0

@Danny Gaucho Hehe. Kury i Tymon Tymanski. Dobra muza.
@sidzej lubi to - a nie ona lubi Jesienna depreche.

0

Szewc zabija szewca. Siekiera.



"Dobrý song..ten přechod při konci je Best :-D koukám, že i Polsko umělo :-)"

1

0

@SeeleyBooth O tak.

1

@SeeleyBooth Kiedys pani sprzedawala przy drodzie oprocz jagod tez inne owoce i warzywa - troch wygladaly na ryneczek Lidla.

0

@SeeleyBooth Ile Ty chcesz tych jagod, co???

0

@SeeleyBooth Wszystko.

0

@SeeleyBooth Nie stoje, ale zawsze kupuje wieksza ilosc, gdy widze. To jest bardzo pyszne.

2

@Robertinho - nie wiem, czy jeszcze przyjmujecie zgloszenia bugow. Gdy wejdziemy w swoje ostatnie komentarze i chcemy edytowac ten ostatni - nawet jesli jest sprzed zalozmy minuty, nie jest edytowalny - to znaczy odnosnik nie dziala. "Przejdz do dyskusji" tak, "edytuj" nie.

0

@SeeleyBooth To jak Cie kiedys spotkam, to sloiczek CI dam.

0

@SeeleyBooth Lubisz jagody, takie sprzedawana na drodze przy lesie?

1

Santi Cazorla przedluzyl o rok.

1

@krzychu1526 Po dwojeczce powiesz?

3

@barpol11 Napisze w imieniu @Janiama, bo sie chopok wstydzi - Tomek Łapiński.

0

@barpol11 Felipe Melo, Jaap Stam, Maldini, Nesta.

1

Caly czas gra dla barw narodowych, to dla wiekszosci sportowcow spelnienie marzen. Ile to jeszcze bedzie trwalo -nie wie nikt.
Messi nie musi wiec niczgo udowadniac, ale na pewno dla siebie chce miec pamietke z reprezentacja.

0

@michal26 No wlasnie. Tez sie niczego nie doczytalem.

1

@Kapitan hawk Tak, ale nie za to ich cenimy.

1

Ranking trenerow. 100 punktow do zdobycia. Wlasnie sie probuje doczytac czegos wiecej.
https://coachreputationranking.com/en/

0

@mindbender84 Znam, dobre.

0

Pytanie sajensfykszn - beda screeny.
Kto wygra w przyszlym roku LM?

0

@guetta256 Ludzie panikowali, ze trafilismy na Liverpool, ze przegramy, a ja mowilem - spokojnie, angielskie nam leza, nie ma szans bysmy odpadli. No i co, na czyje wyszlo?

0

George Weah, Didier Drogba, Samuel Eto’o, Abedi Pelé i Yaya Touré. (2 minuty)


1

@Kamiloza91 Ogolnie teraz PSG to dziwny klub, wczesniej bywalo lepiej. Gral u nich Rai, Weah (?), Ronaldinho.

0

Ktos wrzucil. Jeden z ich lepszych utworow.
Tool - Forty Six & 2 - Impact Festival 2019 Kraków Poland Full HD


0

@Kamiloza91 Ci powiem. ze takie rozmowy, to czasem powiew swiezosci. Ile razy mialem takie dyskusje z ziomkami, ktorzy nie lubia np. pilki hiszpanskiej czy poludniowo-amerykanskiej. Czlowiek jest "zaskoczony", ze mozna miec inna perspektywe.
Fakt, ze u nas Mas que.. to juz raczej marketingowe haslo.

0

@Danny Gaucho Bardzo dobrzy pilkarze przede wszystkim. Suker jak se Schmeichla lobowal.


1

@SeeleyBooth Musze Cie zglosic, sorry. Robisz mi przykrosc pytajac o takei rzeczy - juz przed oczami ten moment. Masakra.

5

@July_6_BcN No taki okraglutki ten jego brzuszek i biegal tez jakby wolniej.

5

Za pozwoleniem @Danny Gaucho (samowolka). Ciekawostka - moze kiedys pociagniesz ten temat - w Twoim Ekspresie.
12 pszczół pracujących przez całe życie wyprodukuje jedną łyżeczkę miodu.
Żeby otrzymać kilogram miodu pszczoły muszą odwiedzić około 4 - 5 milionów kwiatów.
https://pbs.twimg.com/media/D82oI04XkAArkGC?format=jpg&name=medium

Ci, ktorzy uprawiaja sport, ciesza sie z pylkow kwiatowych - maja wszystkie witaminy oprocz K oraz 20 g bialka (na 100g).

„Kiedy pszczoła zniknie z powierzchni ziemi, to człowiekowi pozostaną już najwyżej cztery lata życia". - Einstein podobno to powiedzial, ale slyszalem, ze jednak nie. NIewazne, fakt, ze bez pszczol bedzie bardzo ciezko - pracuje sie nad alternatywa, ale czy naprawde mozna je zastapic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?