0

Epoka potrwa tak długo jak Messi będzie u nas grał czyli może z jakieś 8-10 lat. Fakt ze mamy Thiago i Fabregasa daje nam spokój na lata. Tylko jedno co mnie martwi to możliwy brak Guardioli za parę lat.

0

Sentyment do niego pozostanie na lata. Ostatecznie nie znaleziono drugie Henrika Larssona.

0

Chialbym go zobaczyc jako nastepce Guardioli ;)

0

NIe widze go w Barcie ;)

0

Wreszcie wraca!

0

Prawdziwy madrista ;) Szacunek klasa maja tylko prawdziwi galakticos. To co jest teraz w Realu trudno nazwac nawet gorsza wersja Galaktikos bo tam o klasie nie ma mowy. To zdjecie to wspomnienie dawnych dobrych czasow. Era Mourinho zniszczyla to. Mourinho wygra Lige zostawi Real w obliczu samych wrogów ;)

0

Moj optymizm umarł. Kibice Realu mają powody do radości.
No cóż wazne jest aby w LM sie dobrze zaprezentować.

0

Nie dajcie sie podpuszczac mediom. Bale do nas nie trafi. Alba juz predzej.

0

To sie nie uda. Guardiola na to nie pozwoli.

0

To musi byc dla niego ciezkie patrzec jak kolegom nie idzie a ty nic nie mozesz zrobic.

0

Poradzi sobie.

0

Rosell zyskuje w mych oczach. To co on robi jesli chodzi o finanse to prawdziwa szkoła zarządzania. Nie dość ze kontynuje projekt sportowy to jeszcze z roku na rok bedzie miał lepszy bilans zysków/strat ;) Brawo Brawo!

0

Bundesliga mogla by kupić polska lige ;)

0

przy naszych brakach kadrowych to i tak na niezle idzie ;)

0

barcelinh4, Kris007 wstyd miec takich kibiców.
Zaprzeczacie sobie tym samym. Gdyby nie Guardiola wielu zawodnikow by się nigdy nie przebilo do 1 skladu. Pedro pewnie bylby wyporzyczany w nieskonczonosc bo w jego miejsce ściągnięty zostałby ktos z wielkim nazwiskiem. Pep sprawił ze druzyna miała system w którym kazde wiedział gdzie sie ma znajdowac i gdzie bedzie jego partner. To co ze chłopaki maja słabszy sezon, z napastnikow został tylko messi reszta leczy kontuzje lub z nich wraca. Ja już nigdy nie z watpie w Guardiole. To co on zrobił z tym zespołem to się już nigdy nie powtórzy. Nie przegrać z realem w kazdym meczu przez 90 min to mowi samo za siebie. Teksty ze Guardiola dostał gotową druzyne są troche dziecinne i swiadczy tylko o tym jak mało dana osoba zna sie na zarzadzaniu druzyna.

0

Byle sie nie forsował za bardzo. Mam nadzieje ze przyjedzie do Polski na Euro.

0

Bojciu niewazne kto sedziuje wazne by duzo widzial na boisku.

0

Darze go wielka sympatia lecz uważam ze to powinien być ostatni sezon w jego wykonaniu. Dobry duch druzyny.

0

W piłce wzrost nie ma znaczenia jesli nie umiesz go wykorzystac.

0

Po rooneyu bym sie tego nie spodziewal ;) Widac wie co to znaczy byc kopanym ;)

0

Dla mourinho wiekrzym zamartwienie bedzie co szykuje Pep.

0

To już nie jest jakiś tam młodzieniec z rezerw. To kawał dobrego zawodnika. Jest cholernie dobry jak na swój wiek.

0

On bylby napwno lepsza opcja od neymara ;)

0

Swietny zawodnik.

0

Jak pech to pech.

0

Ja go lubilem jak jeszcze w Ajaxie grał. Mam nadzieje ze odnajdzie sie Lique 1

0

Powodzenia Maxwell! Zastapiles godnie Abidala w swoim 1 sezonie ;) I za to bede ci wdzieczny ;)

0

Jak oddaja Pato to upadli na glowe ;)

0

I dobrze bo w jego wieku to juz trzeba szukac trofeow.

0

The king of Highbury! Obyś pokazał napastnikom z PL kto jest mistrzem w wykanczaniu akcji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?