0

@Nazio87 Przykro mi sie zrobilo i szybko sprawdzilem. Ostatnio czytalem z nim wywiad - "to, co najbardziej udalo mi sie w zyciu to dzieci i MMA"

0

@sebasek99 On tez sie smial.... z nozem w plecach. Oczywiscie zmyslone.

2

@Nazio87 Ed O'Neill???
On raczej cwiczy MMA i wyzwa Nazio87 na pojedynek za te slowa.

A moze ironii nie zrozumialem?

2

@Majsteer Juz pare razy widzialem. Boje sie tej fotki.

0

@Chakalaka Widziales te trojke na zywo?

3

@blaugrana1980 No i jak Ci mam odpowiedziec? Zablokuj, ignoruj, nie trac cennych nerwow.

5

Ogladanie Marka Knopfelera to jak patrzenie na Ronniego. Gosc bawi sie gitara, nie popisuje, malo kto potrafi zagrac jego partie.
Ulubiony utwor Dire Straits - Calling Elvis w wersji live urasta do 10 minut , a w drugiej czesci dzieja sie cuda - hawajskie dzwiek i piekne jamowanie.



Teledysk jest krotszy, ale jak na tamte czasy innowacyjnie zrealizowany.


0

@MesQueUnClub_87 No albo taki wczesny Massive Attack...

0

@sebasek99 Grozby sa/bywaja elementem hate. Nie wazne. Zazdroszcze tego szybkiego osadzanai. Ja nie wiem, czy on chcial ich zamordowac, chial by inni ich pozabijali.
Ostaatno moja kuzynka powiedziala do meza - Jozek, zabije cie.!

1

Na ktory koncert chcielibyscie sie wybrac? Maly haczyk, a w zasadzie pomoc - mozecie wybrac tez koncerty artystow, ktorych juz z nami nie ma. Ja niestey nigdy nie wybiore sie na koncert Franka Zappy, a byly podobno zjawiskowe.

1

@messi564 No po 0.7 to i ja w Maryli niezlego milfa bym widzial ;)

0

Po koncertach ich poznacie. Wasze ulubione zespoly, wykonawcy, ktorzy sa lepsi na zywo niz na plycie?

0

@sebasek99 Anonim nie moze zabic? Czytalem ostatnio cos o hate speech. Nie kazdy jej aspekt jej jest zly - chociaz sam jej nie lubie, szczegolnie tej na poziomie patologii. MOZE dzialac jak katharis, ale wiadomo, temat na dluzsza.

0

@IronSanHybrid RAcja, dlatego polityka zeruje na emocjach.

1

@sebasek99 Jak na "naukowca" to bardzo szybko oceniasz? Cytaty z Biblia, a mamy przeciez wolnosc wyznaniowa i nie mozna za wiare dysryminowac.
Pol internetu trzeba wzadzic za mowe nienawisci. Nie mam po prostu pewnosci, ze facet nawolywal do zabijania ludzi, nie jestem tego pewien i tyle. Jesli nawolywal to jest idiota i moze Biblie sobie wsadzic gdzie chce.
I z tego co pissze, czesto tym nadwrazliwym jestes wlasnie ......TY.

3

Pasja.
Steve Vai "For the love of God". Te solowka - nie mam pytan...


0

@IronSanHybrid Takie czasy. Niektrorzy sie nawet oburzaja na satyryczne obrazki i trzeba im tlumaczyc, ze satyra jest dlatgo satyra, ze wlasnie troche wyolbrzymia pewne fakty.

0

@sebasek99 Przeciez moze czuc nienawisc do wielu rzeczy. To jeszcze o niczym nie swiadczy. Zobaczymy, co powie sad.
Zreszta kazdy w tej dyskuji wie, ze tu jest drugie dno, w jakim celu wiec dyskutowac?

0

@IronSanHybrid Jest inny - Neymar, Neymar Neymar, Griezman , de Ligt itd :)

0

@IronSanHybrid Wiesz, badz szczery i przyznaj, ze sam duzo tzw pierdol wstawiasz, czasme bardzo czarno - bialych. Facet stracil prace, sprawa moze byc precedensowa,

1

@Moriarty Ogolnie wlasnie tez o to chodzi, ze Biblia jest zakorzeniona w innych czasach. Jest uniwarsalna, ale rowniez i nie.
Masz racje, ze wyciaganie takich cytatow to droga na skorty tzw. lewej strony. Kazdy jednak lubi na skroty chodzic.
Korwin uzywa czesto cytatu - "i od stolu mojego go odsuniesz i zabijesz" - tez dosc sporna kwestia.

4

@kerouac Moj wuefista zawsze mowil - co tak sie odchylasz przy strzale???, zaraz ci przyczepie linke do wacka i na szyje, to juz nie bedziesz sie odchylal! Dzis na takie slowa pewnie by sobie juz nie mogl pozwolic.

0

@Danny Gaucho No ale Ci powiem, ze juz wtedy mozna bylo wyczuc duzy talent.

0

@jedrek7000 Z tego, co kojarze, to spoznienia, o ile w ogole wystepuja, biora bardzo, bardzo, bardzo powaznie. Chodzi rzeczywiscie o sekundy, chyba nawet od 10 sek. to juz jest spoznienie. Degradacja pracownika i inne cyrki.
Specyficzyn kraj, chyba tylko ich dyscyplina sprawila, ze jeszcze sie trzymaja.

0

@Danny Gaucho A ja wole Dziewczyny do Wziecia.
Danny, to tym podawales ten krem sultanski? Gadke panowei maja.


1

@Coutinho007 Zblizamy sie do polfinalow CA.

0

O Neymarze duzo plotek . To chociaz posluchamy sobie jakies muzyki z jego stron, takie letnie to.
Jorge Ben e Toquinho - Carolina Bela
A instrumetnt w tle to chyba cuica.


1

@Danny Gaucho Ok. W koncu wiem! Burżuj!

0

@TheMugShot Hehe, w tym samy czasie odpisywalismy.

1

@sidzej Ja? W zyciu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?