2

@kamilop Lepszy Isak + Depay niż Aguero.

0

@Homeopata8989 Wiesz może dlatego Gattuso ma wylecieć? Napoli naprawdę gra przyjemną piłkę

3

@masq Jakich partnerów do gry ma Griez A jakich Isak

2

Wspaniała to była jego pierwsza część. Później nasz trener zajechał młodego, A ten też zaliczył straszny zjazd. Oczywiście jak na pierwszy sezon I wiek to naprawdę dobry wynik, ale gdyby ktoś mądrze zarządzał jego siłami to byłoby dużo dużo lepiej

7

@Norkusik Wszystko fajnie, tylko że nie mamy kadry na ,,pozbycie się Messiego". Co z tego że zaoszczędzimy pensje, skoro będzie nam ciężko nawet o Top 4 w lidze. Ale wiadomo że już nikt z Was nie bierze pod uwagę tego ile kasy będziemy przez to tracić w następnych latach

0

@ricardo0705 Tylko że on jest podstawowym piłkarzem xD.
O ile jest zdrowy to gra

0

@Encore Oj nie wiem czy to aktualne xd

9

@jolowanila Porównywanie Poziomu Lewego I Mullera do Pique Roberto czy Busiego xDD

0

@FC1899Barca No nie wiem, dla mnie średnio wiarygodne są osoby z Polski które nawet się nie kryją z tym że kibicowali Don Kasjo I naprawde nie ciężko wyczuć że są stronniczy.

2

@norbi77 Araujo I Mingueza zjadają Pique I lengelta w tym sezonie. Nie patrzmy tylko na nazwiska. U nas strata fatiego była bardzo odczuwalna. Kontuzja Pique czy Cou wyszła nam na ,,dobre". Szansę dostali młodzi. Twoje porównania do Realu nie mają sensu, Militao dał radę, ale jak wypada im ktoś z CKM to robi się źle. Tam tak naprawdę tylko Benzema nie był w dłuższej perspektywie kontuzjowany

0

@Huta1968 Uff dobrze że z taką Kadrą udało nam się wgl utrzymać

0

@chavez Nie dla Xaviego I nie dla Kumana

1

@Simusamu10 Kuman nie umie w taktykę, przegrywa każdy ważny mecz. Co z tego że strzelamy sporo bramek skoro nabijamy to w meczach z ogórkami. W 2 meczach z Realem i 2 meczach z Atleti zdobyliśmy łącznie AŻ 2 bramki.
Gdzie widzisz elastyczność Kumana, poza wlaśnie zmianą formacji? Rotować nie potrafi, Pedri już od dawna oddycha rękawami. Jeżeli w meczu już coś nie idzie to... To nic się nie zmieni ,bo nasz trenejro kompletnie nie reaguje na wydarzenia z boiska. Lubię Kumana I doceniam to jakim był piłkarzem, ale trener z niego średni. Ten projekt nie ma sensu i każdy kolejny sezon,,byłby przejściowym"

2

@Alvarinho Zidane z kadrą która przez sezon miała 60 kontuzji dalej walczy o mistrza i miał półfinał LM. Taka tam różnica

0

@socha No nie xD
Przciez różnica jest kuriozalna. Nie wmówisz mi że Chelsea z Lamaprdem byłaby w finale LM

0

Skoro drużyna za Kumana nie będzie się rozwijać co Ten sezon pokazał, to dlaczego inny trener nie może dostać szansy. Taki Pimienta który jest w klubie od wielu lat tak samo zasługuje chociaż na jeden sezon. Przyjscie Xaviego jest pewne, ale to jeszcze nie pora. Poza Allegrim na rynku nie ma innej ciekawej opcji, więc danie szansy Pimiencie byłoby słuszne

2

@socha Popatrz gdzie w tabeli było Chelsea przed tuchelem, w dodatku finał LM

1

@skakun95 lepiej dostawać w dupala w każdym ważnym meczu :)

6

@itmustbejoke Ale z dupy porównanie XD

1

@PatrychoO już ile można z tą najgorszą kadrą od lat. Kadra w porównaniu do sezonow Valverde jakoś bardzo się nie zmieniła

1

@Emhyr za dużo dzisiaj wypiłeś chłopie, nie ma kasy na transfery A tobie się w dodatku Pep I klopp marzą xDD

2

@Kettger Puig też w tym mistrzem nie jest dlatego bez sensu twoj kom xD

1

@Dulo23 w gablocie sobie postawimy wyprzedzenie Realu jako największe trofeum tego sezonu xD

0

@szonik94 Jaki amator, jak on stoczył dużo więcej walk w boksie z którym Norman praktycznie nie miał większej styczności

4

@szonik94 co udowodnił? Jedynie to że jest Idiotą, przegrał w swojej dyscyplinie A potem się spruł jak dziecko

0

@kolo123 tak bo taka Sevilla nas zjada kadrowo XD

0

@Kusiar tak bo niechęć do klubu musi być związana z Barceloną, jakie wy macie zerojedynowe myślenie niektórzy xD

2

@Kengo Co Z tego skoro nabijamy sobie statystyki ze słabiakami. Kuman nie ogarnia ,,w taktykę" i dlatego pzegrywa każdy ważny mecz. Nie rozumiem jak można jeszcze bronić

0

@Janiama Tak pod Barcelonę to ciężko znaleźć odpowidnie ustawienie z trzema ,,10" i napastnikiem który wsm nie jest napastnikiem xD

0

@cat_r37 to nie formacja jest problem, bo u nas żadna formacja nie będzie działać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?