Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Simusamu10 to mozna @mr_robot oznaczyc
0
@MichalZZZ a Twoj plebiscyt juz sie skonczyl. Belucci wygrala?
0
@damianex10 tez ostro pojechal
15
Vinicius lubi to.
3
@IronSanHybrid to byl wolkański chwyt obezwładniający
https://pbs.twimg.com/media/DWumsnGXUAAPR54.jpg
0
@FC1899Barca buena!
13
Z Pilska na Babią... Fot. Kamil Kwiatkowski
https://pbs.twimg.com/media/ElM2KC0XIAEtPMr?format=jpg&name=medium
1
@Yosemite nizle to wyglada.
17
Zamknieta restauracja? Polak potrafi.
https://pbs.twimg.com/media/ElMTyUtWkAAj7d1?format=png&name=small
1
@Yosemite jeden z lepszych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@semafor lubisz mnie i tyle. :)
0
@semafor No wlasnie o tym pisze. Nie postrzegam tego emocjonalnie - tylko Tobie grzecznie wyjasniam.
Pisanie natomiast do anonimia - kolejny raz zawiodzles wskazuje na to, ze cos chcesz osiagnac na poziomie emocjonalnym, dlatego nazwalem to szatnazem.
Ale mozesz tak pisac dalej , nie ma sprawy.
Zaakceptuj to , ze mam inne zdanie i sie na pokaz nie oburzaj.
Ale jesli chcesz sie cisnac i spinac to tez nie ma problemu.
Blogoslwionej niedzieli.
0
@MesQueUnClub_87 no przeciez jak profesor miedzy nimi zagral.
0
@semafor Chyba mnie nie zrozumiales.
"Spory zawód poraz kolejny." - to po prostu forma szantarzu emocjonalnego, nie wspominajac podkreslanie argumentu wieku.
Rodzaj maniupulacji, ktora mi zarzucasz, ale sam tutaj sie dopusciles.
Powtrorze - to tylko mem. Cos bardzo czarno - bialego.
1
Scorpion nie tylko od Rene Higuity.
0
@semafor Piszesz tak, jakby Tobie na mnie zalezalo. Co sie przejmujesz postami faszysty?
Jesli Ciebie zawodze, to znaczy, ze mamy jakas relacje emocjonalna, o ktorej nie wiem.
2
@semafor A co Ty sie tak ciszniesz? To tylko mem.
"Spory zawód poraz kolejny." - serio, to zdanie? No dobra niech bedzie.
7
Ciemna materia (nie mylic z ciemna masa :))
https://apod.nasa.gov/apod/image/2010/DarkMatter_KipacAmnh_960.jpg
https://apod.nasa.gov/apod/ap201025.html
33
Temat aborcji rozbujal znowu nastroje. Ktos oczywiscie musial zrobic mema.
https://pbs.twimg.com/media/ElKIn4uXIAIcOLl?format=jpg&name=small
0
@kuz na kacu powiadasz ;)
4
Pamiętacie to?
https://static.vix.com/es/sites/default/files/w/walkingdead-sophia-zombie.gif
3
@Coutinho007 dla mnie jakos odejscie Alvesa to taka symboliczna data. Odejscie Neymara tez rynek popsulo.
1
Ladnie cieta pilka Claudinho,
https://streamable.com/b4b410
@Yosemite
3
Emocje.
0
@Coutinho007 jestem jakis nieufny - tzn obojetnie jakby teraz nie grali , to i tak ani za mocno sie nie podpale, ani tez nie popadne w totalna negacje. Zobaczymy w drugie polowce sezonu.
0
Khachanov wsciekly.
7
Bramka Suareza jesli ktos nie widzial.
https://streamja.com/6BylK
2
Messi gral z kontuzja.
1
Ajax juz 11-0 .