1

Wszystkim zmarłym. Wszystkim tym, którzy stracili najbliższych. Marek Piekarczyk w swoim prime.

1

@daniel32778 Jak miała na imię? Pomodlę się za nią. Obiecuję.

6

@macio_944 Z tata też było źle, ale przetrwał. Osobiście byłem wycieńczony covidem, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia. Jak w nocy czuwałem nad tatą i miał saturację poniżej 90, myślałem, że cały mój świat się kończy i że to armagedon. Nie polecam. Oj nie.

0

@macio_944 Mamie zabrakło tygodnia do szczepienia się. Zachorowała w szczycie 3 fali.

41

Może nie powinienem tego pisać, ale chcę. Święto zmarłych. Stać nad grobem mamy, która odeszła parę miesięcy temu. Coś niewyobrażalnego. Z każdym dniem rośnie we mnie gniew. Nie potrafię go powstrzymać. On się zwiększa. Mną targa i się bawi. Gniew nie do opisania. Pierdolony koronawirus.

1

@Encore A może chcesz ją poznać?

60

Generalnie to różnica JEDNEJ ZP pomiędzy Leosiem a Krystyną to rozbój w biały dzień.

0

@masq Aaa. Dzwoniłeś jak byłem w pracy, a potem zapomniałem.

5

I pam-pam-pam. Za tydzień wychodzi nowy Dexter!!!

1

@Comfortable_ Nawet nie to. Po prostu liczyłem na więcej Esencji Wszystkiego.

0

@koziar Czytałem kilka fajnych książek na ten temat. A to co polecasz, może kiedyś oblookam.

1

Również skończyłem Dark. Pierwszy sezon 10/10. Drugi 9/10. Trzeci ewidentnie słabszy. Jak odczytujecie ostatnia scenę przy stole?

SPOILERY!!! @Colon

2

@GeneralXavi Jak na razie - Gus? Top.

0

@deyna2018 Tytuł serialu?

0

@Colon Złodziejka? Fajna, ale bardziej spodobała mi się ta, która się dla niej poświęciła.

1

@Colon Jak już jesteśmy przy serialach, zrobiłem drugie podejście do Breaking Bad i mi się to spodobało. Naprawdę bardzo dobry serial. 3 sezon wybitny, na razie utknąłem w połowie 4, bo trochę przynudza.

0

@MesQueUnClub_87 Nie pamiętam dokładnie po kolei, ale był za przerwaniem gry, nie było jego historii, potem przekonał głównego bohatera do powrotu, gdy była walka w nocy, bał się i krzyczał i ja przerwano, wiedział co i jak z przeciąganiem liny, nie było go w aktach, a potem nie pokazano śmierci przy grze w kulki. Z każdym odcinkiem było to coraz bardziej oczywiste. Na początku przeczucie, potem suche fakty.

0

@MesQueUnClub_87 Tak. Głównie o to mi chodzi. Od razu powiedziałem to żonie.

0

@Colon Nie wiem, czy była manga, ale jak leciało w TV to anime.

1

@Colon Manga jest do czytania, anime - do oglądania.

0

@Colon Piła i manga Battle Royale.

4

Obejrzałem Squid Game i rzeknę tak: pomysł fajny, choć nie oryginalny, ale fabuła masakrycznie przewidywalna. Już po 2 odcinku można było się spodziewać co i jak.


SPOILERY W DYSKUSJI

0

@arasz1819 Broniłem chyba każdego trenera, oprócz Koemana. Tylko jego broniłem do pewnego czasu, a potem już nie wytrzymałem. Dlaczego? Bo ewidentnie do tej roboty się nie nadawał i taktycznie nic nie wniósł. Był bardzo słabym szkoleniowcem, bez pomysłu, bez jakiejś przyświecającej mu idei. Trafił nie pod ten adres co trzeba. A w sprawie Xaviego bardzo możliwe, że będziemy stawać ramię w ramię. To wyjdzie w praniu.

0

@arasz1819 Widzisz, zainwestowałeś tyle czasu i klepania w klawiaturę na obronę Koemana, że finalnie nie jesteś w stanie przyznać się do błędu. W kuriozalnych sytuacjach go wybielałeś. Po prostu już do końca musisz za nim iść, na wojnę totalną. Niesamowity upór. Twoja sprawa. Dopisek pominę milczeniem.

0

@arasz1819 Do Twoich nie mam podjazdu. Geniusz i prowadzi zespół dwutorowo xD. Już nie płakusiaj za Ronaldem.

1

@arasz1819 No, no. Wyraziłem subiektywną ocenę, ale skoro uważasz, że masz wyłączność na obiektywizm to gratuluję. Nieszczerze. Tak, straszne warunki pracy, rozsypujące się boiska treningowe, brak pachołków i jakiejkolwiek technologii. Piłek też mało było. O znacznikach nie wspominając. Prawdziwa historia.

11

Sporo użytkowników na Rambli i pod artykułami wypisuje pozorne pochlebstwa pod adresem Koemana i fałszywe dziękuję. Prawie wszyscy go jechali, a teraz wylewają krokodyle łzy. Nieładnie. Nieszczerze. Jako zawodnika zawsze będę go szanował, to legenda klubu, "dał" pierwszą LM Barcelonie. Natomiast jako trener był beznadziejny, najgorszy chyba od ponad 15 lat szkoleniowiec, który prowadził ten zespół. Zero warsztatu trenerskiego, wieczna spychologia na czynniki zewnętrzne i piłkarzy, brak przyznania się do winy. Na konferencjach nie zachowywał się jak mężczyzna. Wdzięczny mu jestem tylko za wprowadzenie młodych, a tak to bardzo się cieszę, że go wywalili na zbity pysk. A to i tak zdecydowanie za późno. Następny trener nie musi mieć wyników, ale najważniejsze, aby był pomysł, idea i rozwój. Koeman przejściem do Barcelony wypiął się na repkę Holandii, a u nas kompletnie sobie nie poradził. Praktycznie stracony czas.

0

130 % posiadania piłki i ponad 7000 podań. Koeman ma DNA Barcelony.

3

Bileciki na Stadion Narodowy zakupione. Iron Maiden, oczywiście. To będzie szoł!!!

3

Koeman ma ofensywnych graczy do dyspozycji. Koniec z najmniejszymi wymówkami, bo nie było wiatru pod narty, bo za niskie noty za lądowanie, bo słaba prędkość na progu. Najbliższe trzy spotkania to muszą być trzy zwycięstwa. Gramy z kiepskimi rywalami. Każdy inny scenariusz będzie wielkim rozczarowaniem i powinien zakończyć się białymi chusteczkami na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?