4

@Chakalaka podbil moje serce dokumentem o Jaco Pasotius.


0

Fakt, że tak wielu polityków jest bezwstydnymi kłamcami jest nie tylko ich świadectwem, to także świadectwo nas. Kiedy ludzie chcą niemożliwego, tylko kłamcy mogą to zaspokoić.
---
Jak nazwać, gdy ktoś kradnie cudzej pieniądze potajemnie? Kradzież. Jak opisać wydarzenie, gdy ktoś przywłaszcza cudze pieniądze z użyciem siły? Rozbój. Jak określić to, gdy polityk odbiera czyjeś pieniądze w podatkach i daje je komuś, kto prawdopodobnie, zagłosuje na niego? Sprawiedliwość społeczna.
--- Thomas Sowell
---
Naprawdę, nie ma żadnej istotnej różnicy pomiędzy nieograniczoną władzą państwa demokratycznego, a nieograniczoną władzą autokraty.
-- Ludwig von Mises

4

80 urodziny obchodzi najlepszy gracz w historii wszechswiata.
Pele czyli Edson Arantes do Nascimento,
W karierze strzeli 28 300 bramkek (nie liczac meczow nieoficialnych).

https://herron-co.com/wp-content/uploads/2019/02/pele-the-kisser.jpg

0

@YoNoEntiendoNada słuchałem nowego podcastu Connorsa , gościem był właśnie Andy .

0

@YoNoEntiendoNada Moim zdaniem Roddick mial sredni backhand i lubi marnowac setki oraz mial podejmowal niekiedy dziwne decyzje na korcie. Pewnie tez przytloczyla go nadzieja w nim pokladana i przydomek wonderkid.

5

Ale to byl final, emocje jak podczas pilki noznej.
Davis Cup USA vs Hiszpania. Rafa vs Andy Roddick.
Ciezko bylo pokonoac nawet mlodego Nadala na kredzie, ale Andy naprawde dawal rade. W koncu polegl.


2

@baczmus kot na drzewo wlazl. Bez maseczki.

12

O kurde Korwin Mikke nie jest z Ciemnogrodu?


0

1

@Yosemite Kurde inaczej go kojarze. Seaman skacz, skacz, wystarczy skoczyc!

1

Czytal ktos historie wielkiego Polaka czyli "Zgniła zieleń: Historia Carnivore i Type O Negative"?

Zawsze kochałem Halloween. (...) Zawsze kochałem potwory, bo zawsze sam czułem się potworem. Czułem się wyrzutkiem, kimś, kto nie miał swojego miejsca. Nie chodzi tu wyłącznie o mój wygląd, ale i o postrzeganie świata i życia. Dlatego Halloween było jedynym dniem, w którym naprawdę mogłem być sobą i wreszcie zdjąć maskę. Podczas gdy większość ludzi zakładała tego dnia maski, ja byłem czymś naprawdę przerażającym - sobą!
---
Nie jestem zdania, że życie to świętość. Życie to w dużej mierze strata czasu. Część sukcesu w każdej dziedzinie to świadomość, kiedy się wycofać" - Peter Steele.

1

ale mi zal obroncy

1

Jest gol! .

7

Fyrstenberg i Matkowski (HejtPark 75) opowiadaja o tym jak groznym zawodnikeim jest Nadal, jaka niesamowita rotacje maja jego pilki.
Mowili tez o tym, ze 2 razy "bali sie o swoje zycie" (mozna bylo sie tylko modlic) grajac w tenisa. Bylo to podczas forehandow tych panow:

Fernando Gonzales


James Blake


@JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada @kamilo0066 @Szicek10 @Pawlik1985 @mekston @mr_robot i inni.

3

Borat 2.


0

Ciekawostka.
Mariusz Fyrstenberg (polski deblista) byl 6 na swiecie w fantasy premier league. Rodzina Murray rowniez w to sie bawi.
Wiecej ciekawostkek okolotenisowych tu:
MATKOWSKI I FYRSTENBERG - HEJT PARK W DOBRYM SKŁADZIE #75



FPL - ok min 55.

0

5

„Facelift” to nie tylko niezwykle ważny dla Alice in Chains album, który rozpoczął ich usłaną sukcesami karierę, ale również krążek, który pomógł kształtować grunge. Wydawnictwo jest na rynku od ponad 30 lat i wielokrotnie pokryło się platyną.

W związku z okrągłą rocznicą wydania „Facelift” Alice in Chains zapowiedziało wydanie albumu w wersji deluxe. Złożą się na nią między innymi dwie płyty winylowe, kaseta magnetofonowa, fotoksiążka, naklejki i prace graficzne. Premierę zapowiedziano na 29 stycznia 2021 roku.

0

@kamilo0066 dokladnie.

4

Artur Bandzior do rzadzacych: "Czy leci w wami pilot?"

1

@Persyfl dobra muza co?

4

@Yosemite dobry duet. Salas i Zamorano tez.

1

@BlaseR9 mega ich lubię.
Podobno Iga Świątek ma obsesję na ich punkcie.

0

Advantage Connors. Podcast tenisowy - Iga, Rafa, Andy Roddick.
https://anchor.fm/brett425/episodes/Andy-Roddick-Conversation--Roland-Garros-Recap-elb7o5

0

@RosjaninBut tzn na stadionie?

8

Jesli ktos lubi Pink Floyd z okresu the Division Bell oraz Camel i Marillion, to na pewno polubi tego goscia (ktory wlasnie z Marillion wystepowal).



7

0

@HK23 gdyby nie przekupni bawarscy sedziowie, to by Atletico wygralo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?