0

@Simusamu10 to mozna @mr_robot oznaczyc

0

@MichalZZZ a Twoj plebiscyt juz sie skonczyl. Belucci wygrala?

0

@damianex10 tez ostro pojechal

15

Vinicius lubi to.


3

@IronSanHybrid to byl wolkański chwyt obezwładniający
https://pbs.twimg.com/media/DWumsnGXUAAPR54.jpg

0

@FC1899Barca buena!

13

Z Pilska na Babią... Fot. Kamil Kwiatkowski
https://pbs.twimg.com/media/ElM2KC0XIAEtPMr?format=jpg&name=medium

1

@Yosemite nizle to wyglada.

17

1

@Yosemite jeden z lepszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@semafor lubisz mnie i tyle. :)

0

@semafor No wlasnie o tym pisze. Nie postrzegam tego emocjonalnie - tylko Tobie grzecznie wyjasniam.
Pisanie natomiast do anonimia - kolejny raz zawiodzles wskazuje na to, ze cos chcesz osiagnac na poziomie emocjonalnym, dlatego nazwalem to szatnazem.
Ale mozesz tak pisac dalej , nie ma sprawy.

Zaakceptuj to , ze mam inne zdanie i sie na pokaz nie oburzaj.
Ale jesli chcesz sie cisnac i spinac to tez nie ma problemu.

Blogoslwionej niedzieli.

0

@MesQueUnClub_87 no przeciez jak profesor miedzy nimi zagral.

0

@semafor Chyba mnie nie zrozumiales.
"Spory zawód poraz kolejny." - to po prostu forma szantarzu emocjonalnego, nie wspominajac podkreslanie argumentu wieku.
Rodzaj maniupulacji, ktora mi zarzucasz, ale sam tutaj sie dopusciles.

Powtrorze - to tylko mem. Cos bardzo czarno - bialego.

1

Scorpion nie tylko od Rene Higuity.


0

@semafor Piszesz tak, jakby Tobie na mnie zalezalo. Co sie przejmujesz postami faszysty?
Jesli Ciebie zawodze, to znaczy, ze mamy jakas relacje emocjonalna, o ktorej nie wiem.


2

@semafor A co Ty sie tak ciszniesz? To tylko mem.
"Spory zawód poraz kolejny." - serio, to zdanie? No dobra niech bedzie.

7

33

Temat aborcji rozbujal znowu nastroje. Ktos oczywiscie musial zrobic mema.

https://pbs.twimg.com/media/ElKIn4uXIAIcOLl?format=jpg&name=small

0

@kuz na kacu powiadasz ;)

3

@Coutinho007 dla mnie jakos odejscie Alvesa to taka symboliczna data. Odejscie Neymara tez rynek popsulo.

1

Ladnie cieta pilka Claudinho,
https://streamable.com/b4b410
@Yosemite

3

Emocje.


0

@Coutinho007 jestem jakis nieufny - tzn obojetnie jakby teraz nie grali , to i tak ani za mocno sie nie podpale, ani tez nie popadne w totalna negacje. Zobaczymy w drugie polowce sezonu.

0

Khachanov wsciekly.


7

Bramka Suareza jesli ktos nie widzial.
https://streamja.com/6BylK

2

Messi gral z kontuzja.

1

Ajax juz 11-0 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?