Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax A i Szanowny @pax jeszcze mnie interesuje, co myślisz o ustawieniu z trójką środkowych obrońców, jestem bardzo ciekawy, bo mam swoje zdanie na ten temat i chciałbym dowiedzieć się czy pokrywa się z Twoim.
0
@pax Otóż zgadzam się z Tobą, ale konferencji prasowych też nie ogarnia.
14
Oglądanie młodego, megaszybkiego, spragnionego bramek i trofeów, zwinnego, błyskotliwego, łamiącego wszelkie schematy, technicznego maestro i najlepszego dryblera na świecie Messiego to było apogeum futbolu, jakie dane mi było odkryć w całym dotychczasowym żywocie. Wątpię, że pojawi się ktoś równie wspaniały, ikoniczny, niedosięgalny.
7
Nie pokażą Barcelony, bo chcą zobaczyć celne strzały? Przepraszam, a rywale to co? Nie strzelają?
1
@CuttingHead Kolega @robsesh jest pogranicznikiem. Pytaj go na PW. Ja jedynie przez kilka dni przebywałem w obszarze objętym stanem wyjątkowym i mam rodzinę, która tam mieszka oraz w pobliżu.
21
@Dojaar Absolutnie nie. Po 1 czy wyzywanie kogoś i grożenie śmiercią bardziej klasyfikuje człowieka jako prawicowca czy jako potencjalnego zbrodniarza? Po 2 niech zgłosi to do prokuratury, a ta po ip niech dojdzie, co to za ananas. Wrzucić bajdy niestworzone każdy umie. Radiostacja w Gliwicach.
14
@Encore Bo nowy trener nie zasługuje na tak trudny terminarz.
3
Koeman powinien zostać do meczu z Realem Madryt.
29
@Dojaar Do mnie wczoraj napisał wojujący ateista, że nienawidzi mnie, bo jestem katolikiem, noszę krzyżyk i opaskę z modlitwą na ręku i powinienem uważać, bo bardzo szybko spotkam się z Jezusem po drugiej stronie. Jego adres email to naprawdetakbylo@niezmyslam.pl
1
@paulinoalcantara Nie do końca, bo w tym samym czasie będą musieli opłacać gażę innego trenera.
1
I jeszcze jedno. Osobiście nie chcę zwolnienia Koemana teraz. Byłoby nie w porządku, gdyby nowy trener zaczynał przygodę od tak trudnego terminarza. A sam Ronald ten czas powinien wykorzystać jako ostatnią deskę ratunku.
1
@mekston Jestem pod wrażeniem.
51
180 minut bez celnego strzału w LM. Kompromitacja z Bayernem i Benficą. Fatalne ustawienie drużyny. Zero wyciągania wniosków na przyszłość. Męczarnie z dołem tabeli w lidze hiszpańskiej. Słaby mental, cienkie przygotowanie fizyczne. Naprawdę nie miałbym nic do Koemana, gdyby Barcelona walczyła, miała pomysł na grę, rozwijała się, ale notowała wpadki. Ale oni nawet nie wiedzą, jakie jest ich podstawowe ustawienie. Dlaczego środek pomocy Barcelony na ME grał bardzo dobrze, a w klubie już nie? Dlaczego Holender wychodzi na mecz z Benficą trójką obrońców, skoro z Bayernem oni w ogóle się nie rozumieli? Nie ma przesuwania formacji, zamykania korytarzy i tak dalej i tak dalej. Broniłem Lucho, broniłem Valverde, a nawet Martino, bo widziałem jakiś pomysł. Tutaj jest jedynie stagnacja, która oznacza tak naprawdę regres. Jestem przekonany, że gdyby nie te miliony za zerwanie umowy, to Koeman już dawno by wyleciał.
1
@arasz1819 W pierwszym sezonie broniłem Koemana, bo wprowadzał młodych. Nie zależało mi na trofeach. Ale nie ma rozwoju taktycznego, nie ma tematu przewodniego tej Barcy. Gdyby był postęp to przecierpiałbym i 2-3 sezony bez wyników. Jednak tutaj progresu nie ma.
1
@Comfortable_ Joachim Loew. Poprzeglądaj zagraniczne fora kibiców drużyn, które prowadził Koeman. Niemal wszyscy mieli go dość, wyśmiewali, chcieli odejścia itp.
1
@arasz1819 Oglądam Barcelonę ponad 20 lat i takiego taktycznego nieudacznika moje oczy jeszcze nie widziały. Generalnie nie masz nic do powiedzenia poza docinkami, porównaniami itp. Zaraz się dowiem, że to garstka mędrców. A prawda jest taka, że ten trener nic sobą nie reprezentuje. Nic.
1
@arasz1819 Nie jesteś. Baranim pędem bronisz Koemana. Jak Rejtan. Jakieś podśmiechujki z innych. Mało rzeczowości. Jak oceniasz wczorajsze spotkanie?
0
@Transu96 Tak. Zaiste.
19
Ale tu fanbojstwa. Żenada. Messi jest najlepszym zawodnikiem XXI wieku i możliwe że w historii futbolu, ale ciągłe umniejszanie Ronaldo i Lewandowskiemu to już szczyt szczytów siusiumajtów armii Leosia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wygramy 3-1. Dwie asysty Larssona i Koeman z wolnego.
2
Bracia i siostry, najmilsi, czy aby nie przesadzacie z krytyką tudzież hejtem? Mecz się zaczyna dopiero za 50 minut.
0
Ronald, próbuj!
1
@masq Pewnie. Teraz idę się trochę przekimać. Do później!
@Momals11 On też Cię uważa za kolegę czy to jednostronna relacja?
2
@Momals11 Tak, to mój kolega. A reszta się nie zgadza.
18
@masq Daj spokój. Każdy kiedyś był dzieckiem i wierzył w wyidealizowanego bohatera.
0
@mekston A takiej Holandii, Belgii, Danii, Anglii, Włochom, Francji, Hiszpanii, Niemcom, Portugalii jest łatwiej niż Argentynie?
0
@fcbarcafan19 Dlaczego sarkazm? Odmienne seksualności nie mogą być wielce czcigodne? Przecież tak uważa LGBT czy ugrupowania lewicowe.
0
@Emhyr Ale zadałem proste pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi.
1
@fcbarcafan19 Czyli nie wiem, ale się wypowiem.