Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Mam nadzieję, że Messi za 2 lata nie wróci do Barcelony. Nie po to Barcelona buduje nowy projekt, żeby On wrócił sobie z wakacji, a cały klub ponownie miałby być Jemu podporządkowany. To byłoby przekreślenie długofalowego planu.
6
Nie można wszystkiego usprawiedliwiać brakiem Messiego. Mniej bramek? Ok. Gorsza kreacja? Ok. Błędy w ustawieniu pomocy? Wylewy w obronie? Słabe wahadła? Wątpliwa współpraca pomiędzy formacjami? Masa niecelnych dośrodkowań? Problemy ze strzałami? Brak asekuracji? I tak dalej.
4
Kompletnie mnie nie smucą porażki Barcelony. Ani nie denerwują. A kiedy serce trawią wątpliwości, przypominam sobie uśmiech treneiro z Benficą i od razu jestem spokojny.
5
Dwa celne strzały były. Haha, szach-mat, antykumaniści.
Z niecierpliwością czekam na konferencję prasową. Co tym razem wypadnie z maszyny losującej odpowiedzi?
0
@Dojaar Przeczytaj "Powrót z gwiazd" Lema. Betryzacja powinna Ci się spodobać.
4
@Criss18Barca Sic mundus creatus est.
2
@arasz1819 Szanowny? Nie obrazisz się jak jutro odpiszę? Na jedno oko zerkam. Możę chwilę pobydłuję, ale długich rozkmin już nie dam rady, nie chce mi się. Arasz zrozumie kompana?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@magister97r Generalnie gratuluję obrony tytułu. Mogę zapytać jaki kierunek i temat?
2
@magister97r Lubię Cię kolego, z awatarem uśmiechniętego Valverde. Super, że jesteś. Odzywaj się częściej.
4
@magister97r Cieszę się, że ze studenta rocznik 97 stałeś się magistrem ;) Najlepszego fanie książek, NBA i Chelsea :)
1
@arasz1819 To już nieważne, bo w meczu z Atletico Barcelona zagrała bardzo dobrze, ale przegrała i Valverde poleciał. Całkowicie niesłusznie. Natomiast jeśli chodzi o Messiego i kontuzje itp, to moim zdaniem jest to jedyne usprawiedliwienie Koemana. I choć przy wyborze byłem przeciwnikiem, potem przez pierwszy sezon go broniłem, tak teraz rozumiem okoliczności, ale ta drużyną wygląda tragicznie. I Ty i Ja możemy tachlować się argumentami i każdy z nas znajdzie najwspanialszy na świecie, ale na koniec dnia liczą się punkty, styl i progres. Najwierniejsi kibice mogą go bronić - nie śmieję się. Jednak tutaj chodzi o taktykę. Kolego, wybacz, naprawdę Cię szanuję i zawsze będę, bo jesteś jakby ultrasem, ale ten trener to żart i przykro, że się w nim zakochałeś, nie potrafisz odpuścić i idziesz w zaparte.
1
@macio_944 No to w takim razie się w pełni rozumiemy. Teraz ogarnąłem o co Ci chodzi. Pokój, kataloński bracie.
@arasz1819 Pytanie o Barce bez Messiego? Wybacz ale nie zawsze mogę odpisać, bo pracuję i mam inne obowiązki. O to chodzi?
0
@macio_944 @MesQueUnClub_87 Tata już śpi, ale ja nie wziąłem że sobą laptopa, więc piszę przez telefon. Staram się w miarę możliwości krótko.
1
@arasz1819 Kolego, Ty lepiej napisz co taktycznie broni Koemana, a nie znowu walisz dosrywki. Mgła smoleńska? Wybuchy na pokładzie? A może wielki magnes?
@macio_944 Bzdura. Po prostu nie rozumiesz jego kunsztu. Możesz pisać - masakryczny styl, tragiczny styl, nudny styl, nie na Barcelonę styl - pełna zgoda. Ale Setien i Koeman są gorsi, Martino był gorszy, Rour był gorszy i następny trener też pewnie gorszy. To pokazuje jak barceloniakom się w rzyci poprzeinaczało.
0
@macio_944 @MesQueUnClub_87 Panowie, odwiedziłem tatę i jestem tylko na telefonie, mam dużo do napisania, ale nie chce mi się tyle pstrykać, jeno w miarę krótkie wiadomości. Wybaczycie tym razem?
0
@Kettger Bardzo mądrze napisane. OGROMNY PLUS.
1
@macio_944 No jasne, rozumiem, masz prawo. Historia to taka nauka, że musi upłynąć trochę wody, aby spojrzeć na pewne rzeczy inaczej. Zobaczymy, jak będziesz je odbierał np. za 5 lat. Jeśli ktokolwiek z nas będzie miał to na uwadze, wrócimy do tematu :)
1
@macio_944 Hmmm podejrzewam, że z każdym sezonem tęsknota za mistrzostwami Valverde będzie coraz większa.
0
@Junngeas A to Was madryciaki błogosławię. Rozmnażajcie się i bądźcie płodni!
0
@Junngeas To się dalej zastanawiaj. Przecież narzeczonej Ci nie wybiorę.
2
@Comentateiro Nie. Po prostu zauważyłem, że jesteś źle odbierany, więc chciałem zasłonić Cię piersią. Jesteś inteligentny, lubię Cię, wiesz o tym.
2
@Encore Tak sobie. Raczej nie. Żona się boi i muszę je anihilować.
6
Wiem, że La Rambla nienawidzi Valverde, ale to był największy taktyk od czasów Guardioli, a wcześniej pewnie od Cruyffa. Zupełnie inna filozofia, ale w ponad 20-letnim stażu nie widziałem tak poukładanej drużyny. Ktoś powie nudnej - ma prawo. Ale taktycznej, szczelnej, rozsądnej, z dobrym ustawieniem i zasadami na boisku. Bardzo cenię Ernesto jako trenera, choć to nie jest materiał na widowiskową Barcelonę. Ale obecnie byłby remedium. Jestem przekonany, że w okresie przejściowym wyciągnąłby ten klub z zapasów w gównie i moczu.
1
Kocham Was wszystkich. Nawet @Comentateiro. To napisałem ja - Jarząbek.
1
@Persyfl Kiedyś widziałem początek dyskusji, potem przestałem czytać. Jestem umiarkowanym liberałem, ale popieram berlińczyķów w stu procentach. Nie możemy być niewolnikami wielkich korporacji. To one trząsą światem. Zresztą ortodoksyjny liberał popiera prawo antymonopolowe.
0
@pax Jasne. Czekam.
0
@ShawnC @tobiasson92 Dziękuję. @RosjaninBut miałeś zniszczoną oponę z lewej strony? Ja na szczęście z prawej.
42
Co to jest stres i adrenalina przekonałem się wczoraj rano przed pracą, kiedy jadąc ekspresówką strzeliła mi opona, że ledwo wyprowadziłem auto od uderzenia w barierki i spadnięcia kilka metrów w dół z nasypu. A potem zmiana opony na zapasową, kiedy dookoła wymijają cię pędzące samochody. Nie polecam. Zawsze miejcie przy sobie co najmniej dojazdówkę, trójkąt, lewarek i klucz.
1
@Don-Corleone Jednak pod koniec kariery Messi stracił na szybkości i co za tym idzie na dryblingu.