0

to 3 Polakow na murawie.

0

@abram3k :) .

1

Jakas zdziczala pilke gra Juve.

2

Szczesny po naszemu krzyczy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AV0CAD0 ma to cos.

38

- ile razy trafiales dzis do siatki Barcy?
- 3
- o to ladnie, jaki wynik?
- 0-1

0

Zaden pech Moraty, facet instynkut nie ma.

1

Hattrick w spalonych?

12

Pjanic jednak impostor.

1

Zamek zalozylismy.

1

@AV0CAD0 Bonucci - ej Leo, fajnie z tym BArtkiem wyszlo, nie?

0

@kryhaa dobry byl.

3

@Yosemite@Alozuer0900 caly meczyk? niezle.

4


@Yosemite @JimMorrisonFCB

2

@PrinceDamon czy ban uczy pokory czy grypsowania?

1

@VamosRakieta no wlasnie, mialem Cie kilka dni temu oznaczyc, a tu cyk nowa funkcja pokazujaca, ze masz bana. Fajna sprawa. Teraz pracuja nad tym, by pokazywalo za co i do kiedy.

0

Bandzior, Korwin, Wilk i Sosnierz - oswiadczenie partii Korwin ws. wyroku TK.


4

@Yosemite szybko mu to poszlo, przyspieszyl jak rakieta.
Talent na miare Neymara.

1

@Prezes_sycylijczyk Siiiiiiiiiiiiii.

8

Niech sobie Antifa przyjezda, tylko maja sie najpierw poddac 14 dniowej kwarantannie.

0

@Stink21 a ktora ?

2

@NeroTFP obecna sytuacja jest wypadkowa wszystkich rzadow oraz takich zjawisk jak ostatnio symbioza berla (korony) z krzyzem.

Jesli chodzi o wprowadzenie mlodych - nieskorumpowanych, to jest to pomysl min. Korwina i moze miec jakies uzasadnienie, ale w innym systemie.
Glownym problemem jest redystrybucja oraz biurokracja, a rozwiazaniem panstwo minimalne.
Nadrzednym celem polityka jest jego reelekcja za wszelka cene, partyjniactwo. Kampanie wyborcze karmia nas sloganami, bo inaczej byc nie moze.

Jesli nie bedzie resetu systemu, to zwolennicy socjalizmu pisowskiego czy peowskiego czy sldowskiego moga spac spokojnie - nie dlatego, ze sa zlymi ludzmi, tylko dlatego, ze ich glownym celem jest to by system nie upadl, ze system im na wynaturzenia pozwala.
Korzenie sa zapuszczone juz bardzo gleboko, rowniez korzenie stereotyowego myslenia czy korzenie semantyki. Ludzie nie wierzea, ze moze byc inaczej posilkujac sie czesto argumentem utopii - czyli innymi slowy jestesmy w upie, ale zaczelismy sie w niej urzadzac.
@michal26

0

@Tasde a sorki. Juz jest zmienione.

1

Dziki i malo znany, ale trzeci najdluzszy szlak w Polsce
"Szlak Karpacki - 450 km Samotności - Pełnometrażowa relacja ze Szlaku Karpackiego Grybów-Rzeszów. Ta 12 dniowa samotna wędrówka przez najdzikszy szlak w Polsce zmieniła moje życie".


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kazbychu legenda. Orion wlasnie u mnie czesto leci.

0

Czy ten Bajern musi ciagle wygrywac

0

Uruk-hai With Normal Voices

0

@Ratamahatta nie mialem do czynienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?