1

@Grubson06 @BarcaInfo ma podobno jakas rozpiske i jeszcze sie nie pogubil.

0

@th@les Kurcze troche brutalna godzina.

0

@Skaramuczi @TheNekro94
"Całe swoje życie spędziłem w strachu. Bałem się rzeczy, które mogą się stać, może się staną, może się nie staną. Spędziłem tak całe 50 lat. Budząc się o 3 nad ranem. Ale wiecie co? Od czasu mojej diagnozy sypiam doskonale. Zrozumiałem, że strach jest z tego wszystkiego najgorszy. To on jest prawdziwym wrogiem. Więc rusz dupę, wyjdź naprzeciw prawdziwemu światu i uderz go w twarz tak mocno jak tylko potrafisz."

1

@Kapitan hawk Kurde, zapomnialem o tym. dobre!

0

@ArterkHD Setki, ale ostatnio lubie sluchac
ballada Acid Drinkers "Walkway to Heaven"


oraz Krysia Pronko "Deszcz w Cisnej"

Breakout "Noca puka ktos"

Makaruk i Tymon - Siano

1

Wtorek to jak zwykle el-audycja Jerzego Kordowicza. Wlaczcie Trojke, zaraz sie zaczyna. Nie wiem czy bedzie ambient, czy typowa elektornika.

0

@Kapitan hawk Co to znaczy?

2

@nabial VINCENT : Goddamn! That's a pretty fuckin' good milk shake.
MIA: Told ya.
VINCENT: I don't know if it's worth five dollars, but it's pretty fuckin' good.

0

@messi564 Troszke bardziej dokladnie prosze. Co to za shake, ile kosztowal no i jak Travolta sie w filmie nazywal.

0

0

Transferowy Pudelek sie robi.

1

Uczciwy sedzia. Ja jestem uczciwy, zaplacili za 3-0, to bedzie 3-0



Henryk Bista i Janusz Gajos.

0

Fajna audycja akurat na Kontestacji - cotygodniowy Janek Fijor. Jesli ktos Janka nie zna, to warto jego poglady poznac, wolnosciowiec, jeden z pierwszych propagatorow Szkoly Austriackiej w Polsce. Ciekawy gosc.
http://www.kontestacja.com/player.php

ps. w Kontestacji panuje absolutna wolnosc slowa.

0

@sid666 NIe, dobre?

0

"Dziś percepcja ludzka jest w tragicznej kondycji, przyswajamy sobie tylko skrawek tego, co nas spotyka. Przede wszystkim - nie słuchamy już płyt w całości, tłumacząc się brakiem czasu. Dlaczego? Lepiej nie mówić i nie wgłębiać się."
To cytat z wrazen o tej plycie, ktora ma 25 lat, a nie starzeje sie zupelnie (Soundgarden - Superunknown). Przypomnial ja wczora @nieprzysiadalnosc.
Jak myslicie, czy to zbyt przesadzone, na zasadzie "kiedys to bylo" czy facet ma troche racji?
Tutaj caly artykul. https://magazyngitarzysta.pl/muzyka/recenzje/rock-i-punk/15879-superunknown

0

@brashh ale akcja

0

@rDinho Chcialem sie dowiedziec, czy ktos z komisji potrafil stawic mu czola. Na naszej scenie Tusk potrafi wyjsc z najgorszej nawet sytuacji.

0

@nieprzysiadalnosc Nie wiem czy to nie moj ulubiony zespol z Seattle. Cala plyta Superunknown jest nisamowita: szcegolnie lubie ja pod koniec: 4th of July ; Half;; LikeSuicide ; She Likes Surprises, czy z poczatku Fell on.... No nie ma tam zbednych czy slabszych uworow, Na innych albumach jest podobnie.
Slucham SE Megadeth, ale zaraz na Soundgarden sie przeniose.
No i ciezko uwierzyc, ze wiekszosc z wokalistow ze sceny Seattle juz nie zyje.

0

@KSSniper Ale co?

1

@KSSniper Franco Armani; Renzo Saravia, Nicolás Otamendi, Germán Pezzella, Nicolás Tagliafico; Guido Rodriguez, Leandro Paredes, Giovani Lo Celso; Ángel Di María, Sergio Agüero.

1

@KSSniper Ale mi pasuje i Leo tez, bo pytalem (nie fejk)!

0

@barcadreed Ogolnie Quentin ma raczke do muzyki oraz ratowania aktorow.

1

@KSSniper Pablo Aimar. Idol Messiego.

0

@barcadreed Pamietam scene z Jackie z muzyka Delfonics??? oraz De Niro, szybki seks

0

@nieprzysiadalnosc Swietny zespol


Oni chyba go wyrzucili z Metaliki?

2

@Grzesior667 Czyli Twoim ulubionym filmem Quentina jest 25 procent film Cztery Pokoje.

0

@Grzesior667 A ja bym uznal.

0

0

@ViscaBarca123 Jeden tez byl troche gorszy... ten z tym meksykanskim prokutatorem.
Trinity Killer - mega dobry sezon.

1

@Janas11224 Ogladaj dajej mnie sie bardzo podobal. W jednym z sezonu jedez z moich ulubionych akotrow Edward James Olsmos. Warto, chociaz ostatni sezon toszke odstaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?