1

@Michallublin granie po jego stronie nie nalezalo do przyjemnosci.

0

@RMS to tam pewnie pewnie sa tez jakies fajnie lokalne ciuchy outdoorowe, czy raczej jednak lokalne marki?

5

0

@RMS w sumie nawet nie wiem, czy kurke, tak calkiem przypadkiem zainteresowalem sie ta firma.
Polcam np. Haglöfs

1

@kubix05 i o to chodzi :)

12

@VamosRakieta Vamos Chorwacie wariacie.

1

Ktore zespoly sledzicie na biezaco - mecze na zywo, mecze z odtworzenia, skroty, ciekawostki itd?

8

Moze Suareza te 500plus skusilo? Dzieciaki ma...

0

1

0

@RMS zimowa? Jak ocenisz jakosc oraz cene do jakosci i gdzie kupiles?

0

@kerouac ciekawe czy dobre.

0

Ma ktos moze ciuchy tej firmy?
https://www.mountainhardwear.com/
@kerouac

0

no i jest gesia skora..
kurcze

1



Suarez live

0

@osa91 jeszcze ida glebiej w psyche, tak.

4

@Chakalaka swietny album.

7

Makabreska z rodzinnych stron braci Coen. Sprzedawca samochodów zleca porwanie żony, co staje się początkiem łańcucha przerażających zbrodni. Przejmujące mimo luzackiego przymrużenia oka. Dwa Oscary i nagroda w Cannes: Fargo (1996) - CZ 22:30 Cinemax 2 (z napisami)

6

@Chakalaka Ogromny sentyment do Breed, Polly i Something in the way.

3

Młody amerykański żołnierz przybywa na misję do Wietnamu. Dostrzega, że trudniejsze od działań na polu bitwy jest zmaganie się z samym sobą i własnymi słabościami. Arcydzieło kina wojennego na cztery Oscary: Pluton / Platoon (1986) - CZ 21:30 TVP Kultura (z napisami)
---
@kubix05 @Chakalaka kiedy post o Nevermind?

14

0

@wpwelement Rozumiem intencje tego punktu, ze nie mozna o takich osobach pisac, bo nie moga sie po prostu bronic.
Moze trzeba go rowinac o notakte - o "umarlych" piszemy dobrze lub wcale? Nie widzialbym problemu, zalezy to po prostu od intencji postu.

2

@wpwelement co w przypadku osób jak, które miały tu konto , a byly ostatnio w Hejt Parku? Był dosyć spory temat P.P. ale związany właśnie z HP, s nie LR.
Nie mozna komentowac takich występów ?

0

@MrErnest24 racja.

4

Wybitny
Zasługiwał na dwie, trzy LM.

6

Cieszę się, że zostaje w la Liga.

2

@VamosRakieta a Pazina z nim?

2

1

Horrory.
Niewydany w 1983 roku horror Grizzly II: Zemsta z udziałem młodego George'a Clooney'a, Laury Dern i Charliego Sheena został wreszcie ukończony i ma premierę prawie 40 lat później.
https://happymag.tv/wp-content/uploads/2020/09/grizzlytext.jpg

Zwiastun


1

@Prezes_sycylijczyk wiesz co ten Semedo to niezly gagatek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?