale zawsze mi się wydawał na zawodnika przeciętnego jak na tak duzy klub jak Barca.

0

Jego dotkniecia pilki sa klasyczne dla brazylijskiego zawodnika. Strasznie przypomina mi ROnaldinho choc pozycja nieco inna.

0

Masakra.

0

Od kiedy messi gra zle glowa? Dziwny czlowiek z niego.

0

Biografia pilkarza ktory chyba nigdy nie wygra Ligi Mistrzów.

0

Giovanni dos Santos - Tottenham.

0

Uwielbiam jego wywiady i konferencje. Klasa swiatowa jesli chodzi o wypowiedzi.

0

Mistrz i Veteran zarazem.

0

Oooo. Jak na europejskie warunki to rzadko spotyka sie zespoly bez obcokrajowcow.

0

matka
Musisz jeszcze poczytac o futbolu. Fontas byc moze robi postepy na treningach ale jeszcze nie jest tak dobry aby wyjsc w 1 zespole. Nie podpisuje sie z kim kontraktu jesli nie ma sie go wplanach. Ja w chłopaku pokładam duże nadzieje. I z niecierpliwoscia czekam na eksplozje talentu.

0

Nie wiem ile z tej wypowiedzi a ile dzienikarska prowokacja. Ale Ego własne nalezy zachować dla siebie.

0

Robi wrażanie jego gra. Gra w pomocy z takimi zawodnikami jak Xavi Iniesta i Fabregas musi być przyjemnością.

0

To było by dobre dla Arsenalu. Ale żaden Cule nie chce odejścia Pepa.

0

To bylo nie uniknione. Dla mnie ten temat juz jest zamkniety i trzeba tylko utrzymac poziom sportowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?