Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matsu Yes. 11 znakow.
9
@Kapitan hawk A gdzie mieszkasz, kolo kosciola? Pewnie specjalnie zrobili tak blisko.
1
Zagwostka. Polska opinia publiczna jest sterowana przez dwoch braci.
1
Krzysztof Zanussi obchodzi 80te urodziny.
0
@antylegionista @Avada Kedavra @koksik2700 @Terminatorexi12 @Encore
Całkiem fajna ekipka na Orlika się zebrała .
8
@NeroTFP Mam podobnie.
3
Suarez, Maradona (wczesny), Messi - to gracze, ktorzy, gdyby gdzies przypadkowo znalezli czas, to zagraliby i na Orliku, bo po prostu ciesza sie futbolem. Kogo jeszcze tak postrzegacie?
ps. jest gdzies nagranie Diego, na ktorym kiwa dzieckow w blocie gdzies w biednej dzielnicy Buenos, byl juz wtedy bardzo znany.
0
@Kapitan hawk A my gralismy w dupala - uuuu geje.
0
@Cochise Kazdy ma tu inna wizje.
0
No i gol dla Urusow.
1
@NGTRX Nie, bo zapomnialem napisac o sojowym latte. A Ty czujesz sie wywolany do tablicy?
0
@Cochise Ciezkie prace - to znowu trzeba robic szpagat miedzy byciem humanitarym, a surowym. Ktos sie doczepi, ze jesli maja pracowac, to przeciez racje kaloryczne musza byc odpowiednie, temat resocjalizajji itd.
Wiesz pomysl, by mial pracowac na dzieci jest ciekawy, ale moim zdaniem ciezki do zrealizowania z roznych powodow.
A co jesli w pracy zabije nastepnego? Bedzie wtedy osoba, ktora jest poza prawem?
2
@Bartek22 Wiesz, o tym tez byl troche ten post. Nagle wszedzie humanisci, siedzacy przed Ipadami, litujacy sie nad mordercami, by poczuc sie dowartosciowani swoim wysokim czlowieczenstwem.
Zaraz ktos napisze, ze kara smieric jest droga, ze to nie kara, ze delikwent tez bardzo cierpi, umiera w torturach itd. itp.
Czesto tez bywa tak, ze przeciwncy kary smierci, chca by goscia niezle dojechano w wiezieniiu, by tam dostal za swoje, by go torturowac, glodzic, maltrerowac,
Ja tego nie chce - ja chce by go mozliwie szybko nie bylo.
0
@G9 Zaczynamy sie rozdrabniac, bledy beda zawsze, istnieje tez ryzyko, ze karaz smierci moze sie stac narzedziem politycznym.
Technologia idzie do przodu, wiec bledow bedzie mimo wszystko coraz mniej, prawda?
Czy moze nie robmy niczego, bo mozna sie pomylic?
0
@G9 Na jednych dziala surowosc, na innych nieuchronnosc, a na innych nic. Jestem moze niezbyt postepacki, ale jesli ktos zamorduje dziecko, to nie chce by byj juz czastka tego swiata, nie dam sobie tez wmowic tego, ze zabijajac go, stawiamy sie na rowni z nim.
Kazdy ma inne zdanie na ten temat, ja mam staromodne.
0
@stary_wyga Wyszlo z nich, ze to i to oddzialywuje. Na jednych to, na drugich tamto. Zreszta jesli ktos uwaza, ze surowosc kary nie ma znaczenia - to po co w ogole kary (wiem, troch uproszczenie)
8
@G9 Nie chce sie zaglebiac w dyskusje, bo bylo ich wiele i mi sie nie chce, ALE.
Dla mnie jest jeden powod.
Jesli ktos wie, ze jest kara smierci i mimo to morduje dziecko, to sam swoja glowe wklada pod gilotyne i tyle.
5
Jest wiele osob, rowniez na tej stronie, ktorzy sa za resocjalizacja w kazdym przpadku, nawet gdy morderstwo jest kilkukrotne i wyjatkowo brutalne.
Komu ma sluzyc wiec resocjalizacja, czy dozywocie? Moze to MY mamy sie poczuc lepiej, poczuc sie lepiej jako ludzie o gornolotych wartosciach, pokazac nasze czlowieczenstwo, udawac, ze jestesmy, jak to sie mowi dalej w rozwoju niz ciemnogrod. Dzieku nawracaniu mordercow bedzie mniej takich przestepstw? Nie chcemy twarza w twarz stanac przed pewnym faktem?
No i jeszcze jedno - kara smierci powinna byc inaczej nazwana.
0
@stary_wyga Byla kiedys badanie na temat nieuchronnosci lub/ i surowosci kary.
2
Czlowiek juz niby wszystko widzial, nic nie jest w stanei go zaskoczyc, jednak gdy chodzi o dzieci to zawsze jest szok i niedowierzanie. Jak mozna cokolwiek zlego robic dzieciom, a co dopiero gwalcic, mordowac - ciezko to pojac, naprawde ciezko.
0
@mekston Messiego nie wstawil? Peckermann?
0
Pamietacie jak momentami potrafila grac Argentyna. Tutaj 6-0 na MS z Serbia i anatomia tego niesamowitego gola Cambiasso - ile tam padlo podan - poezja. Z tego wzgledu to jedna z najlepszych bramek w historii tego turnieju.
W tym meczu piersza swoja bramke dla repry strzelil Lionel Messi.
5
Usain Bolt - gol.
https://streamable.com/4sa5z
34
„Niektórzy uważają przedsiębiorcę za drapieżnego tygrysa, którego trzeba zastrzelić. Inni patrzą jak na krowę, którą trzeba doić. Tylko garstka ludzi widzi to, czym naprawdę jest. Silnym koniem, który ciągnie cały wózek.” - Winston Churchill
1
@SeeleyBooth i nalesnikach.
Kontuzja Kiciu ka
2
@SeeleyBooth nie ma tego podziału na strony, to się rozleniwilem i rzadziej czytam dalsze posty .
20
„Dobrze, ze śnieg nie pada, bo jakby przyszło odśnieżać w taki upał to japier**le”
3
Jak to bylo? Niby czlowiek wiedziol...
3
@Ermitano przypuszczam, ze Pablo Aimar by tam źle nie wypadł
0
Ile Aguero ma w sumie bramek dla reprezentacji ?