0

@dafik85 A po co Ten Dembele? Lepiej zostawić Trincao albo dać go na wypożyczenie. Dembele od kilku lat nie zrobił żadnego progresu

0

@MesQueUnClub_87 Racja o Albie zapomniałem

1

Co wy macie z tymi emerytami? Jeśli chodzi o naszą kadrę to zawodnicy +30 to: Griez,Messi,Busi,Pjanic,Pique z czego 2 ostatnich już nie powinno być w klubie od przyszłego sezonu. Mamy jedną z najmłodszych kadr w lidze xD

0

@ProMILs A kto defensywny pomocnik?

0

@Wymyslilemtosobie do tego systemu nie mamy wykonawców. Wróć sobie do 2011 I oglądaj bo tylko to pozostało. Ile za nami będzie się ciągnąć mityczne ,,DNA"

2

Mecz Realu w którym bramkarz przeciwnika nie będzie dzbanem to nie mecz XD

1

@bartekvisca wymiana Kumana na Kloppa- krok wstecz. Nie wiem czy można być bardziej odklejonym XD

1

@elrubio Jak pół sezonu?

1

@Wymyslilemtosobie Nasza gra to tysiąc podań i każda akcja przez Messiego idzie?

0

@Alan_fcbfan chyba nie do mnie miał być skierowany twój komenatrz xD

2

@Ojciec5tkidzieci Nikt chyba nie pamięta że City miało wtedy 3 mecze mniej rozegrane niż pozostałe drużyny

0

@FCB24 Przypomnę Ci że za Valdka potrafiliśmy wygrywać ważne mecze. Oczywiście u Kumana nie ma mowy o grze w 1 składzie pomimo że ktoś jest bez formy( no może poza : Pique,Lengletem,Pedrim,Busium, Griezmannem xDD). Myślisz że gdyby nie kontuzje to ktoś poza Pedrim dostałby szansę z młodych? XD

4

@kamiVeB no pod każdym względem poza charakterem i charyzmą. Gdyby Valdek posiadał te cechy to byłby w tym klubie do tej pory zapewne

0

@Don Lucas Właśnie Xavi bądź Pimienta xD

6

@Barcza223 Po co trener skoro za nic nie odpowiada I nie jest niczemu winny?

1

@mientusek1407 Tutaj to widzę ku**a nic nie jest winą Kumana. Valdek za te zmiany i taką padake były zjedzony

0

@FanFcBarcy Nam potrzeba zmian na każdej pozycji

0

@RobiS Nie zwlajmy winy na obronę, przez to że mats puszcza każdy strzał który nie leci prosto w niego

0

@Ronmes masz rację,poprzedni sezon to odległe wieki XDD

0

@kondi21 wyjdzie mu 1 na 10 strzałów i już podnieta

1

@Davvd kiedy my wygraliśmy 5:0 ? XD

6

@Danchos gdyby cały czas mówili o tym co każdy oglądający widzi to po co wgl komentatorzy?

0

@yoli No aktualnie to strzelanie, asystowanie, rozgrywanie, kreowanie sytucaji. Czyli wsm to czego nikt inny z naszej drużyny nie ma xD

4

@Barca25 Rezerwowy skład City to byłby w top 4 Premier League, A ty tu o jakiejś lidze Europy xD

0

@Gomess Z Jakiej racji Atelti ma przegrywać 2 razy? Wystarczy 1 raz

0

@Comentateiro Do sportingu napewno jeszcze nie wróci. 2 lata myślę że jeszcze spokojnie w LM pogra

0

@Colin94 Tak samo jak kiedyś Leoś Marcelo

0

@amanter jak już to Diaz A nie Ronaldo

1

@SnieguPlock Ten Pedri przy FDJ I Kante xD

4

@kamiVeB Jednemu podejdzie innemu nie. Mi w tej fifie grało się naprawdę dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?