Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomniales o Six Feet. Gdzies na poczatku drugiego sezonu przestalem, chociaz nie dlatego, ze sie nie podobal. Widze, ze warto. A cos w tym stylu?
1
Dempsey & Makepeace
Gliniarz i Prokurator
Zar Tropikow
Niebezpieczna Zatoka
Ucieczka do Raju
Ziemia 2
BattlerStar Galactica
Autostrada do Nieba
Columbo
0
A co zbanowanch bys nie zapraszal?
3
@socjopata jest ciagle on-line, wiec chyba nie on.
0
Swietny wybor. Klasyk.
0
Troche Hamleta i nie tylko, czyli inspirujace przemowy ze Star Treka - amerykanski patos. Mozna odswiezyc angielski i mowe motywacyjna.
0
Dobrze Ci sie kojarzylo, Jesse czylo A. Paul.
1
Pamietacie utwor Iron Butterfly In-A-Gadda-Da-Vda (suita)?
Tutaj w wersji Simpsonow:
0
Tylko czesciowo dobrze. Inaczej powiem. Trafiony nie-zatopiony, ale nawet inicialy trafiles.
0
Licze na Was, ze nie oszukujecie, czyli nie uzywacie wyszukiwarek.
Jak nazywaja sie aktrorzy i film?
http://i.imgur.com/0sTsZ.png
4
Oprawy Eintrachtu https://imgur.com/a/7RcyFEe#XGgD05j
16
Pogon Ziyecha za pilka.
https://streamable.com/yrvjo
0
Suity.
Kiedys (to bylo) bardzo modne. Ja lubie, bo przewaznie sie cos dzialo, dlugie utwory, zwroty "akcji", historie. Ze znanych to oczywiscie "Ciemna strona" czy "Suita do Sw. Walentego" Colloseum.
Mniej znana, ale niezwykle ciekawa sutita - to przygody swinki Greggery Peccery Franka Zappy.
Muzyka dosc trudna w odbiorze, jak to sie populistycznie mowie, ale naprwde warto posluchac, chociazby ze wzgledu na wiele watkow muzyczych oraz by odwiezyc corpo-angielski.
A peccary is a little pig with a white collar that usually hangs around between Texas and Paraguay, sometimes ranging as far west as Catalina
Every morning, GREGGERY drives his little red Volkswagen to the ugly part of town where they keep the Government Buildings...
GREGGERY doesn't realize he has concealed himself inside the very mouth of
BILLY THE MOUNTAIN!
Macie ulubione suity?
3
Trenerzy z najwieksza iloscia trofeow.
https://preview.redd.it/4tdtemltsex21.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=adb96b9d2bb576eeec13987abd49162ab3e53490
PS ciekawe czy ktos znas te wszystkie proporczyki. Scolari stary wyjadacz, a czesto kojarzony z blamazem w meczu z Niemcami 1-7
2
#Pirlo zaczyna trenowac Juve U23.
#Ekwadorczyk Robert Arboleda z Sao Paulo najprawdopodoniej zastapi Diego Godina w Atletico Madrid
26
Hasla, hasla, hasla. A Ty ostatnio Widzewa nie wybrales by ogladac, zamiast Barcy? NO tak masz dwie milosci.
Kazdy kibic ma prawo czuc gorycz i tyle.
25
Yaya Toure konczy kariere, nastepny etap - trenerka. To byl fantastyczny zawodnik.
12
Chlopaki nie placza, faceci juz tak. Griezmann i Simeone podczas konferecji Godina.
https://preview.redd.it/yxha10f40ex21.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=bf3b97df265a214c3babd02cf2187e88e07cf002
0
Wszystko idzie w strone wielkiego show-businessu. Ktos juz dawno temu powiedzial, ze polityka to show-businees dla brzydkich ludzi. (Muche z tego wylaczam).
0
Zaczyna sie histeria i patos. Paragon rzeczywiscie fajny.
0
Gdyby nie ten patos - ale rozumiem emocje - to ten tekst jest do przyjecia.
Trzeba tylko odnotowac, ze Valverde jesli zostanie - nie bedzie juz tym samym trenerem. Bedzie trenerem z blamazem 2x (zawodnicy zreszta tez) w LM. To jest w jego glowie - myslisz, ze da rade to udwizgnac?
0
Oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego o Maradonie.
1
Ok. to patrz odp. @damianex10.
0
A mialbys moze kontekst?
2
Hehe , demo - cos w tym jest. Podbonie chyba mowil, nielubiany tutaj Footroll.
1
Dynamo :) RAczej tego nie miales na mysli.
0
Facet wiekszy narcyz niz Ronaldo.
https://pbs.twimg.com/media/D6NU1XrW4AYEb5P?format=jpg&name=900x900
1
Jestem ciekaw, czy wielkie Oranje sie odrodza.
1
Mi jeszcze przychodzi na mysl - Ter Stegen - dobrze go pamietam.
0
Tylko 9 Niemcom, 2 Austriakom i 2 Szwajcarom udalo sie grac w Barcelonie. 11 zawodnikow i dwoch trenerow. Niektorzy to aboslutny kult, inni byli gwiadzami tylko w czasie aktywenj gry, przepadajac potem w pamieci kibicow, inni to typowa porazka. Bez jednego Szwajcara nie byloby byc moze Barcy jaka znamy.
Ciekawe ilu pamietamy.